Skoči na vsebino

kje do nalepke WP, AKRAPOVIC


stuhec

Priporočene objave

kje bio lahk prisel do omenjih nalepk, v postev pride se SCORPION, pa ne mi rect da se ne da dobit akrapovic, sem jo enkrat dobu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje bio lahk prisel do omenjih nalepk, v postev pride se SCORPION, pa ne mi rect da se ne da dobit akrapovic, sem jo enkrat dobu

Kupiš auspuh pa jo dobiš zraven. Al pa WhitePower vilice... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vilice imam, amortizer tudi    :D        auspuh pa je poskodovan :(

Potem pa kar na akrapovic pokliči -- po moje. Kar se tiče vilic/amortizerjev pa se mi zdi, da Sommer KTM in Zupin oba prodajata te nalepke... http://www.ktm-sommer.de prečekiraj njihovo trgovino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapovic ? kam

obstaja knjiga, v kateri so zapisane vse telefonske številke. Obstaja tud internetna stran firme akrapovic in tudi iskalniki (www.najdi.si), s katerimi lahko vse to najdeš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja knjiga, v kateri so zapisane vse telefonske številke. Obstaja tud internetna stran firme akrapovic in tudi iskalniki (www.najdi.si), s katerimi lahko vse to najdeš :)

Tebi pa je tak zlo težko napisat: tukaj. :slap:

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stuhec če rabiš nalepko Akrapovič, ti jo lahko jest dam jo imam doma pa je nima kej rabit, je pa original Akrapovič.

Samo ce jo bo dal na lonec se bo stopila (so nas opozoril pri obisku v tovarni). Tistih za na lonce ne talajo kar tako. Sem pa gotov, da ti bodo z veseljem dali pravo, ce se pojavis z njihovim izpuhom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stuhec če rabiš nalepko Akrapovič, ti jo lahko jest dam jo imam doma pa je nima kej rabit, je pa original Akrapovič.

LP

Jst sem dobil tisto ki sto jo dobil, in jo imam na KTM 640 LC4 na loncu in je cist OK, ni se nc stopila, pa sem se ze vozil kr par urc skup...

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

@ NoFear

O..

Originalni akrapovic e-mail je pa?

Jaz najdem edino techinfo@akrapovic.si!

Na tehnološki oddelek pa ne mislim pisat za nalepke.

A so ga zanalašč skrili? :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest sm pomoje na techinfo@akrapovic.si poslov :) Je že en cajt od tega .)

Popravljeno . Popravil NoFear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa pol folk dubi une nalepke k majo nekej (aluminij) spodej za na auspuh? ker jest jo mam na loncu sam je ze od prejsnjega lastnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa pol folk dubi une nalepke k majo nekej (aluminij) spodej za na auspuh? ker jest jo mam na loncu sam je ze od prejsnjega lastnika

Verjetno v Igorjevi firmi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A je že kdo pogruntal kje bi se dalo dobit nalepke od akrapoviča za na izpuh? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo pogruntal kje bi se dalo dobit nalepke od akrapoviča za na izpuh? :?

meni je kolega dal eno pa sem jo nalepil na pc :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo pogruntal kje bi se dalo dobit nalepke od akrapoviča za na izpuh? :?

z originalnimi je slabo, ce ti jo kdo naredi, saj eni jih kar na PC lepijo .) mogu bi jo na traktorsko gumo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo pogruntal kje bi se dalo dobit nalepke od akrapoviča za na izpuh? :?

Pr Mr. Igorju. Akrapoviču, that is.

Rabiš njegov GSM?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAj napiši ja.

Zagotovo bo najbolje, če ti kar v tovarno pokličeš, poveš, da si navdušenec in da bi zeloooo rad imel njihovo nalepko na auspuhu. Je pa res, da ti bodo verjetno rekli, da se jo dobi skupaj z auspuhom. Če pa že imaš njihov auspuh, pa verjetno ne bodo komplicirali. Če ga pa nimaš - zna pa bit hecno. To je, kot bi klical v BMW in rekel, naj ti dajo tiste svoje značke za na nos avta, da si jih prpikaš na svojga golfa. Sumim, da ne bodo glih navdušeni. Jaz tudi ne bi bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!