Skoči na vsebino

kje do nalepke WP, AKRAPOVIC


stuhec

Priporočene objave

..samo pazi, ker Akrapoviča se je oprijel vzevek "fanatik" zato, ker je razbil par motorjev in lastikov zato, ker so na neorginal loncih imeli njegove nalepke... to je bilo v starih časih, sedaj pa to rešuje s tožbami... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..samo pazi, ker Akrapoviča se je oprijel vzevek "fanatik" zato, ker je razbil par motorjev in lastikov zato, ker so na neorginal loncih imeli njegove nalepke... to je bilo v starih časih, sedaj pa to rešuje s tožbami... :grim

No ja, dobr si napisal, čeprav resnici na ljubo je Igor bil "Fanatik" že mnogo pred tem. Ko se je še mladoleten po ta zadnjem mim policajev fural ipd., kar pa ni vse za tu gor pisat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm dobu nalepko, sam zgleda dokaj navadna, tko da nevem kam nej jo nalimam, pomoje najbolš na čelo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm dobu nalepko, sam zgleda dokaj navadna, tko da nevem kam nej jo nalimam, pomoje najbolš na čelo :OK:

Kje si jo pa dubu? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

doma :OK:

Poslal sem mail če mi lahko mogoče pošljejo nalepke za na avspuh, pol pa po enih 2-3tednih dobiš pošto z navadno nalepko, velikost je pa okol 20×5cm, elipsasta je, ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

doma :OK:

Poslal sem mail če mi lahko mogoče pošljejo nalepke za na avspuh, pol pa po enih 2-3tednih dobiš pošto z navadno nalepko, velikost je pa okol 20×5cm, elipsasta je, ja

Pa boš ti kr to navadno na avspuh nalepu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V trstu jih prodajajov v vsaki moto štacuni...najbrž niso originali (jaz se nisem spuščala v detajle in na uč je ista...so v vrečkah...več vrst) in tist, ki bo verjel, da je vaš ,, leo vinči,, avspuh dejansko akrapovič - zaradi nalepke ...tudi ne bo videl razlike med original nalepko in to, ki jo boste kupili.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V trstu jih prodajajov v vsaki moto štacuni...najbrž niso originali (jaz se nisem spuščala v detajle in na uč je ista...so v vrečkah...več vrst) in tist, ki bo verjel, da je vaš ,, leo vinči,, avspuh dejansko akrapovič - zaradi nalepke ...tudi ne bo videl razlike med original nalepko in to, ki jo boste kupili.

hvaljena bodi...da razkrivaš (ne)umje slovenskih dvokolesarjev. jaz mam rajš vsak mesec novo gumo ko pet akrapov and ostala pleh kompanija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Bom kar tu vprašal da ne bom odpiral nove teme: ma kdo email da ko pošlješ email ti pošlejo zastojn obesek od akrapoviča?

meni je uspelo preko techinfo@akrapovic.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!