Skoči na vsebino

Kam dati nalepko?


Climber

Priporočene objave

quote:

Joj kako znate pa Vi človeka potolažit (fen rulez). Morate priznati, da so naši birokarti čist out. Nekaj mesecev nazaj so vztrajali kam točno morajo »strokovnjaki« nalepko limati, celo v zakon so zapisali. Danes si jo lahko lepimo sami, kamor želimo. Super. In ti biseri se bodo pogajali za vstop SLO v Nato in EU.

Ampak Busa imaš pa srečo, da si jo dobil pod sedež.

Lp Leon

Zdravo Leon,

Po strokovnem nasvetu sem jo pod sedež fasal v industrijski coni Trzin. Če koga zanima slučajno ...

Lp

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trzinski tehnični je menda eden najsodobnejših. Ali imajo že stezo za motocikle z napravo za preverjanje zavor?

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem videl, ker mi še ni bilo potrebno delati tehničnega za motor (še ni star 3 leta). Bi pa verjel glede na to da imajo HONDO za sosede...

Drugače pa vedno hodim tja, čeprav živim blizu AMZS-ja, ker ni gužve, ne težijo, so prijazni ...

LP

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Še ena avtomobilistična:

najstrokovnejšo lepilno osebnost :idea: :idea: mi je uspelo prepričati, da mi je slavno nalepko na Sharana nalepil na desno stransko trikotno okence in ne na vetrobransko steklo. :D

Ali se sedaj vozim izven zakona :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nalepil na desno stransko trikotno okence in ne na vetrobransko steklo. :D  

Ali se sedaj vozim izven zakona :?:

verjetno...ker policaji niso usposobljeni za iskanje nalepk izven predvidenega prostora jo torej spljoh nimaš :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Včeraj peljal Gilerco na strokovno lepljenje nalepke. Njeno prvo, ker je septemberska, se je še celo poletje lahko vozila brez.

Pridem tja in seveda gneča pred okenčkoma za registracije. Eno okence pa prazno. Grem tja in nedolžno vprašam, kaj moram narediti, da dobim nalepko, ker tehničnega pregleda mi ni potrebno opraviti. In na veliko začudenje je tetica za okencem rekla, kar dajte papirje in je začela razbijati po računalniku. In prej kot v 5 minutah sem potem, ko sem odštel 4910 tolarjev (še cestnina zraven, zavarovanje pa sem že imel urejeno), sem držal nalepko v rokah. Še prej me je seveda vprašala, kdo bo lepil nalepko, strokovna oseba ali jaz in sem izdavil da jaz, da se čutim sposobnega speljati težko nalogo. In se ni bilo potrebno nič iti pokazati stricem v hali za tehnične preglede.

Kakšna sprememba od spomladi, ko smo za skuter in za kravo komplicirali po cele ure. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od avgusta lahko nalepko nalimaš in odstraniš sam...

ko motor odjaviš (vrneš tablico in odjaviš v prometnem) in lahko zahtevaš nazaj zavarovanje

(zavarovalnice si tukaj niso čist na jasnem, da nalepka ne predstavlja več dobe zavarovanja...... jih že 14 dni prepričujem, da ne delajo prou in upam, da mi bo končn ratal)..... torej ene zaravalnce zahtevajo tud odstranitev nalepka za vrnitev zavarovanja..... sej ni težko to nardit, sam nimajo prou

če želiš povrnitev cestne takse moraš odstrant še nalepko....... nalepko neseš na tehnični pregled, da naredijo zapisnik o odstranitvi, vpišejo neveljavnost nalepke v računalnik in ti potrdijo Zahtevek za vračilo cestne takse

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko cestne takse ti vrnejo, če ti jo??

Vrnejo sorazmerni delež:

plačana taksa * število_"neporabljenih"_dni / 365

Seveda, če si plačal takso za vse leto. Za vozila, starejša od 12 let, itak plačaš le za pol leta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Sam sem jo nalepil na sprednji amortizer pa je precej manj grdo kot sem pričakoval. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!