Skoči na vsebino

Kam z motorjem pozimi


bLuZoNdEr

Priporočene objave

  • 1 leto pozneje...

čE NIMAŠ KJE METI MOTORJA POZIMI, KJE GA IMAŠ POTEM MED SEZONO!

Ga boš hodu iskat na hrambo v mesto!

Ta ponudba je mal nesmiselna

Al se pa kot ponavadi motim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motiš se..... recimo ima človek eno garažo in motor ter avto. Poleti ima še avto zunaj, ker ima dobro klimo, pa ga ne rabi imeti na hladnem, motor pa je bolje imeti v garaži. Kaj pa pozimi, ko je boljše, če je avto v garaži, da ti ga ni treba čistiti in praskati vsako jutro? Kam pa potem z motorjem??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel eno zimo moped pri Pintarju. Možakar je totalni picajzl, prostor ima (ali je vsaj imel) zrihtan v nulo, glede nege mopija sva oba skoraj doktorirala, ko sem se enkrat prikotalil pogledat, zasačim njegovega poba, kako mi glanca ketno ( :eek: ) itditditd...

v glavnem, če se ni kompletno spremenil, ga lahko priporočam B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne, da bi biu preveč zainteresiran za ponudbo, ker mam dost velko delavnico-ampak kolk te je pa to koštalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst nimam izkušen z njim ampak se mi zdi (tk na deleč) k se mim salona peljem d je to magnatar in d je men sploh brezveze it k njemu zato, k mam čist premal cvenka. :? Tak občutek sm dobu zato, k ma tok spedenan salon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ma tok spedenan salon.

Yep, saj sem napissal:

...Možakar je totalni picajzl, prostor ima (ali je vsaj imel) zrihtan v nulo, glede nege mopija sva oba skoraj doktorirala, ko sem se enkrat prikotalil pogledat, zasačim njegovega poba, kako mi glanca ketno ( :eek: ) itditditd...

Lej, za ceno se res ne spomnim, niso pa bili neki milijardni zneski (drugače bi se verjetno ipaq spomnil)

Sem bil pa vesel, ker je bil mopi očitno v dobrih rokah, čeprav ne glih za vogalom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz lastnih izkušenj lahko povem da je možakar zelo preprost in prijazen in se trudi stranki pomagt in razložiti vsako zadevo....tudi če je magnatar, se ne obnaša vzvišeno... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker študiram v Ljublajni, preživim tudi večino časa tu... problem je da živim v bloku in nimam kam pospravit motorja.... če ima kdo slučajno še prostora za en motor v garaži bi mu bil neznansko hvaležen ..... veliko več kot hvaležen...

ali pa če kdo ve za koga, naj mi prosim sporoči.. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motiš se..... recimo ima človek eno garažo in motor ter avto. Poleti ima še avto zunaj, ker ima dobro klimo, pa ga ne rabi imeti na hladnem, motor pa je bolje imeti v garaži. Kaj pa pozimi, ko je boljše, če je avto v garaži, da ti ga ni treba čistiti in praskati vsako jutro? Kam pa potem z motorjem??

POd strop ga potegn in fajn priveži nad avto.

Kaj!!

dalo bi se lepo in varno ter vornk spelat.

Seveda če je garaža dost visoka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POd strop ga potegn in fajn priveži nad avto.

Kaj!!

dalo bi se lepo in varno ter vornk spelat.

Seveda če je garaža dost visoka.

Dej že odrasti :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imate v Sežani ali okolici tak problem, imam na razpolago nekaj prostora za kakega jeklenega konjiča spravit na suho in toplo.

L p Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od mojga bivšga sošolca fotr je old-timer-freak in ma v garaži mercedese dejansko naložene v dvonadstropno stalažo!!

Aja-pozabu sm povedat to, d je takrat, k še ni biu u penziji vozu tovornjak... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz končno zrihtala zimovanje za mojga, končno :) . Najprej gre na pregled in pripravo na sezono na primorsko, potem pa na hrambo k prijatelju... :OK: .

Hvala! :) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda, da je na deželi v vsakem kevdru še vedno prostora vsaj za kak moped, drugače bi iz hleva naredil hotel za zimovanje motorjev :yes:

(subvencijepress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi garažo za motor naj pokliče na 040/260-066, garaža se nahaja na Rudniku v Ljubljani 150 m stran od leclerca, cena 12.000-15.000sit/mesec. Prosotra je za cca. 5 motorjev najmanj. Garaža je zidana z izolacijo, v zimskem času je temperatura v garaži vedno nad ničlo!!!

Letošnja sezona se počasi začenja zato ne verjamem, da bi se kdo odločil, lahko pa se dogovorimo za naslednjo zimo.

lp Grega

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Če kdo rabi garažo za motor naj pokliče na 040/260-066, garaža se nahaja na Rudniku v Ljubljani 150 m stran od leclerca, cena 12.000-15.000sit/mesec. Prosotra je za cca. 5 motorjev najmanj. Garaža je zidana z izolacijo, v zimskem času je temperatura v garaži vedno nad ničlo!!!

Letošnja sezona se počasi začenja zato ne verjamem, da bi se kdo odločil, lahko pa se dogovorimo za naslednjo zimo.

lp Grega

Ni to nekam dosti na mesec ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ima slučajno garažo v Kranju (vblizu Planine) in je pripravljen oddati en njen delček za moj motor?

Hvala!

Pintar racing service je blizu kranja... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pintar racing service je blizu kranja...

blizu je... Ampak izven mesta...

A je to normalno, da poleti parkiraš motor daleč od doma in vsakič se peljaš do garaži z avtom, naprej z motorjem, po vožnji spet nazaj v garažo, da prideš domov z avtom? Verjetno nima vsak motor pri bloku - a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!