Skoči na vsebino

Spletna trgovina za Yamaho


Pubreski

Priporočene objave

A pozno kdo kakšno dobro spletno trgovino, ki ponuja rezervne dele za Yamaha motorje in seveda pošilja tudi v Slovenijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original rezervne dele in dodatke lahko naročiš v delta teamu v krškem...po mojih izkušnjah so zelo ažurni in korektni.

Na njihovi strani imaš vse podatke lahko e-mail, al pa telefonsko.....vse kar te zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj so se pri delta teamu vedno potrudili pa zrihtali naročeno.

Pokličeš, poveš da rabiš dele, poveš katere (na yamahini strani imaš on-line mikrofilme, pa poglej kode, jim zelo pomaga), ti povejo ceno pa če se strinjaš dobiš po pošti v roku 7-10 dni. Plačaš poštarju in to je to. Do sedaj nimam pripomb, pa sem naročil že kar nekaj delov pri njih.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Original rezervne dele in dodatke lahko naročiš v delta teamu v krškem...po mojih izkušnjah so zelo ažurni in korektni.

Na njihovi strani imaš vse podatke lahko e-mail, al pa telefonsko.....vse kar te zanima.

Zanima me koliko "izkušenj" pa že imaš z njimi? Jaz osebno se ne bi ravno strinjal s tabo, sploh pa ne glede tega, da so ažurni. Namreč rado se zgodi, da se naročilo kar zgubi! Po telefonu ti zagotavljajo, da bo roba v SLO v 5-ih dneh a je večkrat tudi po treh tednih še ni potem pa :oops: ...Veste, vaše naročilo se je nekako... :angry:

Popravljeno . Popravil pissmonkey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me koliko "izkušenj" pa že imaš z njimi? Jaz osebno se ne bi ravno strinjal s tabo, sploh pa ne glede tega, da so ažurni. Namreč rado se zgodi, da se naročilo kar zgubi!  Po telefonu ti zagotavljajo, da bo roba v SLO v 5-ih dneh a je večkrat tudi po treh tednih še ni potem pa  :oops:  ...Veste, vaše naročilo se je nekako...  :angry:

Koliko izkušenj imaš pa ti, ko tako veš, da "se rado zgodi".

Rekla-kazala, kot ponavadi v takih primerih???

Jaz sem dosti stvari preko telefona naročil tako za XVS-a, sedaj za Bulldoga, prav tako pa imam izvenkrmni YAMAHA motor za čoln ter sem tudi že po tel.naročal in po pošti dobil.

Nobeno naročilo se še ni "izgubilo", deli so bili vedno v nekaj dneh pri meni doma, enkrat pa celo na Rabu.

Nasploh zelo zadovoljen z odnosom DELTA teama do mene, kot kupca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce pozno pa vseeno.

4 x sem naročala, in vedno so mi poslali tako kot treba (sliderji, pulover, ročka, števci, semering za vilce)...hitro ažurno nič polomljenega oz. karkoli. Enkrat so mi celo poslali neka stara navodila (so ji skopirali in v roku 2dni sem jih imela doma) brezplačno...tut za znamko niso hoteli...glede tega jim do sedaj nimam kaj očitat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Zanima me koliko "izkušenj" pa že imaš z njimi? Jaz osebno se ne bi ravno strinjal s tabo, sploh pa ne glede tega, da so ažurni. Namreč rado se zgodi, da se naročilo kar zgubi!  Po telefonu ti zagotavljajo, da bo roba v SLO v 5-ih dneh a je večkrat tudi po treh tednih še ni potem pa  :oops:  ...Veste, vaše naročilo se je nekako...  :angry:

Tukaj te pa podprem vse kar si nastel drzi pa se bi lahko dodal kup stvari! Ceprav sem krcan pa ze vrsto let ne kupujem pri njih nic. Pljuvati po njih pa ne mislim ze zaradi svojih nacel! Lp

Ps: Spletne trgovine pa se nisem zasledil!

Popravljeno . Popravil c0Li
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce pozno pa vseeno.

4 x sem naročala, in vedno so mi poslali tako kot treba (sliderji, pulover, ročka, števci, semering za vilce)...hitro ažurno nič polomljenega oz. karkoli. Enkrat so mi celo poslali neka stara navodila (so ji skopirali in v roku 2dni sem jih imela doma) brezplačno...tut za znamko niso hoteli...glede tega jim do sedaj nimam kaj očitat.

Lina: to je sicer potrosna roba! To imajo vsepovsod, bolj se zaplete pri kosih, katere morajo narocit (so jih dolzni) takrat se pa ponavadi zaplete!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sm naročal dele za tzr-ko (ojnica, ležaji, tesnila, sornik), pa so mi oblubli da bom u 5 - 10 dneh dobiu . Poštar je pršu čez dobre 3 tedne <_< po tem ko sm jih nekajkrat klicau kaj je z deli :angry:

Bat in semeringe ter ležaje od gredi sm pa naroču od enga modela iz maribora, pa sm meu nasledn dan že use doma in še cenej je pršlo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

jaz nimam dobrih izkušenj z trgovino v Krškem. Odnos mi je malo mim....

(če trgovc uči elektrikarja o štromu...hmm.... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!