Skoči na vsebino

BLAGOSLOV "MK HOLCARJI"


SHARKi

Priporočene objave

Kako pa kaj ta blagoslov zgleda? :?

Ah čist u redu!

PS: A morraš verjet v kaj "več",da lahko prideš? :blush:

Ja bi blo fajn če bi O:-). Jest u motor pa pir .). Tko da je na koncu bolj kruto domov it :wacko: :blink: . Ker pa imam žlahto v Loškem Potoku ... :naughty:

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa kaj ta blagoslov zgleda? :?

nč strašnega, sm mal te bodo požegnali, se pa zna zgodit da te tudi kgo :SS ,

je pa vsekakor vredno obiskat zadevo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč strašnega, sm mal te bodo požegnali, se pa zna zgodit da te tudi kgo  :SS ,

se zna zgodit tudi, da te kdo :004 ? (Pa ne ti! :grrr )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons ponoč ga je v Loškem potoku zpaadal zihr ene 3 m. Tm ne pada ampak siplje..

ne ne , ni ga tolk, sm zdele govoru z Jankotom (prezident), samo 40cm ga je na novo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en pirček ??  :blush:

pirček?, če ga ne bo zraven, bom pa jest plaču, sm za rokav me pocukej,

ampak, da me ne boste zdej kr vsi cukali za rokav :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pirček? Snip, snip, ...

A ti misliš, da se mi bo dalo tja prit samo zaradi enega pirčka?? A nima bencinska pumpa u Loškem Potoku na Hribu rekord prodanega pira v enem letu. Že to si je treba ogledat kot eno znamenitost .) .Torej ... kle se pogovarjamo o žegnanju in p i r u!!

Za ixs-a pa še obvestilo, da so punce tam zelo fejst. Sploh pa, če se pelješ v Loški Potok skozi Sodražico .) :whistle: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj je še ena skica poti o katerih je bilo govora. Asfaltna in peščena varianta. Novi asfalt pa je med zaselkoma Topol in Retje.

Icy zgleda da poznaš te kraje,dej povej mi za kako lepo varjanto iz Primorske smeri (Nova Gorica) :P tako asvaltirano za jo prevozit počasi in z užitkom :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Icy zgleda da poznaš te kraje,dej povej mi za kako lepo varjanto iz Primorske smeri (Nova Gorica) :P tako asvaltirano za jo prevozit počasi in z užitkom :worship:

Po moje je prav prijetno, ce picis po ridah desno proti blokam in tam proti sodrazici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kolk vas pa je iz Loškega Potoka kle?! Moja mat je tud iz tam. Bom po vsej vrjetnosti tud jst pršu pogledat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je prav prijetno, ce picis po ridah desno proti blokam in tam proti sodrazici.

Jap ta je ta ta krajsa. Do Postojne se boš že prikotalil naprej pa poglej mapi

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto Klub HOLCARJI Loški Potok prireja dne 23.4.05 prvi tradicionalni blagoslov motoristov.

prvi in že tradicionalni ??? :? da o zakramentih motorjev ne debatiram !

p.s.

sem slišal da ga sploh ne moreš več kupit, motorja namreč, če nima vseh zakramentov od pristojne fare potrjenih ! :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki sam o puncah razmisljate, kar pridte bodo hostese stregle ne bencinski pumpi pr Vulkiju zgoraj brez, spodaj pa :afro1: ... prepustimo to vasi domisljiji....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki sam o puncah razmisljate, kar pridte bodo hostese stregle ne bencinski pumpi pr Vulkiju zgoraj brez,

a bencin bodo stregle :hmm: :hmm: :hmm: ,

OK no, tud prav, sm potem pa pridem z praznim tankom,........in tankam samo po 2 litra,........seveda večkrat :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!