Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

a to imaš od lovrovega memoriala??

Nimam pojma. Vozu je moj kolega na MS znan kot Ghost Rider 46, rdeča R6 na slikah. Vem, da je bla neka dirka, pa da sem sam trening oz. kvalifikacije posnel, ker sem pol mogu it neki za službo nardit, pa da je blo vroče, da je še od jajc kapljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam pojma. Vozu je moj kolega na MS znan kot Ghost Rider 46, rdeča R6 na slikah. Vem, da je bla neka dirka, pa da sem sam trening oz. kvalifikacije posnel, ker sem pol mogu it neki za službo nardit, pa da je blo vroče, da je še od jajc kapljal.

vem ker je biv ja motor je imev nekej čuden glas. prazen avspuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem ker je biv ja motor je imev nekej čuden glas. prazen avspuh.

Hehe. Vsi so se čudval kva se ta mašina tak dere, pa je bil samo rezan in prazen izpuh. Drl se je pa za vse na pisti, pa pelje se fant tud zelo dobr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe. Vsi so se čudval kva se ta mašina tak dere, pa je bil samo rezan in prazen izpuh. Drl se je pa za vse na pisti, pa pelje se fant tud zelo dobr.

lušno je blo škoda k ni več!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lacki1 ,kaj ni to AUTRALC.Po dveh ločitvah mu je letos še TL "ZARIBOV". :? :slap:

ja fant nima sreče. Zakleto leto :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle na slikci sicer zgleda kot pista, sam ni :). Je poligon, kaki supermoto mogoče še, pa še to bol teško, ostalo pa ne bi šlo gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi mi tale naš poligon uporabli ( :devil: ):

A tako, kot so ga za državno prvenstvo supermoto, ko so na njem najavili dirko, pol jo pa odpovedali, ker pač to ni dirkališče?

.... .... ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako, kot so ga za državno prvenstvo supermoto, ko so na njem najavili dirko, pol jo pa odpovedali, ker pač to ni dirkališče?

.... .... ....

so ugotovili da je spolsko... spolsko al mal premajhno kakor zgleda lepo na slikci?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker je preozko, maš vzpone (ampak to oreng), ovinki niso speljani za gladko vožnjo, pa tko vsake tolk časa te kaki vodni top preseneti :D :D pa naprava ki ti odnese zadno gumo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker je preozko, maš vzpone (ampak to oreng), ovinki niso speljani za gladko vožnjo, pa tko vsake tolk časa te kaki vodni top preseneti :D :D pa naprava ki ti odnese zadno gumo

Pol pa res ne rabmo poligona :naughty: , to in še kaj zraven mamo pa že na naših cestah :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

A pol ni več upanja za Mobikrog? ...pa najlepša poletja so bla, ko sem cele dirkaške vikende preživel na mobikrogu... pa da se ne najde nekdo, ki bi to vzel v svoje roke - a je bolše,da vse skup tako propada!? za zjokat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Mobikrogu sem bil na svojem prvem track dayu.. Sicer sem takrat odpeljal samo par krogov, pa še to ne s svojim motorjem, ampak je bilo vseeno zakon. Potem so pa kmalu zaprli..

Skratka tudi meni je žal, da tako žalostno propada, ker je bilo super tam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol ni več upanja za Mobikrog? ...pa najlepša poletja so bla, ko sem cele dirkaške vikende preživel na mobikrogu... pa da se ne najde nekdo, ki bi to vzel v svoje roke - a je bolše,da vse skup tako propada!? za zjokat :unsure:

V začetku je bilo še super, kasneje ko so ograje podrl se je pa začel nor-haus (z avti uleteli direkt na progo, vozili se v kontra smeri, na stezili bili 50ccm in tisočaki naekrat). Še sreča, da ni kdo umrl.

na mobikrogu bi morali dati svež asfalt pa malo še uredit, pa bi bila super proga.

Potem bi tudi na Grobniku morali položiti drug asfalt :)

Ma tud taka k je zdej bi bla bolš koker mamo :D

Res je :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Vidim da je tema čisto v mirovanj, res škoda danes sva s punco naredila en krog in se ustavila na pisti ob Mobikrogu, bilo mi je kar malo hudo ko sem splezal čez tiste betonske ovire in ko sem se spomnil svojih prvih krogov, vozil sem se takrat, ko je bila že pista uradno zaprta toda vse eno smo se imeli lepo. Mislim , da vsi tisti ki so odgovorni za zaprtje se ne zavedajo kakšna izguba je to. Zaprt je zdaj že lep čas toda vse je ostalo isto asphalt ni ne boljši niti slabši :D Verjamem, da ni to dirkališče, kjer bi lahko imeli prave, dirke toda vseeno je bilo veliko bolj varno tam si dati duška in se lepo po pameti odpeljati domov. Tudi vsi tisti, ki so govorili, da je bilo nevarno, in se je vozilo vsepoprek morem reči, da sem sam bil velikokrat tam in vedno je vladalo prijatelsko vzdušje in bilo je super. Sedaj pa lahka samo opazuješ in spominjaš na stare dobre čase. :D Upam da še obstajajo kakšne možnosti, da bomo lahko naredili še kakšen krog. Tudi sam sem začel kolenčkat tam :yea1:ŠE VSEENO JE BOLJŠA SLABŠA IZLETNA CONA KOT PA STRANSKA CESTA KJER TE NEKDO SPREGLEDA !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, beda da je zaprto.. Tudi jaz sem svoje prve kroge na dirkališču sploh naredil na Mobikrogu :)

Ko bi se vsaj dalo privat zakupit za kakšen dan, jaz sem ziher da takoj naberem dovolj kandidatov za en track day tam :D Takoj bi šel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mislim, da nas bi se kmalu nabralo več takih ki bi šli obujat nostalgijo :) sam sem danes že razmišljal, da bi šel s kolesom dol samo toliko, da bi naredil en krog :D baje da se še najde kdaj kak pogumnež, z gokartom in naredi kak krog :D ampak seveda tudi vojska pride po tistih parih krogih in te vljudno odstrani če imajo dober dan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!