Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

No danes bili na dirkališču v Novem marofu..z zraven bla še Red in Ventil, tam srečali še Hectorja, Johana in Pervya, skup z vožnjo na stezi se je nabralo lepih 200 km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ojla ! vsem :OK:

Danes pa je bil kar dober dan - kajne !!

Ker je zadnji teden bilo kar " zelo slabo " vreme , sem danes komaj čakal , da naredim par kilometrov. Relacija pa je sledila : MB - po stari cesti - čez Tohinj do Domžal (obiskal stare frende) še v LJ in Logatec k bivšim sodelavcem - Žiri - Škofja Loka - Kranj - Jezersko - po Avstriji do Ravn na Koroškem - Dravograd - Golica - Jurij ... MB !!

Pa se je nabralo kar dosti kilometrov !! :eek:

Škoda , da so za jutri popoldan napovedane plohe :xx: bi se rad še kam peljal :yea2:

LP :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz rakeka u logatec pa na vrhniko pa na hotederščico pa črni vrh col ajdovščino novo gorico(sveta gora)pa nazaj čez rebrnice postojno in domov,prva liga :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj je blo res zakon. hvala gospodu očku da mi je zrihtu res dobr izlet. sicer sm bla sopotnica ampak uživala sm pa noro :) skratka: Griže, Vransko, Trojane(po stari cesti jasno), po avtocesti mimo Ljubljane, Vrhnika, Postojna, Lucija(oddih in kosilo oz. pizza) potem pa nazaj z malo improvizacije. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velenje-Graz (Louis, malo zapravljat)-Maribor (kosilo v mehiški restavraciji-hvala Marku (Free Riders) za rundo in dodatek (tequilo) :worship: !! ) - Dravograd- Slovenj Gradec- Velenje!

Odlično!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je bil res lep dan začel ljubljana-kranj-tržič-ljubelj- avstr. rožna dolina do beljaka(trg. louis) zapravil nekaj dinarčkov potem pa na sldoled na fakeer see pa po isti poti nazaj domov res ena lepših fur v tem mesecu polnem dežja

l.p.janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ena luštna furca proti gorenjski , čez mejni prehod Korensko sedlo , k našim severnim sosedom v Beljak , točneje do Louisa , mal v nabavo. No , imajo kar nekaj izbire. Ko pa sva se s sinom vračala , sva naredila še en krog , okrog jezera faker see . Lepo , lepo , in potem nazaj po isti poti. Bilo je zelo vroče in kolona je bila neznosna , še dobro , da se z motorjem lahko prebijaš naprej .

Ubogi turisti , ki se morajo takole cijaziti po naši lepi deželi , polni nekih polovičnih avtocest .

post-5346-1121585252_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut midva sva naredila eno lepo turco.

žalec-tuhinjska dolina-jezersko-železna kapla-borovlje-beljak-korensko sedlo-

-kranjska gora-kranj-tuhinjska -in domov

prav užitek se je vozit po avstriskijh cestah . :OK:

P.S.: kje v beljaku je louis? :?

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tm pred cerkvijo greš desno .)

:hmm: Potem je pa Heine Gericke , še mal naprej je pa Louis. Zraven je Mc Donald , tko , da ne moreš zgrešit.

Mene je pa ena Austrijka peljala okol rit u varžet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj 16.7.2005 osvojila Mariazell. Trasa: Ptuj - Maribor - Radlje - Liboch - Leoben - Bruck/Mur - Mariazell - Graz - lutanje nekje med Grazom in Feldbachom - Gornja Radgona - Lenart - Ptuj.

Pralo naju je trikrat: V Radljah, 25 km pred Mariazell-om in enkrat v Mariazell. Na srečo so vse bile kratkotrajne plohice, ki so hitro minile. Na tej poti sva srečala dva lepa odseka cest. Eden je med Köflachom in Zeltwegom, drugi pa Od Kapfenberga do Mariazell.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj lepa tura:start na koroškem v prevaljah potem avstrija prelaz jezersko spust do kranja lljubljana ride postojna portorož po isti poti nazaj do ljubljane kjer me je začel prati dež in se 120 dežnih kilometrov do doma .pomoje sem prevozil ene 500 km in sem bil temu primerno tudi utrujen :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj 16.7.2005 osvojila Mariazell. Trasa: Ptuj - Maribor - Radlje - Liboch - Leoben - Bruck/Mur - Mariazell - Graz - lutanje nekje med Grazom in Feldbachom - Gornja Radgona - Lenart - Ptuj.

Že takoj na začetku, ko sva se peljala proti Mariboru, sem bil vesel, da sem na motorju, ko sem gledal kolono vozil, ki se je vila dobrih 50 km od Šentilja do Gruškovja.

Potem sem že v Radljah bil vesel, da ne bo suša, bo moj sosed imel lepo koruzo, da njegova živina ne bo stradala.

In potem Avstrija. Neverjetno, kako jim uspe na glavo postaviti tezo naših "strokovnjakov" za ceste, ki pravijo, da je nalepka najslabša rešitev, kar se tiče financiranja avtocest. Še stranske ceste, ki jih ne najdeš na zemljevidu, so lepše kot naše magistralke. In vedno znova občuduješ njihovo natančnost, ko je treba postaviti prometne znake. Na enem v nekem selu veselem sredi Štajerske, te opozarjajo, da je v tej vasi treba peljati 50 km/h, pod tem znakom pa opozorilo, da je v tej vasi 9 izvozov iz dvorišča.

Spoznal sem tudi, da je dobro verjeti prometnemu znaku "nevarni ovinek v levo", ki stoji pred desnim ovinkom.

Ker nevaren je res levi, ki pride za desnim....

Pa hvala bogu, da bo tudi avstrijska živina imela koruzo, ki jo bo čez zimo veselo jedla. Ampaj jaz bi vseeno ovinke polagal brez strahu, da se bom zaletel v ograjo, pa čeprav je dvojna.

Dež so izprosili tudi v Mariazellu, pa čeprav v mestu ne raste nobena koruza. Mogoče se jim ne da zalivati rož. Pa naj jim bo. Saj nisem iz testa, ampak enkrat pa bi se res rad peljal vsaj 100 km, ne da bi me zmočilo.

Ampak na koncu sva le zmagala. Na Ptuju se je vlilo šele pol ure po tem, ko sva prišla domov. Bo tudi tu rože zalilo........

Popravljeno . Popravil poln presenečenj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z boljšo polovico sva si danes privoščila pobeg pred oblaki iz Maribora v smeri: Maribor-Duplek-Vurberk-Dornava-Ljutomer-Radenci-Murska Sobota-Radenci-Gornja Radgona-Lenart-Trate-Sladki Vrh-Šentilj-Maribor (kosilo doma)- Dravograd- Mislinja- Vitanje-Sl.Bistrica-Maribor.

Zelo lepih prvih 330 km za boljšo polvico na zadnjem sedežu. Nasmeh do ušes mi je dal vedtei,da je uživala.

lp vuk76

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem z boljšo polovico štartal ob 9 .h iz Mojstrane :yea1: v smeri Tuhinjske doline,Celja,Slovenske Bistrice :naughty: ,Pirrulzovega Ptuja, :hmm: Kapelskem vrhu v Radence kjer je bila pavza za kavo,nadaljevala sva proti :yea2: Gornji Radgoni čez mejni prehod za Graz obrnila proti Elbiswald ,Deutschlandsberg,Hebalm,;Preitenegg,Twimberg,Wolfsberg,Volkermarkt,Sitterssdort,,Ferlah,Ljubelj,in proti domu skupaj je naneslo 550 km ,vreme enkratno za vožnjo z motorjem. :OK: :OK: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr ene par gorenjcev (mislm da 7 motorjev) se nas je zbral dons,smo šli čez črnivec (bravo jerry,res bolš k čez tuhinjsko!) do prebolda,potlej na marijo,enkrat gor in dol-res super ovinki,spust čez v trbolje in potem še mal na maxijevo delavnico...dobrih 200km,superca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes cca. 300km do morja pa nazaj, s postankom na ridah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 dni zaporedoma sem bil na motorju, saj kar ne morem verjet :blink: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po koncanih obveznostih pri zlahti, hop na motor, in pobeg iz Dezele cvetja v jeseni, preko Logatca, Postojne, Divace, po Vremski dolini do Ilirske Bistrice in nazaj v Postojno na sladoled, potem pa nazaj domov.

Mi je uspelo resiti motoristicno dokaj usiv konec tedna.

Lp Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa sem si privoščil kar štiri poslastice, ki jih ponuja bližnja okolica - 2x Golica, 2x Planinske ride, 1x Marija Reka in 1x cesta Godovič - Idrija... Mmmm. :yea2:

post-2208-1121641253_thumb.jpg

Maribor - Radlje - Soboth - Lavamund - Dravograd - Sl. Gradec - Velenje - Polzela - Šempeter - Prebold - Marija Reka - Trbovlje - Litija - Ljubljana - Brezovica - Vrhnika - Logatec - Kalce - Planina - Postojna - Planina - Kalce - Godovič - Idrija - Žiri - Škofja Loka - Kranj - Jezersko - Železna Kaplja - Bleiburg - Lavamund - Soboth - Radlje - Maribor.

Cca. 600 km. :OK:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto, pri vljudnostnem obisku me je kolega v 5 minutah prepričal, da sem šel z njim del poti proti morju, namesto proti Kranjski gori, kot sem planiral. Kolone so se začele že po 2km na Jeseniški avtocesti. Krasno, da lahko z motorjem greš mimo, ampak vseeno do Lesc porabil 25 minut (normalno še 10 ne). Od tam pa na staro cesto proti Kamni Gorici, Kranju, Ljubljani, in do Kočevja. Pavza, in nato sva šla vsak svojo pot. Jaz nazaj proti Dvoru, Žužemberku, ljubljani, Kamniku in nazaj proti Jesenicam. Začetek družinskega piknika zamudil samo za 4 ure, ampak ćevapi so vseen čakali :D . Se glih najem, nakar se pa uščije, kar se je le moglo močno :) . Sm vsaj enkrat namakanje zgrešu.

Se je pa poznal, da sem ga mal tiščal... Sm z enmu tankom naredil cca 45 km manj kot običajno.

Skratka, dan kot se šika :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!