Skoči na vsebino

Izlet po Evropi-nujni nasveti!!!!


bondi78

Priporočene objave

quote:

Kaj pa ce bi BONDI78 priletel v Trst tam pa šu na rent-a-bike in zadeva je rešena!

Ob predpostavki da v Trstu je rent-a-bike!

Na to sem tudi zacel premisljat- izlet bi tako bil veliko drazji in ga bi morala skrajsat. Ali kdo pozna kaksni web page za rent-a-bike po italiji- in tudi cene bi bilo dobro zvesti.

Opremo bom pa prinesel sabo in ce bom nasel kaj boljsega (naprimer celado), bom kupil, ker nameravam nadaljevat z motorji.

Vem da v Nemciji stane en teden okrog 400 euro na teden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriticna odlocitev!!!

Z partnerjem sva prisla do odlocitve----da bova izlet primaknila na naslednje poletje! :(

Vsa zadeva je prevec zakomplicerana-tako, da bova tukaj malo presparala- prodala motorja in okoli septembra si bom lahko privoscil ZZR600 '98 letnik in z tem motorjem prisel preko Grcijo do Italije naslednje poletje (na zalost).

Moj partner misli pa kupit novo Honda Hornet-S.

To poletje pa misliva "skocit" v Nemcijo in najet tam za en teden motorja in imeti mini-izlet...

Tako- hvala lepa za vse nasvete- ce kdo slucajno pozna malo cene v Nemciji (lahko pa tudi v Italiji) Rent-a-Bike- mi lahko tukaj napise.

Mogoce bova pa skocila tudi v SLO na obisk- da vidimo kaksni so kaj BIKERji tam :)

Ciao!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!