Skoči na vsebino

Biker-Treffen in Sremska Mitrovica ?


blue-sky

Priporočene objave

Hallo,

wer kann mir bitte sagen, wann und was für ein Motorrad-Treffen Anfang Mai in Sremska Mitrovica stattfindet ?

who can tell me something about an international meeting for biker in sremska mitrovica, started in mai 2005 ??

many thanks for an answer !

Bye, blue-sky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

A je to tista banda ki je bla na zboru no name riders?

Daj ti ta odgovor še tukaj prilimat da vidmo kdaj majo srečanje... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Tejček, to je tista banda, ki je bla v Postojni na obisku, pa še "oblubu" si jim da greš letos dol .)

Po moje bo letos tud tam okol 7.5. sam točn še pa ne vem..... vse ob pravem času :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bo letos tud tam okol 7.5. sam točn še pa ne vem..... vse ob pravem času  :whistle:

:? Ta termin pa bom verjetno nekje na vzhodu Evrope. V planu je Turčija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

LP

Kolikor jaz vem letos zbora v Sremski ne bo - (lanske financne tezave zaradi dezja). So pa v dogovoru se z enim klubom v Srbiji in bodo po vsej verjetnosti zdruzli zbore... vec o tem bi znal povedat Lunardi.... mu posljem mail. Pa bo dec razjasnil...

DaNe Ex YU zbor majstr...

Khartoum / Sudan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Kolikor jaz vem letos zbora v Sremski ne bo - (lanske financne tezave zaradi dezja). So pa v dogovoru se z enim klubom v Srbiji in bodo po vsej verjetnosti zdruzli zbore... vec o tem bi znal povedat Lunardi.... mu posljem mail. Pa bo dec razjasnil...

DaNe Ex YU zbor majstr...

Khartoum / Sudan

Zdravo res je kar pravi DaNe, letos zbora v Sremski Mitrovici nebo, za radi lanskoletnega ku... vremena pa ni dost dnarja naneslo,....

Bo se pa delal zbor skupaj z Užicam pa ko dobim vse potrjeno od kolegov iz Srbije vam točno javim. Za prijatelja iz nemško govoreče dežele naj pa prosim tole nekdo prevede da se neboste men smejal, ha ha ha...

Komi čakam da bo toplo, čeprov sem se zadnjič pri -5 mogu mal pelat.

LP Lunardi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha

Mukki - rade volje se kam peljem z dobro ekipo. Prva turca bo letos sele v aprilu - Ludbreg hrvaska. Ostale ture pa sele poleti Travnik, Novi Sad... zenkrat pa smucarija v Libanonu... :eek:

"Blue sky"

Bikers weekend Sremska Mitrovica Info:

2005 bikers meeting in Mitrovica is canceld, but guys from club are loking forward to get meeting going together with bikers club from Uzice. So exact time and location are still not known. ASAP I get info - will be posted here and also on PM.

BR

DaNe :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha

Mukki - rade volje se kam peljem z dobro ekipo. Prva turca bo letos sele v aprilu - Ludbreg hrvaska. Ostale ture pa sele poleti Travnik, Novi Sad... zenkrat pa smucarija v Libanonu... :eek:

"Blue sky"

Bikers weekend Sremska Mitrovica Info:

2005 bikers meeting in Mitrovica is canceld, but guys from club are loking forward to get meeting going together with bikers club from Uzice.  So exact time and location are still not known. ASAP I get info - will be posted here and also on PM.

BR

DaNe :afro1:

No lepo, sam oglas se prej ne pol ko boš že nazaj :kva2: mogoče se pa kje vidimo....

Aja pa Užice si rezerviraj..... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lepo, sam oglas se prej ne pol ko boš že nazaj  :kva2:  mogoče se pa kje vidimo....

Aja pa Užice si rezerviraj..... .)

NOOOOOO DaNe a bo kej iz tega (verjetno teško, a ne)

Pa hvala za prevod, delam na temu da bo tud men enkrat to lahko. Zacnem u ponedeljek

Pa srecno.

V petek (jutri) 11.02.2005 grem v Sremsko Mitrovico in pa do organizatorjev v Užice tako , da ko se vrnem kaj več o zboru ki bo definitivno v Užicah.

...pa lep pozdrav vsem skupaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!