Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

jaz bla tud na tej turci dolgi 410 km iz rakeka

ej kera pupa leva al desna :hmm:

Pa tota poleg tebe, na tvoji levi, ne? Se mi zdi ka sen jo enkrat vido v Zasavju...proti Ljubljani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj lepih 450km :OK: Sva šla z urqlletom mal proti morju pogledat in se mal zmočit. Na poti nazaj sva tudi na ridah mal dlje časa ostala, da sem tudi jaz potem šel dvakrat gor in dol. Srečala ogromno motoristov od tega je blo kar dosti divjakov :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečala ogromno motoristov od tega je blo kar dosti divjakov  :closedeyes:

Kje si pa mene vidu :hmm: :lol1: moja je bla u garaži cel ljubi dan :cry: je pa spucana in grem danes spet pozirat :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvodnevni izlet, včeraj ob 10:30 štart Kranj-Žiri-Ride(popolnoma prazne)-Portorož-Sežana-NovaGorica, Tolmin,Kobarid(nočitev),Bovec, Vršič-Podbrezje-Ljubelj,Jezersko,Kranj. Skupaj 645km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jz tud dvodnevni izlet...včeraj ob 15h smo krenili iz Kranja proti zgornjesavski dolini,mimo Kranjske Gore proti Trbižu,od tam naprej po "stari cesti" proti Udinam oz. Tolmezzu,...no 20km naprej od Tolmezza je Sutrio kjer se je na bližnjem smučišču Monte Zoncolan odvijal 19. Biker fest :OK: :OK: ...

...folka,kot zmeraj veliko in še več :grim ,dogajanje nepopisno če primerjam s slovenskimi zbori <_< vreme :doze: ....že ko smo prišli je bilo zelo oblačno nad nami....in potem,ko smo postavili šotore,in nekaj pojedli se ulilo...padalo je celo noč...oz. tm nekje do 3h ponoči :wacko: ....bilo je pravo neurje,ko sem prišel ves moker do šotora sem pričakoval streho nad glavo,kjer je suho in se bom lepo zavil v spalko in zaspal....dobil sem pa poplavo v šotoru :cry: :SS ....vse mokro,od spalke,ruzaka,čelade,...in v takem sva morala z bratom spat,celo noč sem mel noge v vodi,zeblo me je ko p****... :xx: ...

...no ja vseeno sem se zjutrej kr fajn počutu,ko nas je pričakalo sonce,toplota,in pa "tri colori" s svojimi letalskimi vragolijami :yea2: ...

...ko so se nam cunje posušile smo se tako po isti poti odpravili nazaj domov,in ni mi žal da smo šli... :yea1: ....

lp cagiva B)

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in danes smo si hladili rito v morju :OK:

Tudi mi :yes:

Ob 9h zjutraj s foggyem iz LJ - vrhnika - logatec - RIDE :whistle: - postojna - ilirska bistrica - rijeka - KRK (Baška) :yea2:

Nekaj urni postanek na plaži s pogledom na krajevne znamenitosti :naughty: in ohlajanjem v morju, potem pa nazaj po drugi strani

KRK - gorski kotar - delnice - kočevje - velike lašče - škofljica - LJ

Okroglih 400 km B)

Še malo slikovnega materiala (Nokia photo - kvaliteta :whistle: ):

post-5020-1119814049_thumb.jpg

post-5020-1119814062_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grosuplje-Ljubljana-Škofja Loka-Železniki-Bohinjska Bistrica (20km makadama)-Bohinj (Pijača ob jezeru)-Tolmin-Idrija (Nora cesta :yea2: ) -Kalce (Nora, nora cesta :yea2: :yea2: - Planina - Unec - Sodražica in domov

Odlična furca če izvzamemo tisti makedam in 5 minutno ploho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dnevna furca... :whistle:

Štart v petek ob 9:15, prihod v nedeljo ob 16:15.

Pot: LJ-Trbiž-Passo Mauria-Passo Cibiana-Passo Fedaia-Canazei; drugi dan Canazei-Bolzano-Passo Mendola-Passo Tonale-Passo Gavia-STELVIO :OK: -Bolzano-Canazei; tretji dan: Canazei-Passo Fedaia-Passo Giau-Cortina-Passo Tre Croci-S.Stefano-Tolmezzo-Sella Nevea-Trbiž-LJ

Bilo je NOOOOOROOOOOOO lepo!!!!!! :yea2:

Km? 1.060

PS: Slikca Pso. di Giau... .)

post-53-1119827094_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: petek, 24. junij 2005 ::

Zeltweg (A). Air Power 2005. Letošnji največji letalski miting v Evropi, ob 50. obletnici avstrijskega vojnega letalstva.

našel sem si novo igračko. Zanima me, če ima kdo izkušnje z Eurofighterjem (poraba, drža, vožnja s sopotnikom, vzdrževanje, cene servisov, registracije, ipd.) :naughty:

post-685-1119851433_thumb.jpg

:: sobota, 25. junij 2005 ::

mimo Dobrne do Veleja, v Skalco na kafe, s KeCom na Marijo Reko in solo na Planino/Sevnici (retour ob 23h).

post-685-1119851540_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pa je bil jutranji utis fulll vlažen,tud med nogami kavbojke enostavno niso zdržale takega naliva pa jakna tud ne tko da je bil tuš do kože in to samo v 10km vožnje pri 40kmh na uro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V podaljsanem vikendu naredil celih 239,9 km-jev :P (hehe, stevec koncno dela :) ) AMPAK: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

:) :D :P :OK: :baa: :beer2: :music3: :grupni: :music1: :naughty: :photo: :yea2: :smoke: :grim :drunk: :worship: :yawn: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

našel sem si novo igračko.

dobro za tebe .. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff sva že dva,sm letu v ljubno in nazaj,voštja je scalo kar je dalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 14 dnevih brez mk se včeraj popoldne vsedem nanj. Smer Golica-jasno. Pridem do Ožbalta, te pa pubeci se je tak vscalo, da sn bil kuj moker. Te pa je blo tak vseeno, pa langzami proti domu. Blo spolzko. Nič ni blo fajn. Za :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 14 dnevih brez mk se včeraj popoldne vsedem nanj. Smer Golica-jasno. Pridem do Ožbalta, te pa pubeci se je tak vscalo, da sn bil kuj moker. Te pa je blo tak vseeno, pa langzami proti domu. Blo spolzko. Nič ni blo fajn.  Za  :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zelo lepa fura. Po gorenjsko naredil še zadnje km na starih gumah, doma čakajo že nove :yea2:

V zgodnjih jutranjih urah sva se s kolegom dobila na Petrovem brdu, odpeljala po Baški Grapi proti Mostu na Soči, mimo Kobarida čez Učjo :yea1: do Tolmezza.

Na poti v Italiji na žalost videla dve nesreči, ena klasična z izsiljenjem v naselju, motorist je ob izogibanju padel, motor pod nasproti vozeči avto. Hudih poškodb na srečo ni bilo. Druga čez 1km, policijski motor na tleh razbit :hmm: No, po drugi strani pa se je ob cesti videlo cele armade lepih deklet, tako da so prevladali pozitivni vtisi.

Nadaljevala sva čez Pleckenpass, in se preko Nasfeld passa vrnila v Italijo. Cesta iz Avstrijske smeri na Nasfeld pass je nooooraa. Kako smo jo leteli :grim. Moja nova najljubša cesta. :wub:

V Kranjsko goro pomalcat, pa počasi domov. 400km. Zdejle sem pa še sešvasal sprednje stojalo, (funkcionira!! :OK:) tako da je bilo še nekaj koristnega. Samo barva se posuši, pa grem demontirat kolesa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 14 dnevih abstinence zaradi bolniške, sem se zapeljal do Kalc na kofe, sam mal za poizkušnjo. Ugotovil, da sem malo iz forme, zato pa jutri kam dlje .) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil kr fletn vreme, se prav da je nujno ga izkoristit na mopedu. Mal sm šel na Avstrijsko, pogledat kaj delajo v Louisu. Sam avstrijci pa ne znajo odzdravlat :fight2:

Nazajgrede na Korenskem sedlu:

Jest: Dan

Policaj: Dan

*mu dam osebno*

Policaj: A se boste mal odmaskirov,k vs čist nč ne vidm... :D (LihKupuNovoPodkapo,TeroristStylePress)

PS: @Sym: k da bi spet Road Rash špilov... :)

Popravljeno . Popravil Killroy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!