Skoči na vsebino

FIRESTARTERS PUSTOVANJE


ixs

Priporočene objave

Na pustni torek 8.2.2005 ste vabljene vse motoristične pustne šeme v Ljubljanske klubske prostore Moto kluba Firestarters. Pustno pijančevanje z začetkom ob 18:00.

Vabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na pustni torek 8.2.2005 ste vabljene vse motoristične pustne šeme v Ljubljanske klubske prostore Moto kluba Firestarters. Pustno pijančevanje z začetkom ob 18:00.

Vabljeni!

Se vidimo! Čeprav moja maska ne bo tako huda kot ta na letaku! :xx: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja škoda, ker nimate žura 7., ker je 8. dela prost dan in se lahko naspimo ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja škoda, ker nimate žura 7., ker je 8. dela prost dan in se lahko naspimo ... :)

Ja to je čist res :hmm: , sam kaj ko je pust glih 8.2. in ne moramo kr en dan prej skakat okoli pa prestavljat pustni torek! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maska ni obvezna je pa zaželjena. Načeloma je navada da za pusta vseeno vsi pridemo v maskah - takšnih ali drugačnih.

OK, jaz pridem brez maske, da bom podoben tistemu na vabilu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje maska mora bit pa, ce se tako skromna! Vsaj brke gor...ali pa dol, kakorkoli ze samo, da bi bil sleherni osebek v kontekstu pustnega vecera... :drunk:

Popravljeno . Popravil c0Li
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejte pol še tam po blokih zvonit po zvoncih: EJ A MATE KEJ ZA PUSTA HRUSTA ?  :eek:  :eek:  :eek:

Tadej

bom šel jaz ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in 8. 2. 2005 hotschko ne mora žurat, ker obhaja 1. obletnico...  :P

:OK:

obletnica je 7. .)

Maska ni obvezna je pa zaželjena. Načeloma je navada da za pusta vseeno vsi pridemo v maskah - takšnih ali drugačnih.

ma sej maske cel teden okoli hodijo, tako, da ni frke, če že v ponedeljek letaš po mestu z masko ... :)

Vsaj brke gor... :drunk:

o fajn ... to pa že mam ... B) :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak tale scena z Fredijem je pa totalno mim :blink: ! Kar se pa teh odbvi tiče so pa izdelovalci mal kiksn'li, a niso? Zelene svetleče? :slap:  :fredy:

Mogoče boš morala it na njegov naslednji koncert pa boš :eek: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče boš morala it na njegov naslednji koncert pa boš  :eek:  :lol:

No no, ne se hecat :fight2: ! FREDI SUCKS!!!! :fredy: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pusta se bodo pustne šeme potegovale za glavno nagrado.....in sicer........srebrno TITOvo medaljo. NA prednji strani njegova(skoraj) 3D podoba, na zadnji strani pa napis.......Druže TITO mi ti se kunemo, da sa tvoga puta ne skrenemo.....

Mogoče ga bomo do takrat uspel nažicat tudi za avtogram....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje, da bo za maske prost vstop v Klub, drzi??? B)

Ja no sej še nikoli nismo računali vstopa! Res pa da so maske zelo zaželjene! Lohka pa tud računamo tistim ki bodo brez mask, da se bo vidilo, da je stvari resno mišljena!!!!

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!