Skoči na vsebino

Kaj se zgodi, ce uideš policajem...


andrej

Priporočene objave

Poznam modela, ki je dobil kazen za nepravilno parkiranje zataknjeno za brisalec na avtu. Ker jo ni plačal, je dobil opomin, na katerem je pisalo, da v kolikor ni on upravljal z vozilom, naj navede podatke komu je vozilo posodil. Tip je vzel časopis in prepisal podatke iz prve osmrtnice.

Pa naj se zmenijo. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špica! Dobra ideja. Si bom zapomnil. Sicer pa ti tudi v tem primeru pomaga ustava (ne vem, kateri člen, jo imam v avtu). :P

Enkrat sem ga parkiral (pardon, je bil parkiran) 3 tedne na policijskem parkingu na Brniku, pa so šele 6. dan dali gor kazen (to sem zelo cenil, resno), ker se na parking sploh ni smelo zavijati (avto je bil puščen na edinem parkingu brez oznake "R").

Potem so dopisovali, pa me nikdar ni doma, potem so mamo zbujali, jaz pa mirno spal na jugu Španije, potem pa sem se prišel pogovorit k sodnici in sva se zmenila, da je avto upravljal moj bližnji, zoper katerega se nisem dolžan izpovedati, itd. itd. itd.

Nič plačal. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ta je pa huda :kva2: :kva2: :kva2: Bi bilo dobro če bi še kaj poročal,da vidimo kako bo stvar potekala :ph34r:

Paradoks...torej ima rek NAJ POČIVA V MIRU le nekakšen (ne)smisel :ph34r: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
no glede onih na bemfah.

sem se z enim 30 km naganjal skozi kolone naselja,.... on pred mano jaz na njegovi zadnji gumi. pri omejitvi 90 sva prehitevala strnjene kolone z 160, v naselju (40) sva vozila 90, zunaj naselja (90) pa mu je letel tocno 200 jaz pa ga nisem upal prehitet ker bi verjetno ,me ustavil. ampak ko je tip prisel na njegovo kontrolno tocko mi je pomahal, jaz njemu nazaj in gremo naprej.

ful dober tip, ampak tako kot je vozil bi moral met motor z 150 KM in koncno nad 240 ce bi mu hotel pobegnit. ja tezko je tezko.

kje si pa to gledal ? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje si pa to gledal ?  :rolleyes:

predlani sem ga dohitel na cesti od mejnega prehoda Gruškovje proti Ptuju (ena sama počasi se premikajoča kolona turistov), nato mimo Kidričevega in skozi Šikole. Na Pragerskem na tistem najostrejšem ovinku pred železnico pa je zapeljal do kolegov policistov, ki so tam stali z avtom in drignil roko v pozdrav.

happy <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasel sem na avtobusu, ko sem sel v mesto pa me je zanimal kaj je to."

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Aaaaa, tle kurbe nabavljajo .)

Drugac pa dokazat morajo, da si ti vozil! Zdej pa, ce mas pa se kaksen racuncek iz bifeja, kjer si se ga nasekal, pa, ce se se ura vidi, pa si pa s tahudga ven! :)

Popravljeno . Popravil c0Li
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor je meni znano, moraš po novi zakonodaji zdaj ti njim dokazat, da nisi vozil. Nisem pa 100%.. .)

Glede bifeja pa mislim, da ni preveč dobra ideja, ti naprtijo še, da si bil pijan med vožnjo! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak po novi zakonodaji se mora dokazati, da nisi vozil motorja. :( Pol pa najbrš ostane še vprašanje kdo ga pa je?! :eek: Tko da tablce dol pa gas :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlani sem ga dohitel na cesti od mejnega prehoda Gruškovje proti Ptuju (ena sama počasi se premikajoča kolona turistov), nato mimo Kidričevega in skozi Šikole. Na Pragerskem na tistem najostrejšem ovinku pred železnico pa je zapeljal do kolegov policistov, ki so tam stali z avtom in drignil roko v pozdrav.

happy  <_<

pa ni se mogel tko peljati, ce ni bil na nujni, to mi ne gre v glavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko da tablce dol pa gas

In potem, gredo za tabo in se raztegnejo do amena tebi se lohk kaj zgodi...oni imajo hrbet pokrit,,da jebil lov,, upravičen ...da ne govorim, da imaš takoj koga na hrbtu če si brez tablice, ki te drugače niti povohal ne bi....torej naredite (če se že greste ,,življenje na robu,, :grrr )si vsaj dobre ponaredke....in tiste ,,kopije,, ki se vozijo po Ljubljani...tist bi v prvem razredu šole za slabovidno mladino bolje narisal....

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ni se mogel tko peljati, ce ni bil na nujni, to mi ne gre v glavo

ej tip je sigurno motorist tudi v privat življenju in se vozi kot vsi (no večina) ostalih in jaz sem mu pač polno naložen (iz morja) pripičil za rit ko je prehiteval kolono pol pa sva se malo za šalo naganjala. kaj misliš da bi ga kateri drug policaj ustavil in kaznoval zaradi tega? eh, še hujše bedarije delajo pa ne samo na službenih vožnjah! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, še hujše bedarije delajo pa ne samo na službenih vožnjah! .)

Pervy, ja kaj pa govoriš no, take stvari se pa ja ne dogajajo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem, gredo za tabo in se raztegnejo do amena tebi se lohk kaj zgodi...oni imajo hrbet pokrit,,da jebil lov,, upravičen ...da ne govorim, da imaš takoj koga na hrbtu če si brez tablice, ki te drugače niti povohal ne bi....torej naredite (če se že greste ,,življenje na robu,, :grrr  )si vsaj dobre ponaredke....in tiste ,,kopije,, ki se vozijo po Ljubljani...tist bi v prvem razredu šole za  slabovidno mladino bolje narisal....

napeljevanje k ponarejanju, oboje je kaznivo in ni priporočljivo

v Slo smo lahko veseli da je še kar texas kas se zakonodaje tiče in se da težavam izognit po povsem legalni poti

če že izbiraš, raje izberi prekršek kot kaznivo dejanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prihodnje, ce dobite slikico na dom, vse kar je treba narediti, je napisati pritožno policijski postaji, ki vam je poslala slikico, z obrazložitvijo, da vi niste tistega dne na tistem kraju vozili tistega motornega vozila (prav tako velja za avto), da pa ne veste, kdo bi ga lahko.

Pa vam potem nic ne morejo.

Pupa

Ja sej tuki tudi. Samo ti receš, da tebe ni bilo doma, kljuci od motorja/avtomobila so bili doma, ti pa nimaš pojma, kdo bi ga lahko vozil v tem casu. Kdo ti pa potem kaj more.

Verjetno so ga za urico ali dve ukradli!!

Pupa

Torej PUPIKA ne kvasinekaj na pamet.

Kot lastnik motornega vozila si dolžan, da veš, kdo vozi tvoje vozilo, tako, da ne moreš reči, da ne veš, komu si ga dala.

Kraja oz "nekdo si ja je sposodil, ko mene ni bilo doma, pa ne vem kdo..." ne pali, ker moj prijatelj, ki so mu ilegalci sunili avto, (na bencinski so jih snemali, ko so tankali), je plačal kazen, ker ni poskrbel za to, da je vozilo bilo varno spravljeno...

Tako, da si lahko s temi izgovori še kaj več nakoplješ, kot pa samo tistih nekaj jurjev kazni.

Poleg tega je kar nekaj policajev takih, da stvar vzamejo osebno. Pa te bo vedno, ko bo imel čas, čakal in ti vsak dan dal pihat, pa pregledal prvo pomoč, pa štel hanzaplaste v njej,.....

Sicer pa, če si bil tako pogumen, da si se prehitro peljal in ogrožal ljudi okoli sebe, potem bodi še tako pogumen, da priznaš in plačaš. Druga možnost pa je, da se voziš po pravilih.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni bila povzročena materialna škoda, poškodba oz. če je bil storjen samo PREKRŠEK in iz dokaznega materiala ni razviden storilec, lastnik morornega vozila s katerim je bilo očitano dejanje storjeno, ni dolžan posredovati indetitete oz. storilca prekrška.

Pri zadnji uporabi je stvar še delovala, kako je pa trenutno pa res nebi dal roke v ogenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ameriki se dobijo plasticne prevleke za tablce ,ki pod kotom zakrivajo stevilko tako ,da te kamera ne more posnet ,huda varijanta .Vceraj sem jo videl na avtu mojega kolega ,prvo sem mislu da je brez tablc .Sam mi je reku, da jih je moral na avstriski meji ze dol dajat :( !!!Nasi mu pa niso tezil . :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!