Skoči na vsebino

Kam dati nalepko?


Climber

Priporočene objave

Sam sem lepljenje nalepke ze dozivel in to zelo srecno, saj mi jo je lepil usluzbenec ki je tudi sam motorist in ima posluh za te reci (Dule - teh. pregledi viator).

Ker sva za moj motor YAMAHA TDM nasla zelo primeren in nemotec prostor, predlagam, da v tem topicu vsi, ki ste ze dobili nalepko in se vam zdi da ste nasli dober prostor zanjo opisete mesto pritrditve za ta tip motorja.

YAMAHA TDM 850:

Nalepljeno imam na okvir motorja in sicer na levi strani tik pred krizem, kjer so vpete prednje vilice. Vidi se jo z vrha, ce balanco obrnes v desno, drugace pa je od zunaj neopazna.

Se dodaten opis, ker zgornji izgleda ni dovolj jasen!

Okvir motorja je sestavljen iz dveh profilov, ki se spredaj zdruľita na mestu, kjer je leľaj sprednjih vilic. To je če z vrha pogledaą v odprtini med tankom in armaturo, v kateri se vrtijo vilice. Na desni strani okvirja je originalna tablica, nalepko pa imam nalepljeno na levi strani.

Eni so srecni drugi pa trezni

LP Climber

Edited by - climber on 07/02/2002 10:02:19

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dule je očitno zakon --> ni kaj, tudi svojega Pegasa bom peljal na lepljenje k Viatorju

Sporočim kam smo jo vtaknili ko bo nameščena.

//0iSe />aTa-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, če imaš na tablici LJ, sicer pa je potrebno prvo lepljenje opraviti v matični občini (pokrajini), nadaljnja pa kjerkoli.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sem mel glih danes to pi.....o z nalepko.

Men jo je nalimal na vilice oz. na spodnjem delu vilic. To je naredil po sklepu, da so bili ostali deli snemljivi (tank...) in da se drugje ne vidi.

MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sploh ne skrbi kam mi jo bodo nalepol....naj uživajo.....bl k ga bom grdo gledu,na bolj nemogoče mesto mi jo bo napopal.

A ni potem čist vseeno???????????

Klimbra.....preprosto neponovljiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam srečo, da je registacija šele avgusta, ko bodo stvari že nekoliko dorečene, ampak pri Afriki tudi ne vidim drugega pametnega placa kot v križu okvirja (na rezervar ne pustim, vilica ima plastično dekngo, na ovirju pri stopalkah pa ni placa).

P.S.Preklete nalepke - glih letas sm mislu kupt še eno AT, pa jo zrihtat extremno offroad, pa se vozt z eno tablco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno prelepiti nalepko?

To se sprašuje tudi eden pri nas, ki ima nalepko na vetrobranskem steklu, ki pa je počilo in ga mora menjati. Rezultat bo znan te dni. Javim.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nalepke ni dovoljeno prepopat... se pod budnim očesom policista opazi.....

če nalepko zgubiš, ti jo kdo odlima ali menjaš del, kjer je nalepljena, moraš po nadomestno nalepko

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem, da bi nalepko sploh lahko dol spravo, ne da bi jo strgal, tako da bo treba kar po nadomestno, pa ne pozabi dela, kjer je nalepka nalepljena zraven nest.

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pa ne pozabi dela, kjer je nalepka nalepljena zraven nest.

Grobnik, 1:39.317

hehe..... no to pa res ni treba... saj imajo vse v računalniški evidenci.......

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodal bi tole.

Kolega ma coperja in je na prednje vilice piknil gor ploščico ki je malo vecja kot nalepka, in bo s tem sel prihodnje dni probat sreco!

Ce mu jo bodo hoteli gor napopat!?!?!?!?

Vam javim rezlutate...

73

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ah, s tem se bom šele čez eno leto ubadala

Prej, darga moja, veliko prej. Kolikor vem, si kupila motor lani poleti.

Brrrm

HMMMMMMMM po moje mačica računa na tisti dopisan stavek......prvi tehnični pregled leta tega pa tega.......

SORRRRYYYYYY NE VELA VEČ SPLJOHHHHHHHH

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj ljudje, ne se sekirat zarad enih neumnih nalepk. Škoda živcev. Raj pomislte na bližajoče se sončne dni in na vse lepe trenutke (takšne in drugačne).

Bodite u rožicah.

Tanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje nalepka res ni tako velika stvar, da bi okoli nje cirkus peljali, samo nekaj novega pri nas je, pa takoj kri v glavo nekaterim.

Motorcikel je za vozit, ne pa za gledat. Vsaj moj.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni problem v estetiki (ena nalepka na mopedu gor ali dol). Bistveno vprašanje je zakaj je sploh tega treba, glede na to da je prejšnji sistem deloval OK. Zame je to še en nizkoten nateg s strani države da se malo napolni proračun in žepi nekaterih posameznikov. Je pa res da če te že nategnejo, bi lahko to naredili čimmanj boleče (če že moraš plačat nalepko, naj vsaj ne kvari videza motorja).

Uzdaj se u se i u svoje kljuse!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepka ni problem, nalepka je dejstvo!

Zatorej ne polemizirajte tukaj a je to pravicno, estetsko, smiselno, ... ampak samo preprosto opisite najbolj prikladno mesto, ki ste ga isposloval pri strokovnjaku, zanjo na svojem motorju. Morda bomo s tem komu odprli povsem nove poglede na sirino zivljenja!!

Eni so srecni drugi pa trezni

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi dal nalepko kar na rezervoar, tja med noge, kjer je ponavadi kakšna zaščita, da z zadrgo ne spraskaš barve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodal bi tole.

Kolega ma coperja in je na prednje vilice piknil gor ploščico ki je malo vecja kot nalepka, in bo s tem sel prihodnje dni probat sreco!

Ce mu jo bodo hoteli gor napopat!?!?!?!?

Vam javim rezlutate...

73

Mislim da mu ne bo ratal!Na vse odstranljive dele motorja (katerga se pa ne da osstrant-tut tank se da) ti ne bodo nalepl nalepke za nobeno ceno ali pač(pivo dve )!

Motorcikel je za vozit, ne pa za gledat. Vsaj moj.

Brrrm

Moj pa pa enakovredno kot za pelat za gledat (kaj pa mislš da sm celo zimo počel )!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo vsi soglasno ugotovili da so same nalepke brezvezne, saj bo poleg njih še vedno potrebno imeti prometno dovoljenje-zaradi dokaza o lastništvu!

Glede mesta pa je tako!

Kam jo bojo prlepli npr. Goldvingu! al pa kakemu predelanemu Harliju vrednemu 5 mil., stric se je martru in porabu za paintbrush 5 tisoč evru, zdej mu bo pa majstr na tehničnem prpoku nalepko tja kamor mu bo pasalu!BEDARIJA!!

VPRAŠANJE!

Tisti ki nalepko že ima kakšne dimenzije ima?Ali je kaj manjša kot tista za na avto?

Thundercat

"Ne pustite se povoziti"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!