Skoči na vsebino

Crash & Burn


maXXXimum

Priporočene objave

Mike res moje sožalje, pa glih dobr si zaplul v motoristične vode, upam da te ni minila volja do motociklizma. Želim ti hitro okrevanje in vrnitev na cesto...

LP

Foggy=Alfist(ex Audiox)

Oho.. kako je svet mejhn.. in motosvet velik .)

Hvala za lepe želje vsem!

Kar se tice vracanja v motoristične vode - čim bo dopuščala rama (in seveda denarnica :glare: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O pi*** jaz se zjokam na kraju nesreče,če bi mi motor pogorel :(  (čeprov sej vem,da takrat na vse prej kt na motor misliš)

lp cagiva

Hmm.. na kaj bi pa mislil, jaz ko sem se razbil sem samo na motor mislil... no pa na tipa, k me je zbil, kako bi ga na sestavne dele razstavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.. na kaj bi pa mislil, jaz ko sem se razbil sem samo na motor mislil... no pa na tipa, k me je zbil, kako bi ga na sestavne dele razstavil.

Dobr mogoče sem mal smešen napisal, sam ziher pa ni prva stvar na katero pomisliš ob nesreči motor, gotov najprej pogledaš če je s tabo vse v redu, pa z ostalimi udeleženci nesreče, itak da greš pol nastalo škodo gledat in že vidiš pred očmi račune za rezervne dele,popravilo,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Mike_E: Mogoče eno mal :topic: vprašanje ampak kako to da ni nihče od ljudi v bližini pogasil motorja pred prihodom gasilcev (npr. v vseh avtobusih mora bit gasilni aparat S6-6kg prahu s katerim po mojem pogasiš najmanj 10motorjev).

Verjetno bi v tem primeru več ostal od mopeda. :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr mogoče sem mal smešen napisal, sam ziher pa ni prva stvar na katero pomisliš ob nesreči motor, gotov najprej pogledaš če je s tabo vse v redu, pa z ostalimi udeleženci nesreče, itak da greš pol nastalo škodo gledat in že vidiš pred očmi račune za rezervne dele,popravilo,....

Stvar cloveka ocitno, mene je samo motor zanimal... Takoj na noge skocil in gledal kaj je z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Mike_E: Mogoče eno mal  :topic:  vprašanje ampak kako to da ni nihče od ljudi v bližini pogasil motorja pred prihodom gasilcev (npr. v vseh avtobusih mora bit gasilni aparat S6-6kg prahu s katerim po mojem pogasiš najmanj 10motorjev).

Verjetno bi v tem primeru več ostal od mopeda.  :hmm:  :hmm:

Tok o tem kdo se sprav pomagat :glare:

Jst sm su najprej pogledat kako je z pesko, pa sm vidu da je z avtom ustavu nekdo ki je situacijo ocitno obvladal in bil tudi ustrezno opremljen - je mel celo torbo povojev, injekcij, itd itd (ocitno kaksen zdravnik ki ni bil v sluzbi). Pol sm pa teku v trgovino, ki je tam zraven, po gasilni aparat, pa je notr delala sam ena svohcena prodajalka, jst pa takrat se sploh nism cutu desne roke :wacko: in nism mogu odnest zadeve. K smo jo koncno spravli pred trgovino je pa ze tok gorel da raj nismo hodili zraven, ker sem jih opozoril da mam poln tank in da lahko eksplodira (kar cez kake pol minute tudi je, glede na to da je poclo - vidu pa nism). Pol so pa ze zaceli tulit gasilci.. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Mike_E

Če ti nisi mogel gasiti (zaradi roke), bi pa lahko kdo drug. Bencinskega tanka ne raznese kar tako, kot to vidiš v filmih. In če je počilo, je kaj drugega. Z aparatom (če je bil na prah ali peno, seveda) bi zadevo v parih sekundah pogasili brez problema. Ampak škoda verjetno ne bi bila kaj dosti manjša. Ko se enkrat takole vžge, je vse samo še za na odpad. Na žalost.

Pa želim ti čim hitrejše okrevanje in novo mašinco! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes imaš opis nesreče v dnevniku......potrjuje tvoje navedbe.

BTW.....baje je peška v kritičnem stanju.

Hvala bogu za tvojega angela varuha!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, hvala za obvestilo.. sm šu prec kupit dnevnik.. lihkar prebral

Sicer so mi na policiji včeraj rekli da ni več v življenski nevarnosti ampak pri njeni starosti lahko stanje precej niha :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

verjetno je hudo ko vidiš kako ti motor gori.

Veš si pa imel srečo da ti ni nič hujšega in da so bili odčividci zdraven ker če ne bi verjetno že vsi govorili kako je en norec na motorju zbil ubogo žensko ki je varno prečkala cesto na prehodu za pešce.

EJ DOBRO OKREVAJ IN SEVEDA TUDI POSKRBI DA BO PRAVICI ZADOVOLJENO

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Mike_E: Samo tolk da boš za v drugo vedel.

Polhnega rezervarja ti ne bo nikol razgonil, če ti bo ti bo praznega (gorijo bencinski hlapi .) .) ) pa še tega ti bo zelo težko. Ko smo mi zakurl avto, ga polil z bencinom ga ni hotl razgont pa če se je folk še tolk matral. (zakurjen je blo pa v izobraževalne namene da nau kdo zgrožen) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, Mike, sicer boš pameten, če ne boš odgovoril na tole objavo, a vseeno - 50km/h? :whistle:

Tebi in peški želim čimboljše in hitrejše okrevanje. Življenje je najbolj dragoceno. pa pametno skozenj naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao jao, to pa je tko k se folku tolk mudi. Kaj je mogla pr 70 cez rdeco laufat, madonca, sej je sigurn v penziji! :angry: :angry: :? :? Konc koncev je pa vazn (upam) da nau nc hujsga tud za to gospo, pleha pa je dost po svetu, tko da bos sigurn kaksno resitev za nov pleh najdu. Mi je prov zal za tvojo smolo :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao jao, to pa je tko k se folku tolk mudi. Kaj je mogla pr 70 cez rdeco laufat, madonca, sej je sigurn v penziji!  :angry:  :angry:  :?  :?  Konc koncev je pa vazn (upam) da nau nc hujsga tud za to gospo, pleha pa je dost po svetu, tko da bos sigurn kaksno resitev za nov pleh najdu. Mi je prov zal za tvojo smolo  :cry:  :cry:

hej, mogoce je pa sla se pr zeleni ez, pa se je pol rdeca przgala? Tut to se dogaja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr mogoče sem mal smešen napisal, sam ziher pa ni prva stvar na katero pomisliš ob nesreči motor, gotov najprej pogledaš če je s tabo vse v redu...

NE :grrr prvo motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Mike_E: Mogoče eno mal  :topic:  vprašanje ampak kako to da ni nihče od ljudi v bližini pogasil motorja pred prihodom gasilcev (npr. v vseh avtobusih mora bit gasilni aparat S6-6kg prahu s katerim po mojem pogasiš najmanj 10motorjev).

Verjetno bi v tem primeru več ostal od mopeda.  :hmm:  :hmm:

Se na eni sliki lepo vidi, da mestni avtobus (on ma dva gasilna aparata) pelje mimo motorja punim, namesto, da bi ustavi in probal pogasiti požar.

Verjetno si je mislil: Evo prav mu je. Ej ne grem gasit, pa da mi jebeš mater

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se na eni sliki lepo vidi, da mestni avtobus (on ma dva gasilna aparata) pelje mimo motorja punim, namesto, da bi ustavi in probal pogasiti požar.

Verjetno si je mislil: Evo prav mu je. Ej ne grem gasit, pa da mi jebeš mater

Tadej

E jebem mu mater :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE :grrr prvo motor

če gre za nedolžen padec ja, v kolikor pa ti kost štrli iz komolca je pesem druga, preverjeno...sicer pa če nekoga povoziš verjetno tudi ni prva misel tvoj motor....če pa je, je pa nekaj hudo narobe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, Mike, sicer boš pameten, če ne boš odgovoril na tole objavo, a vseeno - 50km/h?  :whistle:

50 khm, vec ne.. zivim zelo blizu in priblizno 150m naprej od mesta nesrece zavijem za 90° v ozko ulico, ki je ponavadi se zaparkirana, tko da prov hitro tam ne grem.

Popravljeno . Popravil Mike_E_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preverjeno...sicer pa če nekoga povoziš verjetno tudi ni prva misel tvoj motor....če pa je, je pa nekaj hudo narobe....

Ein bi verjetn tuki odgovoru:" ... z motorjem." :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 khm, vec ne.. zivim zelo blizu in priblizno 150m naprej od mesta nesrece zavijem za 90° v ozko ulico, ki je ponavadi se zaparkirana, tko da prov hitro tam ne grem.

Čakaj malo, a si iz mesta ali v mesto peljal? Torej greš ali pred Mercatorejm not ali pa v Postojnsko, right?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!