Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

:: ponedeljek, 13. junij 2005 ::

skok do Velenja po Xeno (hvala, KeC).

naskok na Marijo Reko (hvala, Marija).

<100km

:: torek, 14. junij 2005 ::

naskok hrvaške po avtocesti do stare gradiške,

banja luka, jajce, travnik (spoznali volka, rudeboya, hellenco in ines), skupaj nadaljevali do sarajeva

540km

:: sreda, 15. junij 2005 ::

pale, jahorina, ilidža (telečji ražnjiči :rolleyes: ), bijeldo dugme

80km

:: četrtek, 16. junij 2005 ::

sarajevo, travnik, jajce, ključ, prijedor, petrinja, krapina, domačija

580km

:: nedelja, 19. junij 2005 ::

sveže registriran moped ni dočakal izleta. cel dan sem ga varal s sposojenim trike-om B)

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sarajevo

pa še nekaj fotk (prizadeti naj mi oprostijo objavo)

RudeGirl, Špilferderberka, Srečka in Volkulja:

post-685-1119246202_thumb.jpg

ines, žaža in tsunami

post-685-1119246243_thumb.jpg

špil, volk in hellenca

post-685-1119246318_thumb.jpg

.

.

.

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sarajevo

.

.

.

gostoljubnost amrinega doma ni poznala meja

post-685-1119246397_thumb.jpg

jahorina

post-685-1119246431_thumb.jpg

krapinski ljudje

post-685-1119246445_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli 14.30 sva jo z mojo Lady mal mahnila proti Koroški...

Najprej sam iz Prebolda do Griž, kjer sem pobral svojo bodočo ženo. :love1:

Odpeljala sva se proti Velenju, v SG kratek postanek na bencinski za dolivanje goriva, mejni prehod Vič, Volkermarkt, Kloppeinersee.

Malo si oddahnila od vročine, spila eno pijačo :beer2: , se sprehodila med množico turistov in se spet spakirala za na motor.

Smer Sittersdorf. Od tam skozi Sankt Margareten im Rosental do Ferlacha. Zelo zanimiva, ovinkov in hribčkov polna cesta, ki pa je tam pa tam potrebna kakšne obnove. Ogromno motoristov na tej reaciji... :yea2:

Skok čez Ljubelj, kjer je bilo že skoraj malo hladno. Naprej po stari cesti do Kranja, mimo Brnika in Kamnika nazaj v Savinjsko dolino. V Griže prispela okoli 19.

No malo kasneje pa še sam do Prebolda.

Se je nabralo prijetnih polnih 300 km! :worship:

Danes me pa skoraj malo boli leva roka, pa ne vem, če ni to od vsega pozdravljanja mnogim motoristom, ki sva jih srečala... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ista fura kot včeraj  :OK: s tem, da sem bil danes solo....Ventil se pridno  :book:  B)

Zanimivo, da se je letos promet z motorji skozi apače nenormalno povečal v primerjavi z prejšnjimi leti. Mogoče malo tudi zaradi nove ceste - stara je bla katastrofa. Zgleda, da tudi mi doživljamo motoristični preporod :) saj je prav tak.

Aja pa moja današnja tura, da ne bom čist off topic: Jarenina - Maribor (faks) - Lenart - sv.Ana - Apače

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: ponedeljek, 20. junij 2005 ::

šentjur-arja vas-velenje-dravograd-golica-retour

malce nadstandardno hitrega potovanja v družbi z dvema RSV-jkama. prvi letošnji naskok na golico, policijska kontrola pred SG ("samo preverjamo, kako imate tablice pripete :lol1: ").

190 adrenalinskih km :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj se malo popeljal po okolišnjih ovinkih.

2 uri sem in tja preko Dobrne, Vojnika, Vitanj, vseh Doličev, Velenja, Letuša, Marije Reke, Dobrne in potem domov.

Taka, prijetna podvečerna vožnja.

Na Mariji Reki se gor in dol preganjala dva matadorja. En globoko nagnjen v ovinku pokazal še dodatno veščino, z dlanjo je podrsal po tleh, tako nekako kot bordarji na snegu.

Na nekaj ovinkih me je presenetil pesek. Še največji hec je bil na predzadnjem ovinku pred Letušom. Desni ovinek, ga načel lepo po sredini mojega smernega pasu, ko na sredi ovinka zagledal kolovoz, pesek in vmes zvoženi kolesnici avtomobilov. Se umaknil na levo kolesnico, kar je pa zgledalo ravno tako, kot da ne bom zvozil ovinka in da bom šel naravnost v avto, ki je nasproti pripeljal v ovinek. Voznik zapeljal čisto na svoj desni rob in verjetno samo še čakal, kaj bo.

Se mu opravičujem za tesnobne občutke in trenutke, kjub temu, da sredinske črte nisem prevozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj!

Včeraj kar mala odisejada. S kolegom pičla iz MB čez Dravograd proti Črni in nato čez pravo vukoje..no do Solčave. je pa razgled tam gori prava paša za oči. V dolini počitek in pijačka, nato pa čez Pavličevo v A in proti SLO. Kolega včeraj malo čudn, pa je zaluto in sma ga pičla proti Celovcu namesto proti Lavamündu. Meni sicer malo čudno kam pelje ampak važno da se pelje. Pol končno zavila v pravo smer in čez Dravograd opet v MB. Padlo kar lepih 300 km, samo mašina pa tak vsrana od tiste vukoje..ne.. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeraj do domžal(elisa)potem pa na gorenjsko do šenčurja in nazaj v nočni uri ob spremstvu polne lune na rakek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj vzhod - Laibach - vzhod.

V prestolnici med drugim prevzel v Medvodah domnevno izgubljene sončne špegle (10x roly & perla :OK: ), spil en pir pri Firestarterjih, cmoknil Klimbrino darling za hepi brzdeiii, se zagnusil Icy-ju, ker sem bil ves prešvican :lol: , malo pokramljal in se odpravil nazaj.

Nazaj grede si na moped in opremo uspel spraviti enormne količine letečega roadkilla (lunch anyone? :hmm: :lol: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj vzhod - Laibach - vzhod.

V prestolnici med drugim prevzel v Medvodah domnevno izgubljene sončne špegle (10x roly & perla  :OK:  ), spil en pir pri Firestarterjih, cmoknil Klimbrino darling za hepi brzdeiii, se zagnusil Icy-ju, ker sem bil ves prešvican  :lol: , malo pokramljal in se odpravil nazaj.

Nazaj grede si na moped in opremo uspel spraviti enormne količine letečega roadkilla (lunch anyone?  :hmm:  :lol:  ).

prestolnica? a v šentjurju si bil?!

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zutrej iz rakeka u izolo popoldne iz izole u rakek skupno 199km,prijetno kopanje,dobra hrana in full vroče sonce ter opečen hrbet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, Sanda, ka pa je tota pupa poleg zaena? Je tudi na forumu?

To je pa gorenjka :D

Je pa na forumu, sam nam jst nc govoru identitete da nam pol jest :krneki:

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa dons do jezerskega.... družinske obveznosti hehe... vsak izgovor je dober :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lj - Prebold - Marija reka - Prebold - Žalec - Velenje - Dravograd - Golica in nekako po isti poti nazaj :OK:

Nskoču kar dve v enem dnevu, tako Marijo, kot Golico :kva2:

Družba pa :worship: , ma da ponovimo!

Predvidevam, da se bo kmalu doma pojavu TC, spraznil digitalca in podkrepil tole objavo s slikami :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!