Skoči na vsebino

Še ena smrt med dirkači..


kađiva

Priporočene objave

GASTON RAHIER (1946-2005)

Tole sem zasledil na motori.hr :hmm:

Moram tud sam priznat,da ne vem če sem že slišal zanj, vendar prepričan sem,da je kdo od vas že slišal zanj, tko da se spodobi ,da ga omenimo .)

....slika in članek

lp cagiva

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nsim prebrou clanka(se mi mudi nekam) zakaj je pa umru,naravna smr pr 59ze ni bla upam da ni bil kriv motor za smrt :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo pri volji, lahko poiščem diase, ko sem ga poslikal v Tržiču na motocrossu, da jih prenese na net - ja pozneje je vozil tudi Pariz-Dakar (z BMW R 80 GS).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

vsi bomo enkrat...umrl...

eni naravne..eni mn naravne, eni pa umetne.....

in bližnjim bo hudo...drugi pa bomo pametovali po forumih in razglabljali o nekom....

kom že

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smem pripomnit: Gaston Rahier je umrl pred kakim letom in pol. Kar vam bo težko ušlo, če boste prebrali temo.

Ko ste že ravno pri R.I.P.anju in popanju žalostnih obrazkov, dajte mimogrede prpopat kakega za Gilberta Parlottija. Bil je velik dirkač. Umrl je pa tam nekje na začetku sedemdesetih preteklega stoletja, če se ne motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smem pripomnit: Gaston Rahier je umrl pred kakim letom in pol. Kar vam bo težko ušlo, če boste prebrali temo.

Ko ste že ravno pri R.I.P.anju in popanju žalostnih obrazkov, dajte mimogrede prpopat kakega za Gilberta Parlottija. Bil je velik dirkač. Umrl je pa tam nekje na začetku sedemdesetih preteklega stoletja, če se ne motim.

Res je komično, ko eni sploh ne preberejo teme ampak samo naslov in potem že "veselo" limajo ripe..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smem pripomnit: Gaston Rahier je umrl pred kakim letom in pol. Kar vam bo težko ušlo, če boste prebrali temo.

Ko ste že ravno pri R.I.P.anju in popanju žalostnih obrazkov, dajte mimogrede prpopat kakega za Gilberta Parlottija. Bil je velik dirkač. Umrl je pa tam nekje na začetku sedemdesetih preteklega stoletja, če se ne motim.

Sj niti ni treba brat glede na to da je tak naslov GASTON RAHIER (1946 – 2005)

Suzukijeva zvijezda Gaston Rahier je preminuo u subotu u Parizu nakon duge bolesti.

to je pa prvi stavek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smem pripomnit: Gaston Rahier je umrl pred kakim letom in pol. Kar vam bo težko ušlo, če boste prebrali temo.

Ko ste že ravno pri R.I.P.anju in popanju žalostnih obrazkov, dajte mimogrede prpopat kakega za Gilberta Parlottija. Bil je velik dirkač. Umrl je pa tam nekje na začetku sedemdesetih preteklega stoletja, če se ne motim.

na tvojo željo

Gilbert Parlotti.

Bil je velik dirkač.

R.I.P

:cry:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!