Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

danes pa iz rakeka do bleda pa v kranj in iz kranja u lublabo pa iz lublane nazaj u kranj pa potem nazaj u lublano na rakitno borovnico vrhniko na ride in domov 310km :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes lepa tura.....morali smo iz "na" MB-Marijo Reko..., da smo videli te vjuge....mislim ,da iz napačne smeri(Žalec) vendar nič zato ,bilo tud fino.... srečali smo nekaj motoristov.....nato za Zid.Most-Sevnica-Brestanica-Podsreda-,nato smer Rogaška čez Rogatec -via Ptuj- levo za Cirkovce ..samo še Rače..evo Maribor

V Cirkovcih do Hotinje vasi nas je namočlo....to smo preživelo....preostalo pot pa vreme za retkve sadit idealno-lepo.

Prev km=249

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan je za mano... :worship:

Marofa sicer nisem videl, ampak je pa Mobikrog padel... :D

Pote me je v sozvočju z Maxxximumom odnesla takole:

LJ-Bič-Žužemberk-NM-Cerklje (Mobikrog)-NM-Dvor-Kočevje-Žlebič-Sodražica-Planina-Vrhnika-Rakitna-LJ... :yea2: :yea2: :yea2:

391 km... leeeeeeeeeepih.... :OK:

Jasno, na ridah srečali cvetober MS deklet (Sanda, Era, Perla) :blush: ... ma ena je manjkala... .) ...pa jutri... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan je za mano...  :worship:

Marofa sicer nisem videl, ampak je pa Mobikrog padel... :D

Pote me je v sozvočju z Maxxximumom odnesla takole:

LJ-Bič-Žužemberk-NM-Cerklje (Mobikrog)-NM-Dvor-Kočevje-Žlebič-Sodražica-Planina-Vrhnika-Rakitna-LJ...  :yea2:  :yea2:  :yea2:

391 km... leeeeeeeeeepih....  :OK:

Jasno, na ridah srečali cvetober MS deklet (Sanda, Era, Perla)  :blush: ... ma ena je manjkala...  .) ...pa jutri...  :whistle:

Je že gregs vse povedal.. lahko samo dodam, da sem zaradi manjših razlik v tem, v katerem delu ljubljane bivava z gregsom, sam pristal na "okroglih" 399km :yes:

Trenutno osebni rekord za en dan.. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJ-Kočevje-Delnice-Grobnik in nazaj ! :OK:

kot je že HHV dejal: trening vožnje po mokri cesti ! malo pred Kočevjem, za Delnicami in nazaj grede pred Ljubljano ! Dežnega kombinezona ni bilo treba aktivirat ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Dr-Big smo si šli ogledat Marijo,pred tem pa še skozi Žalec in Prebold, nazaj grede iz Marije pa na Zid. Most-Sevnico-Podsredo in nazaj proti MB. Tud mi smo imeli mokro spremstvo kar nekaj časa, nas je pa ob povratku v MB pričakalo sonce;vse skupaj cca. 250 lepih km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pa iz rakeka do bleda pa v kranj in iz kranja u lublabo pa iz lublane nazaj u kranj pa potem nazaj u lublano na rakitno borovnico vrhniko na ride in domov 310km :OK:

ma kranj je res zakon,a :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Dr-Big smo si šli ogledat Marijo,pred tem pa še skozi Žalec in Prebold, nazaj grede iz Marije pa na Zid. Most-Sevnico-Podsredo in nazaj proti MB. Tud mi smo imeli mokro spremstvo kar nekaj časa, nas je pa ob povratku v MB pričakalo sonce;vse skupaj cca. 250 lepih km.

Dodajam neki slike :eek:

Žalec...Kaffffffa!!! :yea2: post-6275-1121114643_thumb.jpg

Vuk76 :ninja: -na Marijopost-6275-1121114491_thumb.jpg

Zid.Most... :zzz: ..kratek počitekpost-6275-1121114837_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo dopoldne nedeljsko dopoldanska rekreativna vožnjica (v bistvu bi bilo bolj pametno in zdravo iti z biciklom) v smeri:

CE-Šentjur-Prevorj-Kozje-Bistrica/Sotli-Podčetrtek-Mestinje-Zg.Poljčane-Žiče-Sl.Konjice-Vitanje-Doliči(3je)-Velenje-CE.

Taka lepa rekreativna vožnjica. Sonce blagodejno ravno dovolj toplo, na koncu pa že varno skrito za plastjo visokih oblakov. Ceste lepe, dokaj prazne in brez peska. Nič posebnega, razen.

Vedno je kak razen.

Se mi je v najbolj zaprtem 270° desnem ovinku, ko od Mestinja lezeš v prelaz proti Poljčanam, zgodilo, da sem se prestrašil nasproti vozečega avtomobila, ki sem ga srečal v ovinku (vsak sva bila varno na svoji strani ceste), in toliko popustil plin, da sem se moral z desno nogo rahlo dotakniti tal, da se nisem zvrnil. :blush:

Pa to ni tak znamenit dogodek, da bi bilo vredno pisati ta prispevek sem notri.

Bolj luštno je bilo nekaj km naprej proti Zgornjim Poljčanam. Ko zapustiš prelaz se cesta prelevi v lepo tekočo, rahlo vijugajočo dolinsko cesto. Pred Poljčanami je na levi strani kamnolom in pred njim tabla z omejitvijo na 70 km/h. V nedeljo dopoldne iz kamnoloma ni ravno nekega gostega prometa, zato tisto omejitev mirno prevoziš malo višje od odredbe. In sem tudi tako peljal.

A na veliko srečo, sicer bi bila nesreča, sta mi tam nekje nasproti pripeljala dva motorista. Prvi je lepo pozdravi/odzdravil, kot se to pač spodobi, drugi pa je tudi lepo pozdravi/odzdravil, kot se to spodobi in nato na srečo dodal še znak za znižanje hitrosti, ker, da nekaj diši po smrkcih.

In sem ga vzel resno in spustil tista dva bata v kravinih črevih na 70 km/h in jo tako lepo prisedemdesetkal skozi rahli ovinek, izza katerega se odpre lep pogled na tablo Zg.Poljčane in začetek vasi. Tam, kakih 100 m za tablo, sem zagledal smrkca, ki se je igral z lahko oborožitvijo in lasersko streljal name.

Zaman, mu zadeva ni pokazala več kot 70 km/h, ker tista vražja omejitev kamnolomska 70 km/h velja vse do table Zg.Poljčane, ko potem vse skupaj pade na 50 km/h. In je mislil, da me ima. Kar tako avtomatsko, ker sem motorist in sem stalni in zanesljivi kršitelj.

In pred tablo jaz lepo kojne v valjih zategnil na 50 km/h in lepo mimo smrkca in mu vljudno pomahal.

In tu je sedaj vzrok, da se je vse to splačalo zapisati.

Tako razočaranega obraza že dolgo nisem videl, da me je njegov izraz še nekaj časa grel pri srcu.

Kaj češ, poraz na delovnem mestu je huda reč.

:P

Na tem mestu bi se še iskreno zahvalil kolegi motoristu, ki me je opozoril :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

170 se jih je nabralo čez cerknco turjak na lublano 3M potem pa na rakitno in vija rakek,mela kr velko srečo,glede radarja,ajej bi bla huda kazn dobr da me ni naciljal al pa me je pa ni hotu ustavt skratka omejitev 50 jaz minimalno 80 sem že študirala če dam u nižjo pa gas,hvala bogu ni blo treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa je makadama iz Rakitne do Rakeka. Saj to si šla po cesti na Rakitni naprej mimo jezera?

3.8km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ima kdo namen voziti skozi Tuhinjsko dolino POZOR ! ! !

na več ovinkih je nanešen pesek ker piksnarji ne znajo vozit tako da PREVIDNO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa je makadama iz Rakitne do Rakeka. Saj to si šla po cesti na Rakitni naprej mimo jezera?

ja sam z motorjem se ne grem po makedamu vozit nardim rajš krog na turjak lublano brezovco podpeč rakitno pa na borovnico vrhnko in domov,po makedamu pa sam z avtom pozim drsat

drgač pa danes bogih 30km,ampak odličnih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldne z Glažarjem: - moje dvorišče - njegovo dvorišče - Vršič - Log pod Mangartom - Predil - Bokšendorf (Rateče) - Aljažev hram - dvorišče.

Uživaško..se Glažarju vidi, da je letos obdelal že za ene 12 000 km ovinkov. Je polagov tisto V stromko tako suvereno.... :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem naredil turo Nova Gorica - Tolmin - Mangart in nazaj cca 200 km. Od Tolmina pa do Mangarta ni bilo praktično nič prometa :) Pod Mangartom pobirajo vstopnino 700 sit za na vrh :angry2: Cesta je lepa razen prav na vrhu, kjer je kar grob makadam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ima kdo namen voziti skozi Tuhinjsko dolino POZOR ! ! !

na več ovinkih je nanešen pesek ker piksnarji ne znajo vozit tako da PREVIDNO

enako na cesti tenetiše-trstenik,pa še kje na tem koncu gorenjske <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dopoldanskem kofetu ob 12.30 štartu na pot proti primorski.. tokrat ne na obalo ampak nekolko višje :yes:

Lj - vrhnika - planina - postojna - razdrto - podnanos - ajdovščina - residence de GizmoKak :D (postanek št. 1 ) - nova gorica (postanek št. 2 ) - kanal - most na soči - podbrdo - železniki - škofja loka (postanek št. 3) - zbilje - vodice - mengeš - radomlje - domžale - ljubljana.

306 km fajn cest in ovinkov, razen odseka podbrdo - železniki, kjer je cesta res :slap:

Planirano je blo sicer preko cerknega, namesto preko podbrda, ampak ni blo zemljevida sabo, pa sem mal napačno zavil :grim

Postanki si bli pa vsak po svoje super :yea1: :

1.) končno naredu nekaj km s krosko - 125, ma vseeno trga :kva2: - spider, ful hvala :worship: Je blo zanimivo tm po vinogradih in gozdovih se mal preganjat.. :yea2: da ne moenjam da me je po slabe pol ure vse bolelo bolj kot po celodnevni turi s CBRo :lol1:

2.) kofe v NG z double D - Duhec&Devilish :D Spoznal se enega... ma ne vem ce je motosvetovc :hmm:

3.) sendvič na petrolu - prva hrana danes :slap: Definitivno vredno omembe :yea1:

All in all - fajn dan :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldan skok na naše lepo morje, do Kopra na sladoled. V okolici Senožeč mi je vremenko žugal in redke dežne kaplje so mi grenile občutek v parih ovinkih proti Divači.

Nazaj grede rahlo tuširanje od Kozine do Senožeč in previdna vožnja do suhe ceste, ki me je čakala malo pred Postojno.

Na ridah vse po starem, pozerji, publika in jaz polž. Skratka, vse skupaj eno motoristično obarvano popoldne z enim ocvirkom.

V Logatcu, tam na ravnini, ki se konča s parimi lepimi povsem preglednimi ovinki sem seveda pritisnil in ker se mi je pod kolesi valjala ena Toyota in grem v ovinek kar levo in POF .... :wacko: :ninja: Močnemu poku na čeladi je sledil velik madež na vizirju, ki mi je pokril večji del vidnega polja.Očitno sem se bližnje srečal z enim mastim kebrom.

Malo je manjkalo. Sicer je tam trava.... pa vseeno.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!