Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

Danes lepih a vročih 300km :OK: Z urqlletom sva se zapeljala do Golice :kva2: , kjer sem spoznal kar nekaj motosvetcev. Nazaj sva se oglasila še na zboru v Celju in potem še na Marijo mal drsnike brusit. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mi je uspelo naredit mal daljšo turco. In sicer Batuje-Kobarid-Bovec-Tarvisio-Villach (tu obiskal obe famozni trgovinci-sem se počutil kot, da bi bil v Sloveniji in ne v Avstriji :D  , zelo založeni, vendar kljub temu, kar sem rabil nisem dobil-iskal mehke torbe, sem pogledal še mal okoli, vendar mi drugih trgovin ni uspelo dobit)-Villacher alpenstrasse (7 Eur vstopnine, lepa cesta, na vrhu lep razgled, drugače pa tudi na vstopnini zelo dobra bejba :P )-Korenjsko sedlo-Kranjska Gora-Naklo (tu se ustavil pri morebitnih kupcih moje Viragce)-Škofja Loka-Sorica-Podbrdo-Most na Soči-N.gorica-Batuje. Srečal eno morje motoristov- ful skupin po več kot 10 motorjev, nobenih pripetljajev, vse šlo kot po maslu :D Je pa naneslo 420 km. Uh, kako je pašalo :D

Pozdrav od Roberta

Al sem pol jaz vozil za teboj od Železnikov do razcepa za Sorico oz. Petrovo brdo???

Moder Huso in rumena čelada. Glupa kombinacija jebiga....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes z mistyem pičila na Kolpo se tam lepo namočila saj ima že celih 18 stopinj nato pa preko Dvora, Ivančne do Žalne (kjer sva zmazala eno pico), domov.

Bilo je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes lepih a vročih 300km :OK: Z urqlletom sva se zapeljala do Golice :kva2: , kjer sem spoznal kar nekaj motosvetcev. Nazaj sva se oglasila še na zboru v Celju in potem še na Marijo mal drsnike brusit.  :kva2:

edino kar je manjkalo, sem dobil v domačem hladilniku, sonce in fura te ornk zmatra :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z nočne za 2 uri spat :xx: , potem pa ob 9.30 štart proti morju v zasedbe Foggy & jst. Ride malo čez 10 še prazne, je bil pa portorož malo čez 11 že precej poln. Pijača, potem pa zaradi višje sile (foggyupoteklaosebna.press) namesto načrtovane istre kar v fieso :D

Voda odlična (neverjetno kako se je morje ogrelo od prejšnjega tedna), razgled po nosilkah dvodelnih kopalk pa tudi :P

Še konkretna večerja ob 19h in kava pri gostoljubnih primorkah .) potem pa nazaj proti domu.

280km po vročem ampak zlo lepem vremenu :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: 250 km po lepi Soški dolini do Kobarida na zboru pijačka ,pa ogled Kobariškega muzeja 1.svetovne vojne.Pa skozi Most na Soči do Idrije (pijačka) pa do Kalc in čez Postojno do doma. :OK:

:cry: Žal na ridah vidli nesrečo z udeležbo kolesarja :cry:

post-5996-1117311265_thumb.jpg

post-5996-1117311285_thumb.jpg

post-5996-1117311320_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, priznam... že tri sobote zaporedoma sem plavšal Golico... :blush: Je dala... danes trikrat... :D :yea2: Seveda je bilo gor pol Slovenije... :grim Bile so naše drage deklice (KMN) na sobotni furi, pa motoristek, ar, bedo, yozo in urqlle, pa seveda še smc in bošt... skratka... luda kuća! :kva2: Edino zalivke so bile spolzke... vsepovsod, tudi na Golici... :BUA: Je bilo potrebno še bolj pametno izbirati linijo...

Po Golici pa še v Radlje na čvekec (miss A. :yea1: ), potem pa piči miško nazaj proti LJ... po dolgem času skozi Tuhinjsko dolino... Fletnih 361 km... :worship: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes imel malo dela med Novo Gorico in Bovcem, ker mi je ostalo še malo časa, sem se zapeljal do Mangarta. Ni ratalo prav do vrha, ker je to onemogočil sneg, ki zakriva cesto .) Nevem kolikokrat sem šel že tu mimo, vendar nikoli nisem zavil desno :D , zato danes videl kaj sem takrat zamujal :D Užival v lepoti narave .) Pa še par slikic

post-106-1117382885_thumb.jpg

post-106-1117382932_thumb.jpg

post-106-1117382972_thumb.jpg

post-106-1117383020_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes do Ormoža, čez Hrvaško nazaj domov, sem se pa fejst spotil pri 30 stopinjah :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Robert: res lepe slike! :OK:

bo treba it mal gor še v živo pogledat

Glih za info: Cesta ozka, na določenih delih pesek in kamenje, zato počasi gor .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa u soboto pred kosilom Br. R.-Dvor-NM, čez Gorjance do Metlike, na pumpi sladoljed, dalje Črnomelj, po partizanki do Dvora in se 10 km in sm bil doma.

Dans pa neki bli zmeneni da picimo na KRk, pa se lenuhom :BUA: ni dal tko dalec, sm jo pa picu do kolega v LJ na Coco, dalje Kocevje, tam pocakal kolege iz Nm, dalje Brod na Kolpi, po Kolpi dol do Dola (pijacka), dalje Vinica (kopanje), po partizanki mim Dolenskih T. in domov. Vroce blo k svina, srecal ful motoristov, km se pa je tut kr neki nabralo :OK:

se hocem take vikende :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot najavljeno, jo v petek zbrisal proti morju. Ne ob 14. uri, ker, ko sem že držal kljuko vrat pisarne, se je iz zraka našlo še kup težav, ki sem jih še kasneje, kar iz terena reševal preko telefona.

Ob 14.25 pa res odfrlel proti morju. Mirna, prijetna vožnjica. Se srečal z otrokom tam pri Lipici in sva se skozi Bazovico spustila v Trst, kjer naročila nekaj malega za gilerco.

Potem pa v KP in Strunjan, kjer ocenil, da je trava toliko zrasla, da bo najenostavneje, če jo kar pokosim. In sem jo.

Mali je potem spremenil načrt in ni hotel z menoj nazaj v CE, ker se je domenil za fešto v KP in da pride v soboto.

Nimaš kaj, mularija svojeglava, sem moral kar sam nazaj. Sem se ob 21. uri spokal na motor in odpeljal.

Tam, kjer se pri Razdrtem dotakneta stara cesta in avtocesta, sem ugotovil, da nima popolnoma nobenega smisla loviti medvedov in srnic tam okoli Planine in Planinskega polja, pa sem se zavihtel na avtocesto.

Do vrha Vrhniškega klanca nič posebnega, tam pa kar naenkrat strnjena kolona na prehitevalnem pasu in tu in tam kakšen tovornjak in osebni avto na voznem pasu.

Kaj to zdaj je? Se je vsem odtrgalo? 110 km/h po prehitevalnem pasu, pa nihče noče dol z njega. In smo se prehitevalno cijazili dol in mimo vrhnike in še naprej. Ugotovil na cestninski postaji LJ-Zahod, da je cirkus zakuhalo med 50 in 100 nemških motoristov. So se lepo skupinsko peljali po prehitevalnem pasu z za kolono primerno hitrostjo 110 km/h. Ostali pa za njimi, mimo se ni dalo.

Na cestninski je bil itak potem cirkus, ker Nemci, kot Nemci, plačajo vsak zase, ni plačam rundo za vse.

Jaz se mimo izvlekel z ABCjem.

Bil malo pred 23. uro doma.

V soboto bil na motorju le toliko, da natočil goriva. Kar v kavbojkah in nizkih čevljih in majici in s čelado jet, tam pod večer enkrat, ko je vročina že popustila.

V nedeljo pa taka lepa nedeljska dopoldanska.

Si zadal obiskati ovinke v okolici CE. Šel skozi Šentjur in Kozje do Bistrice na Sotli in potem skozi Podčetrtek in Polčane do Sl.Konjic in potem skozi Vitanje in vse Doliče do Velenja, tam skozi Gorenje čez hrib na cesto pod Mozirjem in proti Preboldu in skozi Marijo Reko gor in dol in potem domov. Tri nedeljske ure. Ob povratku je bilo že vroče.

Sedaj me pa bega nekaj. CE zapustil v smeri vzhoda, vrnil pa se iz zahoda.

Da se mi ni zgodilo, da sem včeraj obvozil kroglo Zemljino? :eek:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto pičili do Stinice(nasprot Raba)ga mal požurali in namočili polne riti v prijetnem morju v nedeljo pa pičili po notranjosti proti domu mal smo se zgubili tako da smo prišli domov 2uri kasneje kot običajno,smo pa plužli po gorskem kotorju,belolasici,gerovem,...ampak je blo fajn sam vrooočččeee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj me pa bega nekaj. CE zapustil v smeri vzhoda, vrnil pa se iz zahoda.

Da se mi ni zgodilo, da sem včeraj obvozil kroglo Zemljino?  :eek:

Brrrm, priporočam senco, hladne napitke in stanje se bo umirilo. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je dež ponehal, sem zgrabil moped in ponovno se je ulilo. Ker ga čez komod ni, sva s frendom pičila iz LJU čez Ljubelj in proti Beljaku ob Vrbskem jezeru.

Ker sva bila fajn mokra, je frend v Louisu kupil suho jakno (no shit) in po kofetu sva se v mračnih uricah vrnila čez Podkoren in Kranjsko, Jesenice ino t.d. proti LJU.

Ker sem šparal za nočno pijačo, še vedno nisem kupil števca, tako da ne vem kako je bilo s kilometri......

Kot pravi pregovor : "po dežju vedno ___ najdeš par butlov, ki kao uživajo" :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes šel do maše prekmurske metropole :rolleyes: pa nazaj, vreme super samo je velika gužva na cesti :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dobrjutr prot postojni pa čez cerknico prot kočevju, pa nazaj prot LJ. Fletkanih 160.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova Gorica - Col - Vrhnika - Horjul - Škofja Loka - Kranj - Jezersko - Kranj - LJ - Ride - Postojna - Nova Gorica

Lepih 420km se je nabralo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z malo kasnejšim štartom kot je blo predvideno (jeb..a ni se mi dal ustat pred deveto .) ) sem se okoli 10.30 odpravu proti primorski z zadanim ciljem nekje na severnem delu hrvaške obale. Malo čez 12 sem prispel v Špino. Naselje poznam že od majhnega, ko smo tja hodili na morje s kolegi ki imajo tam vikend, pa sm reku.. zakaj pa ne.. plaža je fajn, pa še motor lahko pripeljem praktično do vode, da ga mam na očeh. Za tiste ki kraja ne poznate (verjetno večina ;)) - skorajda slovenska avtonomna cona v istri. Naselje nekje 100-ih hiš, od katerih jih je cca. 90 slovenskih, 10 pa nemških in italjanskih. Voda super, vreme pravtako. Na plaži sem preživel kake tri ure, toliko da sem pozabil na bolečo rit od vožnje tja :P Potem pa še nekaj pojest v Katoro in preko savudrije (fajn cesta, še posebej zdaj izven sezone ko je prazna) nazaj do meje. Takoj za mejo (3km) bi imel skoraj bližnje srečanje z gospodično katero je očitno zelo skrbelo, kaj se dogaja z njenimi dolgimi blond lasmi ko se pelje v kabrioletu in pač ni mela časa pogledat, preden je zapeljlala iz neprednostne ceste :angry2: No ja.. po ostrem zaviranju in nekoliko adrenalina sva se oba odpeljala naprej brez poškodb :) Potem pa kar proti ljubljani. Koper-Kozina prazna cesta in temu primerna uživaška vožnja dolga 14minut :P

Okoli 18h še dobro uro dolg postanek na ridah, kjer je blo kar nekaj znanih obrazov B) Okoli 19.30 dalje proti ljubljani, kjer sva s kamikazo po 327 kilometrih zaključla dan :)

Pa še čestitke "moji dragi" za njenj jubilej..

Na poti na obalo je nekje okoli Rižane zjutri obrnila 60.000. Še vedno prede kot nova :wub:

Honda pač .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!