Skoči na vsebino

Kam dati nalepko?


Climber

Priporočene objave

quote:saj pise POLEG rezervoarja.....kaj ne znate brati?!

.... no pa saj me ni treba vikati....

.... še slabše, jo bom pa na masko dobil!!!

lp, Omin

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim dobil nalepko na prednje vilice.

Pa ni tko hudo

Mobi krog....1:12:25 ure-PEŠ!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je meni znano poskušajo fantje na tehničnih, če se le da, nalepko na vilce nalimat.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vam povem kam sem jo pa jaz dubu!

Imam yamaho xj600s in sem dobil nalepko-še dobro da sem poznal možakarja- pod sedež!Sedež se odpre s ključem in nalepka je na manjši plastični površini nad zadnjo gumo!!

Tako da sem kar zadovoljen!Jo je vidit samo če odprem sedež!

Obrazložitev!!

Ta ki mi je nalepko nalepu je prijatu, ki ga poznam pa sem mu reku da nej jo da tja kjer jo ni vidt na 3 kilometre!Pa je reku odpri sedež in jo prpoku!

Je pa reku da je že eden motorist prišel nazaj na tehnični ker naj bi mu nalepko UKRADLI!!!

Tako da opozarjam vse nalepko je mogoče ukrasti jo prpokat na svoj motor/avto in se voziti!!!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Brežicah so na tehnični bazi zelo prijazni, ker ne vedo kam postaviti nalepko(packa) se je dalo zmeniti. Predlagal sem mu da jo nalepi na registersko tablico(ki je last gnile države), vendar je rekel, da je ne sme. Potem sem mu predlagal da jo nalepi med vilice in tank, kjer je plastična okrasna zaščita(YAMAHA XWS 250). Najraje bi jo nalepil na desne vile, vendar sem nasproteval in mu predlagal svoje mesto. Ker pa ne vedo kaj sploh piše v zakonu, se je strinjal.

POVRHU JE PA ŠE ZELO DRAG ŠPORT IN DONOSNA ZADEVA DRŽAVI V PRORAČUN!!!!:(

P.S.: Njihova strokovnost je bisteno dražja na motorjih kot na 4 ali več kolesnikih, sem občutil na lastni koži in v denarnici (bilo je razlike tri mesece).

Rad izdelujem razne zadeve iz odpada:)

Večkrat (95%) rata-deluje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Trbovljah se sami potrudijo, da ti ne zaserjejo motorja. Dobil sem jo lepo na vilce, in je popolnoma neopazno.

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz dobo nalepko na desno vilco - niti ni tak hodo, je pa postrani - to pa je hudo.

Še bolj hudo pa je to, da mam tablco še na občini . Je bla taka gužva da v petek nism prišo na vrsto. Jutri grem spet.

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo mam na tanku, mi stricek ni hotel drugam nalimat. Sem mu predlagal na okvir al pa na plastiko pr armaturi pa ni hotel, tko da ne zgleda glih lepo tale nalepka na motorju sam, kaj pa cem.

I have gasoline in my veins. My blood type is premium unleaded.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz jo mam na tanku, mi stricek ni hotel drugam nalimat. Sem mu predlagal na okvir al pa na plastiko pr armaturi pa ni hotel, tko da ne zgleda glih lepo tale nalepka na motorju sam, kaj pa cem.

ko bo cas za naslednje limanice pa ti lepo zopet k istemu po _strokovno_ od- in nalepitev - se bo bumbar ze naucil,kako je to nalepke s tanka praskat BREZ DA GA POSKODUJE! (drugaceplacapleskanjepress)

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ko bo cas za naslednje limanice pa ti lepo zopet k istemu po _strokovno_ od- in nalepitev - se bo bumbar ze naucil,kako je to nalepke s tanka praskat BREZ DA GA POSKODUJE!

zgleda da se jim na TP ne bo treba naučit kako nalepko odlimat....po zadnjih podatkih si bo lahko vsak sam nalimal (odlimal) nalepko s svojega konjička in pri tem prišparal 1.500 SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel srečo, da nisem naletel na nobenega idiota. Pa sem jo dobil lepo na vilco (čeprav malo postrani). Na tank pa je ne bi pusil lepit...(mu strokovno glavo vstran vtrgam)..

lp,

zagi

Jebi ga....al pa tudi ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja piz... strokovne zdaj ko so mi na tank zalepili to nalepko pa jim ne bo treba vec odstranjevat.

Ma to se vidi v kaki glupi drzavi zivimo, najprej neka ful strokovno usposobljena oseba mora lepit nalepko, nato si pa zmislijo da lahko vsak sam nalepi nalepko??!!

I have gasoline in my veins. My blood type is premium unleaded.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Ja piz... strokovne zdaj ko so mi na tank zalepili to nalepko pa jim ne bo treba vec odstranjevat.

Men jo je tip na tehničnem nalimu, pa mi jo bo tud odlimu! Če bodo pa kake posledice... quote:...(mu strokovno glavo vstran vtrgam)..

ne se hecat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem v Dnevniku prebral, da bomo nalepke lahko lepili tudi sami (in ne plačali tistih 1.500 SIT). Sam to vidim kot problem odstranjevanja nalepk, zato je dobro, da tisti, ki ste plačali "strokovno lepljenje nalepk" račun tudi shranite, da boste lahko zahtevali tudi "strokovno" odstranjevanje nalepk. Po tistem, ko sem vidu, kam vse so vam jih lepili, bo znal to biti največji problem.

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz slišal isto, zihr se bo pojavilo na trgu sredstvo za nestrokovno odstranjevanje nalepk ki bo stalo 2.000 sit (ali več)in bo imelo rok uporabe 11 mesecev

"byte" mi dust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

jaz slišal isto, zihr se bo pojavilo na trgu sredstvo za nestrokovno odstranjevanje nalepk ki bo stalo 2.000 sit (ali več)in bo imelo rok uporabe 11 mesecev

"byte" mi dust

yep....imenuje se "tajvanski spahtl" (hhhrrrrrrssssssssskkkpotankupress)

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Fen za lase!!! To, Lojzi, Zdaj vsaj vem, zakaj ga še nisem podaril Rdečemu križu

LP, PEPE

Pepe, midva ga doma sigurno nimava za lase sušit !?

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nikakor ne!! Midva si lase sušiva na zraku in soncu. Imajo lepši lesk, pa tudi konice se manj cepijo.

LP, PEPE

yep....zato pa sedita vedno zunaj na soncu z rokami za glavo (podpazduhojedzunglapress)

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!