Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

V svoje roke ja. Za jajca obest na prvo drevo. :evilgrin:

Bi se tudi jaz kar strinjal s tem :evilgrin:

Ce bo vreme in ne premraz je mozno, da se pridem v soboto ukampirat dol :) Itak imam v nedeljo zjutraj v planu raceland :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej predragi THE pametnjakovič, na forumu mamo moderatorje zato, da me bojo opozorili, če bom slučajno offtopic, tko da tebe popolnoma nč ne briga kaj se jz v določeni temi menim in z kom se menim, tebe ni noben pooblastu (saj uredno ne), da mene opozarjaš

Jah, pol mi pa ne ocitaj drugic, da sem jaz off-topic v kaki temi (recimo ride) :)

lepo se imej se naprej,

tvoj S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa, vsak ma svoj mnenje in jz ma fuuuul dobr mnenje o mobiju, tko da...

in na cem, ce blagovolis razloziti, temelji to tvoje fuuuul dobr mnenje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z avtom pa gor ni za it zarad gum, k jih dobesedno trga.

aja, valda, na dirkalisca se hodi gume sparat .... :wacko: :yea1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ka si moreš, treba bo počistit, sem bil dol ker sem prijavu policiji, tak da so policaji javli vojski in dol je pršu pogledat vojak , pa en ajmer peska je mel za počistet,kar je veliko premalo,da se počisti, pol je pa reku da bo preveru če je to res od vojske in bo probu da se počisti!

Po moje bo treba poklicati okoljevarstvenike, da bojo oni ukrepal da se počisti na račun .........nevem mogoče občine Brežice!!!! Cestno podjetje pa noče?

mogoce na racun kluba, ki organizira voznje? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanjte, full je vredu to da pucate pa vse ,sam a je kdo pomislu da takoj ko bo spucano (za kar bo treba nekaj dni) bo spet prisel pacient in polil se vec olja in peska.... :headbang:

pa smeju se bo zraven ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se pa res mislite vozit juter na moc je treba poklicat gasilce s cisterno takoj zjutri

sej bo kostalo neki ampak ce da vsak 10 e kar ni za nobenga velik se lahk preganjamo

ce pa bomo polival tud juter tako kot ih je danes velik motoristov pomagalo pucat se bomo pa en kurc vozil

ej, kako pa to zgleda, da se nekje nekaj dela brez da bi lastnik to narocil pa to?

sam vprasam ... ker se mi hecno zdi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah dej, nej en zrihta enga CETERPILERJA unga ka je vecji k hisa, pa naj gres skozi vas pa vse hise od prve do zadnje podere....

Sam so pa pacienti na tem svetu.....

Picka jim materna ej!!

Bomo spucal, jebiga..

sori, v tem primeru ste pacienti tudi vi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, pol mi pa ne ocitaj drugic, da sem jaz off-topic v kaki temi (recimo ride) :)

lepo se imej se naprej,

tvoj S.

in na cem, ce blagovolis razloziti, temelji to tvoje fuuuul dobr mnenje?

Vis, tocno take zadeve na forumu niso dopustne. YSB...

tut kuga recimo je nevarna zadeva ...

...

Ampak ti si pa res das opraviti s Tanjusko :) Ti je tako vsec?

Pejt nabijat poste v kaksno drugo temo, ce nimas kaj za povedat v zvezi z mobikrogom

No pa da ne bom cisto off topic tudi jaz, tu sta se dve fotki od danasnje cistilne akcije. Slikano z mobitelom, zato je tudi kvaliteta malo slabsa

post-1190-1190584191_thumb.jpg

post-1190-1190584213_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega bi blo treba pocakat...ker dvomim da se to nebo vec ponovilo...olja mu pa tud nebo zmanjkalo... :xx:

ja dejte tko ... mimogrede - motosvet lepo belezi, kdo je tukaj imel ideje o "pocakat prasca" ... ko ga boste nalomili pa ... hja ... tut DNK testi so pr nas ze v uporabi pa take zadeve ... :)

mislim res ne vem v čem je fora..

A dejte se no sprenevedat, gospoda ... Seveda vam je jasno, samo priznati nocete.

Prisel bo polit sigurno se kdaj...samo kdaj? je pa vprasanje...jutr najbrz ne... :rolleyes:

Ne, jutri pridem jaz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo že razmišljali v tej smeri ja da bi šli stražit

avte skrijemo v gozd in se zakampiramo v tisto hišo ki še stoji, ko pa pride ga zgrabimo in pokličemo policijo, pa da plača čiščenje in onesnaževanje okolja :evilgrin:

:lol: :lol1: :lol: :lol1: :lol: :lol1: :lol: :lol1: :lol: :lol1:

:lol: :lol1: :lol: :lol1: :lol: :lol1: :lol: :lol1: :lol: :lol1:

ne da sem kej pametn,samo to bi raje vzeli v svoje roke,policaji bodo naredili zapisnik in to je to.

isto bi naredili samo zapisnik, ce kdo vas prijavi, ko se vozite tam, ceprav je "dirkalisce" uradno zaprto oz. ne obratuje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejt nabijat poste v kaksno drugo temo, ce nimas kaj za povedat v zvezi z mobikrogom

Zakaj? Saj povem v zvezi z mobikrogom ... oz. ex/Mobikrogom...

Mislim, da nabijam manj, kot ti ali kdo drug... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj če bi naredili mobikrog za en tak dolenjski dirkaški skvot, pa še podporo brum bruma bi potem imeli, anede da ja :grrr

pametnjakovič dvolični :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITAT(DeX @ 23 Sep 2007 @ 07:51) *

Picka jim materna ej!!

Bomo spucal, jebiga..

sori, v tem primeru ste pacienti tudi vi ...

Zakaj? Ker smo spucal progo, da lahko divjanje s cest prestavimo tj, na veliko bolj primeren in predvsem varen plac (vsaj kar se tice ostalih udelezencev)? Odloci se, na ridah ni ok ce se vozimo, gremo na pisto, tam tudi ni ok, ce se hocmo vozit.. Se sploh lahko kje o mogocni brum?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj če bi naredili mobikrog za en tak dolenjski dirkaški skvot, pa še podporo brum bruma bi potem imeli, anede da ja :grrr

pametnjakovič dvolični :BUA:

Hja, v zivljenju se je treba glede stvari opredeljevati :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da nabijam manj, kot ti ali kdo drug... :)

Dej ne me smejat :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj? Ker smo spucal progo, da lahko divjanje s cest prestavimo tj, na veliko bolj primeren in predvsem varen plac (vsaj kar se tice ostalih udelezencev)? Odloci se, na ridah ni ok ce se vozimo, gremo na pisto, tam tudi ni ok, ce se hocmo vozit.. Se sploh lahko kje o mogocni brum?

Ne, motorje lahko imate parkirane v garazi.

Tako sem odlocil in zgodi se moja volja :lol:

Dirkalisce verjetno ni "zaprto" kar tako ...

Sicer pa - ja, imas prav. Kar vozite se...

Dej ne me smejat :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Jah, razmisli, kaj je smesno v tej temi.

Ajt, uzivajte - z oljem ali brez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumči nehaj provocirat, Dex in ostali pa nehajte grist vabo. Itak nikamor ne prideš, pa še tema se smeti. :rolleyes:

Bo treba med tednom malo pogledat pridet in kontrolo naredit. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, motorje lahko imate parkirane v garazi.

Tako sem odlocil in zgodi se moja volja :lol:

Poščijem se nate in na tvojo voljo...za posladek te pa še mastno plunem :trance_33_sleep:

Kva, če bi se ti že nehov utikat v druge pa pr seb pošlihtov?Če že tok zagovarjaš varno vožnjo zakaj te ni na dirkališčih?Gravitacija jebe akva?

Sorry za off-topic sam res že najeda

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo šrotarco pa v patrone svinjske kocine nafilat,..... tarča, ki nese kantice z oljem.... :naughty: pa da ti vidiš kaj se pravi trpljenje,ker baje da se ta stvar zlepa ne zaceli. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dej FUCK OFF s tem vasim nabijanjem teh glupih postov :angry:

DEJTE SI ODPRET DRUG TOPIC NA NABIJAJTE PO MILI VOLJI

Tema je mobikrog ne pa vasa sranja in drkanje

ce mate kaj pametnega, napisite ce pa nimate naredite en velik krog okol te teme

100 glupih postov nerabim prebrat dokler naletim na kaj zanimivega

KOJI VAM JE KURAC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!