Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

Mal za probo po parih dnevih dežja.. hkrati pa predzadnji dan pred morjem in je treba še mal lubico zgonit, ker bo itak cel teden počivala :P

Lj - Kranj - Golnik (družinske obveznosti :) ) - Kranj - Škofja Loka - Žiri - Logatec - Planina - Ride :whistle: - Logatec - Vrhnika - Ljubljana.

Neki sm računu, ker sem vmes števc dajal na 0 zarat tankanja.. nism sigurn, ampak mislim da 215km B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes z Ventilom čez Apače do Šentilja pa do MB, nazaj do Benedikta, šla pogledat eno kelnarco :blush: nazaj do Lenarta, čez Ptuj-Ormož-HR domov, lepih 260 km :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes z Ventilom čez Apače do Šentilja pa do MB, nazaj do Benedikta, šla na eno kelnarco  :blush: nazaj do Lenarta, čez Ptuj-Ormož-HR domov, lepih 260 km  :yea1:

:OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena izi turca...Maribor-Duplek-Dvorjane-Ptuj-Dornava(ogled gradu)-Lenart in nazaj do Maribora...nekaj lčez 100 km, za nabiranje izkušenj in kondicije čisto dovolj.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bla ena taka lepa tura na Krk da glava peče.

Kompolje-Gotenica-Delnice-Rijeka-Šilo tam sva z mojo obiskala bratranca ki uživa na dopustu, malo smo se namakali, malo začmarili na roštilju skratka :OK:

Skozi rahlo pihljalo tako da ni bilo za crknit vroče, skratka bomba :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jest pa še 2 prijatelja z 125-tkami smo šli pa dons iz kranja na Vršič(cesta za gor iz kranske gore čisti spuš,kr krave sred ceste, polno lukn :SS :BUA: ),pol smo se pa spustil po trenti dol do tolmina(res huda cesta za z motorjem) iz tolmina pa pol na idrijo in čez železnike domov v Kranj(Cerklje)! Tko da je bil kr fletn izlet,srečal smo pa tudi veliko drugih motoristov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto smo šli pogledat naše morje (mlakužo v Ankaranu). Stara cesta je zakon, najboljša pa je bila druščina :OK:

včeraj pa je padel krog Zagorje - Moravče - LJ - Kalce- Idrija - Most na Soči - Bovec - Vršič - Kranjska gora - Domžale - Moravče - Zagorje. Na momente malo prevroče, sicer pa super vožnja. Najboljši del poti je definitivno od Kalc do Vršiča :OK:

bil je res lep vikend, na števcu pa 800 km več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj do Iksov,

danes na šiht...

premalo, premalo... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dravograd - Vic - A1 RING (fotke zapuscenega dirkalisca - res zalostno) - preko neke planote, zal imena nevem in nato spust v Deutschlandsberg ter preko Radelj pasa v Radlje na BS. Za konec pa se na vrh Golice in domov, odlicna tura !

post-7150-1120468042_thumb.jpg

post-7150-1120468060_thumb.jpg

post-7150-1120468121_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeri pa se mal odpravm do cerknce pogledat "drag", na petrolu nimajo pojma, kliče mal okrog... Odpadlo. Mah sej gremo pa do rid, prazne, 3krat gor dol, parkiram. Slišm odprtga katiema in mencam roke :OK:

Pride tip z istim k je moj in reče da se od nekje poznava :hmm: Z Grobnika.. Aha :slap: !! Ktm Supermoto :afro1: Blabla, gremo do gerovga, ker nam je spotoma :D

Na babnem polju mislm da je bil Burnout parkiran pred oštarijo :SS :)

U Prezidu se ustavmo na kafetku in pole spet naprej, kjer nas je ene 6 nemcev bremzalo :glare: . In pol poflikane ride, mmmmmmmajka za SM :ninja:

Potem se ločva, vsak na svoj konc, nakar se js spet vrnem po isti cesti, Babno polje (Burnoutu so hvalabogu že pelali motor domov), Bloška polica, Kočevje.

Še enkrat spoznal motosvetovca, naštepal 340 km, bremze so super.

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokumenti in kartice in :rolleyes: so me nasli, vzigalnik sem pa nasel... pred novo hiso. Crn. Pa se dela.

Med vijuganjem je celada veselo zvizgala, ko mi je oci solzil topel veter z vonjem po borovcih in morju.

Sem ga videl. Morje. In Sonce. Zjutraj me je prav oslepilo.

|

Njo tudi. Rit. Vec njih. Pravzaprav jih je bilo ogromno.

Pa se nekaj sem videl. Svoj odsev v... :ninja:... V soncnih ocalih.

Zelo od blizu.

Koncert je bil. Strip=tiz tudi.

:worship: :worship: :worship:

Maidni pa Globoko grlo....ups... Globoko... :naughty: Ok, Deep purple. No ja, imitatorji... pa statisti :rolleyes: Prou fino...

Nazrl sem se :whistle:. Mi je bilo tako slabo, da bi skoraj :SS. Na sreco sem samo kihnil. Trikrat, ce se prav spomnim. Pa sva sla en krog.

Do jutra sem ze malo prisel k sebi. Sem pa komaj cakal, da pridemo spet na kavo. Pa na asfalt. V SLO.

Ma ja, kr neki. Ma ne, kr uredu.

:D

356 km. In kusur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kranj - Golnik

priporočam v tenetišah zavit desno za trstenik,in po parih kilometrih ovinkov pred trstenikom levo za goriče,boš pršu spet na cesto proti golniku...pa ne okol govort :whistle:

mi trije pa v soboto štart kr-šk.loka-cerkno-most na soči-gorica (srečal primorce,dal za kofe :D )-štanjel-divača (prdružu še en,pa ena šla po svoje)-slo.obala (kopanje)-novigrad (pogledat sestrco v pineto :) )-premantura :) :) :) en dan bluzenja po kamenjaku in okolci,pa dons domov...fletno,fletno.nazaj grede mal čez mejo naprej povozu šrauf in odpeljal en ovink k štern :wacko: komej znesl,pa v koper poštimat in naprej domov...ejej,uhka bi blo hujš

pa še kdaj :)

PS:bi nalimal kšno slikco,pa sm zgubu fotkiča...ixus 400,pogrešam te :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes najprej od punce (okolica maribora) v Maribor do faxa, potempa nazaj domov preko Šentilja v Apače.

Popoldne ko sem po telefonu zvedel, da stvari, ki jo imam v Mariboru v trgovini, ki si niti ne zasluži da jo imenujem, nebo za dobit, ker jih kao več ne delajo, sem se raz****o, se vsedo na motor in odrinil proti Grazu do Louisa, naročil to stvar (drugi teden bo 100% :OK: ), zraven sem še kupil tekstilne stranske torbe za na motor, in veselo odrinil po isti poti nazaj V Apače.

Tak da se je skupaj nabralo nekaj čez 150 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeraj pa mal z goldo po nakupih u citypark,in nočna vožnja domov,vidla dva zbita motorja ob cesti v Lazah baje da ju je zrinil avtobus iz ceste,fanta sta bila brez hujših poškodb motorja pa so ravno nalagali na avtovleko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( Zadnje dni samo razmišljam o vseh lepih furah, ki sem jih ali pa bi jih rukno letos.... :? Saj bo boljše, če ne prej drugo leto.... :OK:

LP Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kljub čudnemu vremenu mi je ratalo odpeljat 50krasnih kilometrov :OK: kratko ampak full sladko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh danes se je nabralo slabih 500km Falcade-Agordo-Belluno-Pordenone-Udine-Gorica-Nova Gorica-Ajdovščina-Postojna-Ljubljana-Velenje- celo italijo pral dež v sloveniji pa ista zgodba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotel proti gorenjski, pa so me oblaki prepričal v smer proti jugu.

Relacija: LJ - Kočevje - Dvor - NM - LJ - 3M.

Toplo in na koncu deževno.

Vmes kratek izlet med travniške cvetlice, ampak se je pobral. :yes:

Uuuf takih stvari ni lepo videt.

LP Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!