Skoči na vsebino

PUSTOVANJE v Twinu - torek 12. februar


.T.

Priporočene objave

Pridem s čelado na glavi in motorjem sam potem me pa jutri ne bo ker je zadnji čas da naredim seminarsko.

KOMAJ EAKAM NASLEDNJE FS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No, kako je blo, za tiste, ki smo imeli včeraj druge obveznosti?

Lojzi ma vas rad

ludo i nezaboravno !Nisem ravno umetniška duša -a od baleta imam najraje striptiz-in včerajšnji v Twinu -je bil res nekaj posebnega...

lp

p.s.za več informacij bo poskrbel Tadej iz prvih rok..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

No, o odlicnosti mlecnih zlez in mogocnosti beder bo najbrz porocal Tadej, ki jih je imel polne roke (tokrat je imel s seboj samo dve roki in mu je bilo takoj zal, da jih nima vec, se mi zdi - pa se tako smolo je imel, da je sedel tam, kjer se je ubogo dekle kar naprej spotikalo obenj, da jo je moral kar naprej stran porivat). Kljub bogatem reliefu je bila odsotnosti celulitisa takoj zapazena (sem dobil strokovno (sluzbeno?) policijsko mnenje) tako da je ta stvar izven debate).

Moja malenkost bi rada pred pozabljenjem resila eno zadnje case bolj redko kvaliteto Twina: celi kartoni krofov so bili zastonj (za vse), prav tako prva pijaca - a le za maskare (pravilna odlocitev - en red pa mora bit).

Sicer smo se imeli zelo fajno - tisti, ki jih niso tiscali maskaradni cevlji so celo plesali na cool sopanje obeh zvezd, Ela in Mariachija... Torej, zgube - hvala ker niste prisli, je bilo vec prostora za nase uzitke.

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je QL!

Prva pijaca je bila gratis, krofi so bili gratis, za vse ne samo za maskare.

Lastnici se je spet ful dogajal.

Striptizeta je bila mlada simpaticna svetlolasa ukrajinka, no mogoce je imela na trebuskcu kak kg prevec amapak ni bilo motece. Pol se je pa dal mal zaplesat z njo, ko je bila v evinem kostimu,.... Skratka super!

HA, HA, HA pa sem tudi jaz enkrat dobil ta dodr stol...

Tade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ja Tadej, vsi smo ti hoteli pomagati, ker smo videli, kako grozljivo trpis!!! Pa smo bili tako stisnjeni za mizo, da nismo mogli priti do tebe in te resiti... sorry...

(Prva) pijaca pa je bila zastonj SAMO za maskare - mogoce mas ti kaksen bonus pri gazdarici, saj te je tud plesat peljala, ne vem... Pa se maskare so morale placevat po 22 uri - testirano (najbrz je bla gazdarica takrat ze prevec prbita, da bi se spomnila obljube, pa je kar racunala - hja, najbrz kak nagon al kva...).

LP suzuki

Popravil/a - suzuki dne 13/02/2002 ob 11:53:45

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, c Climberjem sva jo popihala malo cez 21:00 in sva tudi zamudila striptiz. No, ce je bila deklica boljsa kot na prejsnjem striptizu, potem se bom vsaj malo sekiral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!