Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

Ena popldanska turca.. ko je najhujša vročina mal popustila..

Lj - Ivančna gorica - Žužemberk - Dvor - Kočevje - Ribnica - Cerknica - Planina - Postojna - Planina - Logatec - Vrnika - Lj

218 hitrih kilometrov :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem pa imel en hudooo nujen opravek v Ljubljani ;) , sem opravil kar v petih minutah in se odpravil domov.

Ampak clovek ne more kar naravnost domov, bi se kdo mislil, da sem bil v sosednji vasi na kavi. Za to sem napravil ovinek cez Vrhniko, Logatec, Postojno, Ajdovscino, Col, Godovic, Idrijo, Ziri in koncno nasel pot v domaco garazo.

Sem prisel ravno pravi cas. O:-)

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, jaz pa lepo na izi do mesta, neki opravki...hvala bogu za njih..... :OK:

pol pa še en krog okoli MB in domov. No ja nekaj km pa je le padlo, samo vreme pa tak vroče... :BUA:

LP Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pi... sem odpeljala borih 30km pa tolk sem se napravlala na furo vsaj 200km,ampak sem obsedela kr v lokalčku ob kavici in družbi,tko da sem pol skočila sam na laze čez planino na ridah mal posedela,proti postojni in nazaj na rakek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pi... sem odpeljala borih 30km pa tolk sem se napravlala na furo vsaj 200km,ampak sem obsedela kr v lokalčku ob kavici in družbi,tko da sem pol skočila sam na laze čez planino na ridah mal posedela,proti postojni in nazaj na rakek

Kaj pa piješ tolko :P

LP Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones se mi je prvič po 5 letih zgodil da bi padu in se resno poškodoval če ne kje več. Ta teden ne grem več na motor. Sem čist presran, če pomislim kaj bi se lahko naredil če bi.... :o O fak. Sem še narisal kako je bilo... Moder sem jaz, rdeč pa en drug motorist. Nisem vedel da tisti stoji sredi ceste ker prvo ni imel prižganega smerokaza. Not sem imel pa 90km/h. Pa tisti rdeči motor sem pomoje še grdo izsilu... :(

neimenov45831.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes čez Ljutomer, Ormož po Hrvaški nazaj domov.....velik traktorjev pa kombajnov po cesti tako da je bilo bolj turistično B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones se mi je...

neimenov45831.jpg

A un cik-cak del je tvoje žlajfanje? :friend1:

Lahko bi pa hupo pa dolge luči, pa po levi mimo. Un avto ki zavija nebi nikamor šel, ker čaka nasproti vozečega, nasprotni avto se bo pa že malo umaknu. :hmm:

Ampak, ko sem bil sam v podobni situaciji, sem samo na mrtvo zaviral in imel naciljano levo zadnjo luč. Avto je pa desno zavijal, pa levi pas frej. :slap: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo turistično do SLO Bistrice, :beer2: v izbrani družbi, lepo turistično domov.

Jebiga ni blo nekih kilometrov, je pa pasalo. :P :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luštnih (skorej) 100 km do Bohinja (in nazaj) :D

Lepi dolgi ovinki, prijetno hladno za nazaj in dobra kafa v Bohinju :D

a morm se kej dodat :)

Mislm da nc..

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koooončno sem včeraj prišla do gira "okoli Nanosa" :OK: (Lj-Planina-Divača-Sežana-Komen- Vipava-Ajdovščina-Col-Godovič-Lj = 215 km) - I love it! :wub: B) B) B)

Vtisi? No, predvsem je blo blazno cool - ovinkov kolker češ, ceste v glavnem čiste, dobre, le na Krasu lokalci z avti zelo radi sekajo ovinke. :fight2: :devil: :nono: :angry2:

... bo za ponovit ... :yes: :yes: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MotoManiac, PRimož in jaz smo šli pa včerja na Marijo :naughty: :kva2: ; vmes smo srečal mnogo motoristov, na žalost tudi ogromno tovornjakov, ki so nam kvarili užitke Bogenšperkovih ovinkov; srečali tudi Bubamaro (ki seveda ni vedela da smo to mi :P ). Kaj naj rečem drugega, kot dobra stara Marija :OK: - krasno in oh in sploh :OK:

Aja, pa še vreme je blo včeraj the best, ker ni bilo prevroče.

lp

andreja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečali tudi Bubamaro (ki seveda ni vedela da smo to mi  :P ). lp

andreja

ja :blink: nič mi ni bilo jasn...zgledal je približno tkole: sredi ovinka en norc na motorju bolj kot ne stoji in z eno roko maha kot norc :eek:

sicer pa itaq: kdo drugi kot naša nora motobaby :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem nardila pa sam en krog do Planine, ker je pol že mal zahladilo (vroče popoldne sem namreč prespala in se spokala na motor šele proti večeru, ko so temperature padle :) ), ampak je blo gut si mal možgane prepihat ... :OK:

Srečala kr neki motoristov .... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rakitna pred službo...nikjer nikogar..cesta prazna....:010:

razen nekega cepca na multistradi .)

odlično :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi ti full dala, a si za?

Leto 2004 je odromalo na smetisce zgodovine.

Steje zgolj 2005.

(Kateri  :devil: je na prehodu 2004/2005 odnesel sumnike  :?  :?  :?

Danes opravili uvodno voznjo v 2005.

V CE se ob 13. uri zbralo 55 motorciklov, toliko jih jaz nastel in se v soncnem popoldnevu odpeljali v Sentjur.

Tam postanek v lokalni gostilni, kar zame ne ne vem koliko privlacno, zato po pozdravu z BMWSLOjem odpeljal v soncni popoldan in po okolici CE naklepal se 100 km.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcer mojo drago pelov na kebab v kamnik, mater se zmer je najboljsi, ona ga prvic jedla in rekla da obvezno se enkrat pa drugi pa tretjic :OK: :OK:

Sevede v spremstvu moje bivse R1 :D

Super je bilo, samo ni filinga po temi se vozit...

LP,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcer mojo drago pelov na kebab v kamnik, mater se zmer je najboljsi, ona ga prvic jedla in rekla da obvezno se enkrat pa drugi pa tretjic  :OK:  :OK:

Sevede v spremstvu moje bivse R1 :D

Super je bilo, samo ni filinga po temi se vozit...

LP,Rock

Pa še mraz je blo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!