Skoči na vsebino

Moto kviz


RaceBoy_

Priporočene objave

Če bi kdo rad preizkusil svoje znanje o motociklizmu, naj proba tale kvizek. :) Da bodo mal rekordi padli!! :grim

Bistreglave

P.S. Spodej levo imate razne teme kvizov. Tam kliknete "motociklizem".

Popravljeno . Popravil RaceBoy_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober test nič kej pretirano težek samo tiste skuterje bi lahko ven vrgli ker so za znort! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi kdo rad preizkusil svoje znanje o motociklizmu, naj proba tale kvizek. :)      Da bodo mal rekordi padli!!  :grim

Jaz sem na 6.mestu :grim , sam je pa kr neki "nateg" pr temu kvizu, npr. ta da je motoklub Satans brothers iz Medvod :blink: kolkor jaz vem so bli oni zmer Zasavci iz Trbovelj :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemti sem porabil pol ure da sem na prvo mesto prišel :blink: :angry: če me niso zjebali skuterji (koji kurac jaz vem, vsa plastika je ista) ali MK-ji (mater, za nekatere vasi sem prvič slišal - kak naj bi še neki klub od tam poznal :fredy: ) me je pa na koncu kako vprašanje o konjih kawe VN 800 (a to sploh ma konje??? :devil: ) al pa teži H-D sportsterja :kva2:

no ja, dokler me kdo ne skine bom mel mir :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej kakšen skuter ti še zadanem, potlej ti pa dajo KTM EXC pa na voljo vse kubikature :slap: motorji pa na pogled z minimalnimi razlikami :fight2: , ista fora pri suzi 600/750/1000 zdej pa vedi kaj je kaj, ko so vsi enaki :wacko: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry2: :angry2: :angry2: For the record skuter ni motor in ne spada v ta kviz!!!!! :angry2: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res se vidi da nimajo pojma. <_< Res je eno vprašanje od Rossija, poj pa dajo spodej sliko od (mislim da Capirossija al Biagija). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je ratal do 82 mesta prlezt sam se še trudim, skuterji pa endure mi pa že grejo res na živce ampak samo v kvizu. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men se tut ta kle ne zdi preveč fun bike :grim , tisti ko je sestavljal ta kviz se mi zdi, da ni neki velik majster motociklizma. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skuterji spadajo med mopede!! Ne pa med motorje! :BUA:

Pa KTM-ov, harley-ev, husabergov, ... Miljaužnt, k jih nam nkol preveč loču...

Pa sploh ni fore, če daš zamenjaj uprašanje, k ti druzga skuterja gor napopa...

Popravljeno . Popravil speed-freek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene jeb... dirkališča in pa tisti harleyi(883 ali 1200 :wacko: )Skutereje zmer uganem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!