Skoči na vsebino

Ducati 748 S


shiznit

Priporočene objave

mene zanima ali ta barvna kombinacija črno-bele z rdečimi feltnami kot na sliki obstaja samo za model 748s 2002 ali tudi pri katerem drugem letniku ali modelu (npr. r, biposto, 996, itd.) ali se tudi cena razlikuje od drugih barvnih kombinacij (ker naj bi bil npr. redkejši...?) sej sm isku po netu sam sm bl mal najdu... lp

post-4975-1107868445_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil shiznit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če se ne motim obstaja samo 748 v takšni barvni kombinaciji :hmm: .)

Pa nekateri 916 so bili zelo podobnih barv :)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja 916 je podobne barve sam to je senna model pa se mi zdi da nima veze s tem no kokr jz vem, sam senna je redk model in tud cena je temu primerna. za 748s pa ne vem zato k sm že res dost pregledu sam sm najdu samo letnik 2002 pa nobene razlage. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Živjo,

rabim mašino za ducati 748 pa jo iščem na internatu sam nimam pojma za kakšno pametno stran,kjer bi jo našel. Če kdo kaj pozna bi prosil, da mi jo posreduje. Al pa če kdo pozna koga, ki bi mi jo lahko zrihtal. Hvala za pomoč.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

rabim mašino za ducati 748 pa jo iščem na internatu sam nimam pojma za kakšno pametno stran,kjer bi jo našel. Če kdo kaj pozna bi prosil, da mi jo posreduje. Al pa če kdo pozna koga, ki bi mi jo lahko zrihtal. Hvala za pomoč.

Lp

klki

klik

klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!