Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

A se 8,1 km šteje za furo?! :whistle:

SEVEDA SE! Ko po 12 dneh ponovno voziš motor, vsak meter šteje... :P :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se 8,1 km šteje za furo?!  :whistle:

SEVEDA SE! :P  :yea2:

....kako da ne...jst dons naredu kvečjemu kakih 5 km v dveh urah...pač enduro...mi ni dala miru ena potka,ki pač niti potka ni bila potem več..je pa mokro od neprestanega dežja,ampak sem reku da grem vseeno poizkusit...in rezultat...enourno jebanje brez rezultata...zmanjkalo mi je še 10m,ampak se mi ga ni dalo (motorja pač) več nosit in potiskat....treba bo zamenjat zadnjo gumo in bo šlo lažje....sem pač hotel še izkoristit staro gumo,pa je bila vse skupaj ena sama jeba...

..

...

.

.

.

.drugač pa slikca prijateljev iz sončnih dni

post-2263-1118761099_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Na vzhodnem delu Slo pa je blo tak lepo vreme. Danes pičla z kolegom MB-CE

Laško-Hrastnik-Trbovlje-... pol pa čez to tako opevano "Marija Reka" ..... Suuuper.

Nato pa lepo nazaj proti CE, postanek na Šmartincu in domov v MB. Prijetnih 220 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj ga ob 12h zajahala in pičila proti kalcam čez col,po stari cesti do nove grice,čez solkanski most u goriška brda kjer sem se vozila z namenom da naskočim na eno češnjo,kar mi je tudi uspešno ratalo,tam sem se mal spotila u ledru nabiranje češenj,in jo pičila lepo nazaj proti domu po ta stari cesti,mal me je dež dobil ma nič zato,sam rebrnice so pa čist u piz.. nabralo se je odličnih 180km :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOOOoooooooo jaaaaa!!!!! :yea2:

Končno spet po dolgem času na motorju... natanko 14 dni... :eek:

Sicer kratko, a slatko... 100 km... Do Suzukija, potem pa v Logatec, pobrala še Rudeta, potem pa čez Ride in nazaj... lizat sljadoljed... na 3M... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj po dolgem času ena lepa prava turca (sicer službena sam vseeno) Žiri-Vrhnika-Ljubljana-Škofja Loka-Žiri. Hvala bogu da sem šel z motorjem, ker bi drugače hodil cel dan. Je... jim sve po spisku da se spravijo krpat ceste glih v tistih urah ko je največ prometa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkoristu odsotnost priveskov (ona + mularija) po skoču Bled - Kamnik - Tuhinjska - Cjele - Maribor - Lenart ( nobene avtoceste) . V Lenartu obiskal nekoga, ki ga ni blo doma, (pa ugasnjen GSM je mel)...pa po isti poti nazaj. Motoristov cel kup. Predvsem nasprot.

Kolk kilometrov..nimam pojma, čez 400 ziher. :OK:

Aja, zakaj me rit nič ne boli? Mogoče zato, ker jo sploh ne čutim..in ne more bolet... :slap: :whistle: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot Tedybear izkoristil odsotnost balasta in skočil do Sistiane spoznat skupinico italijanskih Caponordašev, po poti ustavil pri par štacuncah v Trstu in ker je doma dolgcajt skočil na sprehodič do Kalc malo sčistit gume. Na Kozini tankal 100 oktanski benz in bil nad poskočnostjo beštje po tratmaju izjemno presenečen (zelenc 95? nič več doma v mojem tanku :nono: ). Od razdrtega do planinskih rid sem si sposodil zavetrje dveh obalnih kolegov (nov izolski R6 in neka koprska naked zverina) za tem pa podrezal dva avstrijska BMWjaša da smo se do Kalc malo lovili... skratka zabavno... nazaj mirno in spokojno pozdravljajoč kot papež nasprotivozeče kentavre.

Prijetnih 230 km (pa žulj sem dobu na dlani od krepkega bremzanja!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motozbor v Mozirje in potem na panoramsko vožnjo, kjer smo se tak počas fural, da sem skor znorel. Guma je trpela samo na sredini, zato sva mogla it z urqlletom na Marijo mal profil ob robovih zmanjšat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj padlo 400km oz -pet,in sicer štart iz rid proti novi gorici na bovec čez vršič u kranjsko goro na marendo potem pa na predil,prediljsko jezero,pa nazaj na bovec,most na soči,idrijo,planino in domov :OK: vse šlo kot po maslu,pa še mangart sem pozabla napisat,tam pa je blo itak the best,sam družba ni bla za kepanje,super celodnevna turca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krasna furca čez Šentjur, Podsredo , Podčetrtek, Šentjur in domov. Asfalt ponekod malo slabši, zato pa ovinki :worship: "ala card" :worship: . Za zasvojence s hitrostjo tudi nekaj doooolgih ravnin in predvsem cesta skoraj brez prometa. :OK: Cca 110 km :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ene 200 km do Šentilja čez Apače...cesta, ovinki :worship: ... pa do Ormoža in čez Hrvaško nazaj domov, vreme :yea2:....aja pa Ventil je bi zraven :slap:

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldan sem se vozil po Mariji gor pa dol ko ena budala, ampak mi je opravičeno, ker se mi je že cel teden luštala :D

Danes pa en krog po primorski, bilo tudi fino fajn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se je nabralo 430km,Maribor-blatno jezero-Maribor :OK: :OK: .

Vreme zelo lepo,tako,da smo se tudi kopali.

post-2802-1119206211_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes štart iz Brežic, preko NM-Metlika-Črnomelj-Kočevje-NM-Brežice. 250 km uživancije, asfalt držal, vroče ni bilo.

Malo preveč prometa preko Gorjancev. 2x mi izsilili prednost ( bem ti in nedeljski šoferji :wacko: )itd. Na Kočevki prometna italijanskega motorista :cry: ,vendar je z njim bilo vse OK.

V Kočevju luštna medvedka, tj kelnerca :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes po južni skok do slovenske obale malo poležavanja na soncu in dvakrat skok v vodo pa gasa domov 190pa je jih je nabralo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj in da nes nič km, motor na popravilu zaradi amortizerja :BUA: :BUA: :SS

Pa glih danes so se vsi vozili mimo naše hiše. Za popizdit :slap: Upam, da ga v torek dobim nazaj v hlev :yea2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnjah, malo manj kot 300 danes... Logatec - Godovič - Col - Nova Gorica - Tolmin - Cerkno - Žiri (ena osvežujoča limonada) - spet Logatec - Stari Trg (multisola pri kolegu) in domov. Po petkovih naravnost divjaških 180 km (spet brusil tačke) je bil to čisti potovalni užitek. Vsake toliko sem se priključil kakemu osamljenemu motoristu pa očitno niso bili navdušeni nad mojo družbo... :blush: :doze: No ja, so pač šli svojo pot :D .

Pa enmu motoristu nisem odzdravil :ninja: , ker sem ravno tisti trenutek v mislih prebavljal enga kretenskega šoferja v zelenem cliotu <_< . Sorrrry.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota: Od doma do Žužemberka k Barboriču po uteži za balanco pol pa Bogenšperk-Litija-Zagorje-Trojane-Vransko-Šempeter-Mozirje-Ljubno-Pavličevo sedlo-Jezersko-Kranj-LJ-Vrhnika-Lahatc-Ride-Unec-Cerknca-Sodrazca-Ribnca-Kocevje-Dvor-garaza...

Nabralo se je mal cez 400 km :OK: srečal po moje ene tisoč uživačev, od pozdravljanja me je kr roka bolela :P ...pa se neki, niti ene patrulje žandarjev nism sreča, videl...zakon! :yea2: manj jih vidm, rajš jih mam :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Domžale - Metlika - Domžale , lepih 240 km. :OK:

:hmm: Včasih pelem hit , včasih pa počas :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!