Skoči na vsebino

Kam dati nalepko?


Climber

Priporočene objave

včeraj sem peljal lepit nalepko na tovorno prikolico (avtomobilsko, z tistim ki lepi se ne da kaj pogovarjat, kot fijakarski konj. vprašal sem ga kam pa na motor s to nalepko, pa je rekel: ko bom videl motor se bom odločil. torej o mojem motorju že odločajo drugi.

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VPRAŠANJE!

Tisti ki nalepko že ima kakšne dimenzije ima?Ali je kaj manjša kot tista za na avto?

---------------------------------------------------------------------

Nalepka je enake velikosti, kot za na avto. Strokovnjak pa mi jo je nalepil brez moje prisotnosti (medtem, ko sem placeval nalepko), na rezervovar.

LP Boriss.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor: PEGASO 650; lokacija nalepke - desna stran, na okvir, par cm nad desno sprednjo tačko, strokovni nalepilec nalepk - zelo prilagodljiv in komunikativen - mu je oproščeno

Be & on the road!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enostavna rešitev: Ko prideš na tehničnega najprej vprašaš kam ti bodo dali nalepko, če ti je všeč ti jo naj nalepi če ne se odpelji drugam. Se bo še tepli za nas motoriste dokler ne bo v zakonu jasno in nedvoumno napisano kam nalepiti nalepko na motorju.

KOMAJ EAKAM NASLEDNJE FS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ha.

Poizkusil jaz včeraj nalepiti nalepko na skuter.

V Ce dva ponudnika nalepk. Pri prvem, AvtoCe, gneča in se zapeljem na AMZS, tu prazno. Potrkam na vrata, ker so imeli vse prazno in zaprto in se prikaže možak in mi zatrdi, da nalepk za skuterje do 50 ccm še nimajo in da nimajo nič navodil in da naj se nazaj naslikam enkrat v prihodnjem času. Ko sem se že odpravljal, jo je mimo prihlačal še drugi možakar in tudi on je strokovno izdavil, da skuterji pa še niso na vrsti, ker čakajo take, posebne nalepke za skuterje. Ker nisem plačan, da bi ju izobraževal, sem se pobral k prvemu ponudniku, kjer je vrsta izginila.

Lepite skuterje? Da, a najprej k okencu in plačat, potem bomo pa pogledali.

Pri okencu: hočem nalepko. Ni problema, 2400 na pult in bo. Odštejem, dobim papirje in k preglednikoma. In onadva mi spečeta tehnični pregled, tisti od oka, malo luči in troblja, pa malo za krmilo prime in bikca malo potrese. Jaz sicer vztrajam, da kaj mi bo tehnični, saj je vozilce od novembra lani in se 3 leta naj ne bi videli. Ja, da ne, da oni delajo po homologaciji in da na homologacijipiše, da se je skuter skotil daljnjega 1998 leta in da tehnični mora biti. Nimaš kaj, oblast je oblast in ko sem tehnični brez težav opravil, sem požrl cmok in odkokodakal domov na kosilo.

Po kosilu pa nazaj in šefico in pritožba, ampak bolj zavita v vprašanje, zakaj sem moral izvajati tehnični pregled, če pa ima homologacijska listina datum iz novembra 2001 in račun prve prodaje tudi. Punca v halo k preglednikoma in potem je eden od njiju prišel in smo ugotovili, da verjetno res ni potrebno delati tehničnega, ampak da niso čisto 100%. Za vsak slučaj so mi vrnili 2400 tolarjev, ker naslednji dan je včerajšnje novce bistveno bolj težko vračati in zmenili smo se, da se pridem danes s še bolj visokim šefom pogovarjati okoli tega, kdaj začne teči birokratska življenska doba vozila, ali z letom izdelave, ali z datumom homologacije in prvega računa.

Skuteristi, ne si privoščiti takih hecov zadnjih 14 dni, ko bodo na lepljenje in registracijo čakali tisoči mopedov in skuterjev razno raznih izdelav in predelav. V borbo za nalepko prej!

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HANZY bravo tvoja ideja je fenomenalna.100%JO BOM UPOŠTEVALA,valda da jim ne bom pustila pripopat nalepko kamor se jim bo zljubilo,sicer pa DOL Z NALEPKAMI,FFFFFFFUUUUUUUUUUJJJJJ

sanda LIVE TO RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Možno prelepiti nalepko?

To se sprašuje tudi eden pri nas, ki ima nalepko na vetrobranskem steklu, ki pa je počilo in ga mora menjati. Rezultat bo znan te dni. Javim.

Rezultat negativen.

Se jo da odlepiti, vendar izgine napis SLO, zato je kot taka neuporabna.

Kupiti novo.

Zavarovalnice še nimajo izdelane politike do nalepk.

Recimo:

-avtomobilska nalepka

-avto zavarovan kasko z dodatkom razbitje stekel

-počeno vetrobransko steklo

-steklo in menjavo stekla plačajo, nalepke ne (še ne, če bodo, bodo kasneje povrnili, je bil odgovor)

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja R1 ma lep prostorček na štelu zraven amaturke za nalepkico, ki tako sploh ni vidna, če že nena konkretno gledaš kje je.

Predlagam da vsi kupite R1.

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepka je danes našla prostor tudi na mojemu Monstru.

Po kar nekaj minutah iskanja primernega mesta in mojega protestiranja glede leplenja na rezervoar je mojster obupal in mi rekel naj si jo kar sam nalepim. Kakorkoli sem se trudil najti primerno površino mi je ni uspelo najti. Nekako sem upal, da bo šlo vsaj na vilice, pa sem se zaj****, ker površina ni gladka in nalepka ni prijela. Tako mi je v končni fazi res preostal le rezervoar in sicer na vdolbini za koleno. Zgleda grdo, mojster je pa še omenil, da jo bom verjetno s koleni tudi spraskal, tako da ne vem kako bo.

Prostovoljno se javljam, da tistemu, ki si je zmislil leplenje takih plakatov na motorje, naslonim čelo na nos in zobe .

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz danes.. ups, vceraj dobil nalepko... na prve vilice, ker na okvir ni slo, na tank pa tudi pod razno ne bi dal. Ma, zgleda malo cudno, ampak se bomo ze navadili... problem je edino pogresanje 3365 SIT za ta jumbo plakat na vilicah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom šel pa najprej vprašat na preglede kam mi bodo dali nalepko oz. če si jo lahko sam prilepim, in če bom dobil zadovoljiv odgovor bodo oni dobili takso za t.p. če ne pa kdo drug. V okolici Lj. jih je najmanj 5 tako da bom že našel primernega(vsaj upam)

FS 8 preživeli dobrodošel FS 9 pri štajercih in FS 10 pri primorcih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tudi jaz dobil tisto ušivo nalepko na svojega virageca 535. Pri AS-u Domžale v Trzinu majo za motorje nalog kao samo na tanku ali vilicah. Tako, da sploh ni bilo debate, kam jo bo model prlepu. Na zgornji del vilic, obrnjeno rahlo navznoter, čeprav sem ga v to komaj prepričal. Je model rekel, da bom imel probleme s policaji, če ne bodo mogel zadeve normalno prebrat. Ma kaj imajo pa gor sploh za brat, pa a sploh znajo brat?

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Je že kdo šel na tehnični pregled z predelanim skuterjem?

Ni bil predelan, je pa odprt.

Tehnični opravil, ker je bil narejen po starem, kar na oko. Vendar, v bodoče bodo merili tudi končno hitrost.

Moram se popraviti, bil je malo predelan, ker sem mu vstavil svetilko za osvetljevanje tablice, ki je prej ni imel. Brez te svetilke ne bi bilo tehničnega, ker je zanjo prav posebej pogledal.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pravem taku!

Nej si te nalepke kar v ret(rit,anus,zadek,zadnjica..) zatlačejo!

Narod sam v glavo jebejo!

Pol ku nemajo dnara pa se nimajo kej spomnt pa tako bedarijo nardijo-bi bilo bolj pošteno da uvedejo davek ker živimo v njihovi državi-to bi bilo vsaj logično, pa bi jim ga plaču!Ma za te nalepke!!!

AJAJAJaaa!!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepko na skuterju dali na krak vilice, tam daleč spodaj. Nalepnik ni delal težav, ko sem mu to predlagal, ker kje drugje ni kakega pametnega mesta, oziroma vsa primerna mesta so iz hrapave plastike, kjer nalepka ne bi ustrezno prijela.

Nalepnika je samo skrbelo, kdo se bo na kolena metal, ko bo naslednje leto moral staro nalepko temeljito odstranitit.

Mislil sem si: ti, vendar sem bil raje modro tiho.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ni bil predelan, je pa odprt.

Tehnični opravil, ker je bil narejen po starem, kar na oko. Vendar, v bodoče bodo merili tudi končno hitrost.

Moram se popraviti, bil je malo predelan, ker sem mu vstavil svetilko za osvetljevanje tablice, ki je prej ni imel. Brez te svetilke ne bi bilo tehničnega, ker je zanjo prav posebej pogledal.

Tudi lučka nad tablico mora bit?? Kaj pa zaradi hitrosti te ni nič zaje*****??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitrost še pride na vrsto, tam nekje od junija 2002 dalje, ko bo merjenje hitrosti skuterjev obvezno.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo včeraj sem tudi jaz dobil v AS-u nalepko na desno vilico zgoraj. SEm ga hotel prepričati da bi jo dal na okvir pa je malo zmanjkalo prostora med rezervoarjem in vilico

FS 8 preživeli dobrodošel FS 9 pri štajercih in FS 10 pri primorcih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa nekaj zanima. včeraj smo malo modrovali s kolegi in prišli na idejo da ni glih najbolje nalepiti nalepko na motor, saj ti jo lahko kdo dol potegne a ne al pa uničijo vremenske neprilike...v avtomobilu je določeno da mora biti na notranji strani vetrobranskega stekla...

na motorju pa je ne moreš imeti tako nalepljene in bi bilo najbolje da ti jo dajo kar v roke in shraneš v prometno... kaj pravite?

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!