Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

:blink: Kje si ti videl asfalt?! Cesta je že nekaj let f'qrcu, na vsake toliko časa naredijo nekaj novih lepih zaplat, vmes pa nasujejo malo asfalta v luknje... cela cesta je ena sama podrtija, edijo od Jezerskega do Jezerskega vrha je v redu... pa seveda potem na avstrijsko stran...  :OK: ...čeprav je zgornji del sf**an, ker so preplastili z enim usranih asfaltom...  :SS

To je vse res, jebiga. Hotel sem povedat da so dva odseka, ki sta bila celo leto prekopana in makadamska končno asfaltirali. Tudi to je nekaj :grim Drugač je pa cesta kjub slabostim najboljša varianta za hitro popoldansko furco za Kranjčane.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem hotel malo napisati, samo... :headbang: :headbang:

Sine je sel po svoje, jest pa naredil plan: kava v Mostu na Soci, kava v Gorici pa mogoce se ena v Piranu...

Potem se pa V Mostu nisem ustavljal in sem v Gorici spil dve, potem pa direkt domov. Saj ne vem, kaj je...

Zgleda bo treba tudi frgazerje razkopat.

A bo spet polna luna? Je cudno vse skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Ventilom pičila do MS, tam pijača, čakala Greenninjo (fala ka si prišla :grrr ) nato nazaj čez Ljutomer-Ormož-Sr. ob Dravi-Hrvaška-domov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncno bil dans spet mal v sedlu, sicer v duetu pa vendarle, je blo treba mal pocasnej :P !

relacija: garaza-ZBK-Trebnje-Bogensperk-Litija-Smartno (palacinke, Coca)-Bogensperk-Bic-ZBK-garaza...

ni blo kej dost km, sva sele ob kake pol stirih startala, sam vseen je pasal zelo :yea2:

nism vedu, da je cesta do Bogensperka iz Trebanjske smeri tok fletna, fajn lepi pregledni ovinkci, saj bl spodaj...bom su se ouuu jeee :OK:, mogoce se sam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa direkt domov...
Eh, malce sem se zlagal :blush: V Logatcu sem sel se tankat. Do Lj mi ne bi zneslo. ;)

Pa hvala onim 4im, ki so mi mahali malo ven iz Vrhnike.... :slap: Bom raje :xx: ...

Sej ne, da bi bilo treba, anede :whistle:

Hehe, grej raje v kaksno drugo temo se malo pizdit... nad....am....ta... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lj. - Kranjska gora-Vršič-Bovec-Solkan-Ajdovščina-Ride-Cerknica pa domov

Vreme :OK: :OK:

CEste :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je bilo lepega sončnega dne v sloveniji...

MB - Bistrica - Poljčane - CE - Marija reka 2x - Trbovlje - Zagorja - Trojane - Tuhinjska - Kamnik - Jezersko 2x - Železna kapla - Lavamund - Golica (samo 1x, dost je blo) - Radl pass in MB

Danes pa Novi marof na supermoto progi pustil cca milimeter gume in na kosilo...

LPMM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je vse res, jebiga. Hotel sem povedat da so dva odseka, ki sta bila celo leto prekopana in makadamska končno asfaltirali. Tudi to je nekaj :grim Drugač je pa cesta kjub slabostim najboljša varianta za hitro popoldansko furco za Kranjčane.

Saj vem, kaj si mislil... .) Ker sem jih tudi jaz komaj čakal, da nehajo delati, ampak zdaj so začeli spet delati drugje... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ne morem kaj, da ne bi opisal tudi današnje furce... O:-)

Vstanem težko (ob 5-ih sem šel spat :eek: ), ampak se z veselim srcem spravim na prasičko... :wub:

Nekako okoli 11:15 mi je ratalo speljati... proti Kočevju, a v žlebiču zavijem proti Bloški polici, kjer se je Gizmo sončil kake pol ure (ni znal skontat, koliko rabi do tja :P ), ma potem sva jo lepo v laganem LS ucvrla proti babnemu polju, kjer sva pobrala še Burnouta, potem pa je bilo treba pokazat Gerici, česa so sposobni slovenski fantje :yea2: Smo ji pokazali... večkrat... jaz 4x... :blush: :D

No, nekako smo se potem ločili vsak po svoje, jaz sem jo ucrvl naprej proti Rijeki, preko Mrzle Vodice do Gornjeg Jelenja (nacionalni park Risnjak - leeeeeepo kot satan... :worship: treba to videt... lepa voda... jezero... romantiše štimung :P ), nato se v Ilirski ustavil na eno dobro pico... vmes poklepetal z Niko, Kat in Rudetom :worship: ... nato pa preko Postojne (ride so bile danes nabito polne in pozerske :glare:, folk je pa tako vozil, da sem imel take oči :eek: , pa sem videl že marsikaj... sploh so bili eni italiljani pri prehitevanju objestni kot sto mater :SS Sem pa bladza srečal, kar je bilo "neverjetno" :P ) nazaj v LJ... Lepih 320 km... :grim Spustil ne bi nič, razen enega dogodka. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, moja turca od včeraj je pa zgledala približno takole: Janče - Kokrica (kjer smo odložili spalke in šotore in podbno navlako) - Bled - Pokljuka (pismo, da je nisem imela tako zje*** v spominu) - Blejsko grad (smo ugotovili, da če imaš mal plezalnih sposobnosti, ti ni treba plačati vstopnine na grad, da lahko občuduješ razgled) - Kremšnita - Preddvor (sončenje, kake pol urce) - Kokrica.

Nič kaj ekstra, če zdaj pogledam, ampak porabili smo pa lih cel dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: četrtek, 19. maj 2005 ::

vulkanizer-celje(XXXkava)-šentjur

:: petek, 20. maj 2005 ::

šentjur-MB  :naughty:

popoldne me čaka testni BMW K1200S  :naughty:

da nadaljujemo.. :devil:

s kolegom prevzela vsak svojo zverinco (jaz K1200S, on R1200GS) in odpeketala proti Arehu..

vtise o vožnji s K1200S sem že obelodanil s smajliji (in ni jih malo) v temi o tem mopedu..

drugače pa retour do SB (kava v Smashu), na poti domov pa očitno še srečal Bambija (oz. on mene)..

fantastičen dan

:: nedelja, 22. maj 2005 ::

po sobotnem sončenju na vrhu strehe (beri: prekrivanje v najbolj toplem majskem dnevu) sem si privoščil laganico po okoliških krajih.. zreducirani LT stil vožnje, tisti ta pravi feeling, ki ga je mislim da pervy enkrat nekoč nekdaj nekje opisal, ko po nekaj časa ponovno ful padeš noter :rolleyes: aaah..

malce mi je žal sobotne golice ali marija reke ali katerekoli druge prasičke neprevožene, a bomo že nadoknadili.. ta teden še kakšnih 600km, drugi teden pa servis, da mi cilindre skalibrirajo, potem pa gaaasaaa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nedeljski izlet iz Tržiča do Dravograda,naprej čez mejo in po avstrijski strani nazaj proti Celovcu,-( RADAR !!!) ,Borovlje,Ljubelj in h kolegom na kavo.

post-3097-1116874486_thumb.jpg

post-3097-1116874583_thumb.jpg

post-3097-1116874619_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravi: še beton je boljši od r 1

post-3097-1116874728_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kalimero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole žalostno pa zgleda za prazno mizo ko nam avstrijski policaji poberejo evrote za prehitro vožnjo (radar)

post-3097-1116874884_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se tolk dogaj da tud cajta ni pisat

skor vsak dan pade od 50 do 300km,vedno kakšna nova pot tale čez petrovo brdo je bla tud kr zanimiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"za zajtrk" s foggyem naskočila rakitno :OK:

pa ubistvu se za danes še ni končalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepih 200km, Velenje-Slovenj Gradec-Dravograd-Radlje ob Dravi(pitstop, menjava gume)-Radlpas-Golica-Vič-Dravograd-Črna na Koroškem-Sleme-in na koncu spust v Šoštanj in domov v Velenje, lepa furca, zdej pa spat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj kot že rečeno rakitna "za zajtrk", potem pa domov. Kliče moja draga, da je razmišljala, pa da je full lep dan in da bi mogoče pa ona vseeno šla na motor (prvič na čem večjem od skuterja :P ) o čemer sva že govorila zadnje dni, ko je vidla da sem več na motorju kot doma :blush: . Na brzino sem zorganiziral sposojeno jakno, čelado in rokavice (Hvala Tina!! :yea1: ) in ko je prišla iz službe sva se odpravla. Nekako sem njej prepustil izbiro destinacije.. pa razmišla in pravi da že dolg ni bla na rakitni.. jst pa sam :kva2: - za prvo furo si je zbrala rakitno :yea2: . Letiva gor, najprej počasi, pa postopoma hitreje, ko se je začela nagibat z mano in nehat cukat za rokav, da je prehitro .) na koncu ji je postalo več kot očitno zelo všeč :grim . Na vrhu sva srečala pepeta in boljšo polovico pa še kar nekaj drugih (kakšen motosvetovec? - je blo okoli 18.30). Skratka nazaj grede čez črno vas, pa na oboznico za tistih nekaj 100m do rudnika.. Zapeljeva dol in ko čakava na zeleno luč za proti lavrici pravi, da pejva rajš nazaj na obvoznicoo še do grosuplja, da se ne bova "tlele počas vozila", jst pa spet samo :kva2: . Pa sva šla.. nazaj na obvoznico in do grosuplja in potem proti pijavi gorici, kjer sva zaključila sicer kratko a zanimivo turco B)

Skratka.. prijetno presenečen s strani moje drage :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vrhu sva srečala pepeta in boljšo polovico pa še kar nekaj drugih (kakšen motosvetovec?

Majk the maXXXimum je znani resnicoljub, torej njegovih trditev nikakor ne kanim izpodbijati. Res je, včeraj sva njega in njegovo primadono zasačila in flagranti. Oziroma z rokami v vreči, kot bi temu rekli učenjaki. In to na javnem mestu, kar Rakitna nedvomno je. Prijazni pogledi in takisto prijazne besede so malce švigali semintja. Ravno toliko, da smo lahko vsi skupaj ugotovili, da nam res ni hudega. In se potem brezskrbno posvetili tistim brozgam, ki nam jih je pritovorila gospodična kelnarca. Izjemno sproščena in zvedava, če smem pripomnit. Vsekakor brez namena, da bi komurkoli karkoli podlega podtikal.

No, Majk & Primadona sta v nekem trenutku pobrala šila in kopita in se zapodila v dolino. Mi2 sva pa še malce počebljala in pričakala nenadejano družbo v obliki Karmen, Andreje in Icota. Posledično smo (razumljivo) polokali še dodatno porcijo brozge (kelnarca je triumfirala). In izmenjali smo kopico običajnih vljudnostnih fraz. Pa tudi kake bolj prisrčne teme smo se lotili, ne da bi nas kdo extra silil.

Ico je potem širokosrčno obelodanil, da bo on plačal zapitek, kar smo potihem od njega tudi pričakovali. Res nas je pa presenetilo, da se je toliko časa zadrževal v brunarici s tisto zvedavo kelnarco. In bili smo malce na trnih, kajti dan se je jel prevešati v večer in vsi vemo, kako objestne so srne ponoči. Prava nadloga za motoriste! Posledično smo morali seveda divjati. In tudi smo. Spredaj je vihrala Karmen in moram priznati, da mi je njen način vihranja pisan na kožo. Niti enkrat samkrat na vsej dolgi poti se nisem zložil po asfaltu, kamoli da bi se odpravil raziskovat podrastje, kot se je to nekoč primerilo prijatelju Wobewtu. Nemalo sem ponosen nase!

Zaključek dnevne vožnje se je zgodil na Tromostovju, kjer smo se vrgli v objem tamkaj čakajočih prijateljev, znancev, pa tudi naključnih mimoidočih, vkolikor se niso utegnili pravočasno razbežati. In pogoltnili smo seveda obvezni sladoled. In kdor ni odjahal v Twina na čevape, je odjahal domov spat. Yst sem se uvrstil med slednje. In zato vam zdajle ves svež in spočit, kot nagelj s pesnikovega groba, pissarim tele vtise.

(kilometrov si pa, po svoji stari navadi, seveda nisem zabeležil. To bi bilo ipaq preveč)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhu!

Včeraj prekrasnih 300 km. Štart MB-Vitanje(lepa dolina)-Velenje-Mozirje,kratka pavza in hop čez Pavličevo Sedlo, mimo 'Blajburga' in na Golico,spet kratka pavza in "težave"-permanetni nasmeh. Nato še spust in skok čez Radlpas in domov v MB.

Za konec pa še ena od Rifleta "leti ko avion pije kot faracajg" :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pa nas je očitno veliko bilo na Golici, sam sem šel preko Šentilja do Eibiswalda, na Golico, potem pa preko Dravograda, Vitanja, Konjic nazaj proti MB. Bil je prelep dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skočil do Lendave, da bi mi mojster preobul mojo ljubico vendar mu je zamnjkalo gum :( drugače pa na cesti nenormalno veliko kamionov, tako da niti prehitevat ni šlo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mi je uspelo naredit mal daljšo turco. In sicer Batuje-Kobarid-Bovec-Tarvisio-Villach (tu obiskal obe famozni trgovinci-sem se počutil kot, da bi bil v Sloveniji in ne v Avstriji :D , zelo založeni, vendar kljub temu, kar sem rabil nisem dobil-iskal mehke torbe, sem pogledal še mal okoli, vendar mi drugih trgovin ni uspelo dobit)-Villacher alpenstrasse (7 Eur vstopnine, lepa cesta, na vrhu lep razgled, drugače pa tudi na vstopnini zelo dobra bejba :P )-Korenjsko sedlo-Kranjska Gora-Naklo (tu se ustavil pri morebitnih kupcih moje Viragce)-Škofja Loka-Sorica-Podbrdo-Most na Soči-N.gorica-Batuje. Srečal eno morje motoristov- ful skupin po več kot 10 motorjev, nobenih pripetljajev, vse šlo kot po maslu :D Je pa naneslo 420 km. Uh, kako je pašalo :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Kranj - Kranjska Gora - Vršič (še zmeraj se najde kaj peska na cesti, ampak hlad je vreden tega) - Kobarid (ogromno motoristov zaradi zbora) - Nova Gorica - Koper - Viki Burger - Kranj. Na cestah veliko skupin motoristov iz Nemčije in Avstrije. Gorenjska prijetna, Primorska že kar malo toplo, policijska patrulja malo ven iz Divače, na obali popoldan promet znosen.

Pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!