Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

Če samo en cestni kemikaza, pa ni važno ali motorist ali avtomobilist preide iz ceste na dirkališče in ne ugroža ljudi na cesti, potem je investicija upravičena. Pa ni problem dati 100€, problem je, da dirkališče Grobnik niti ni tako blizu, -> problem logistike, da o izletnih conah niti ne govorim. Meni bi bil Mobikrog zakon, ker imam do njega par km, Raceland pa je večino časa zaseden z varnimi vožnjami. Sicer je med tednom tudi fraj, samo moramo delati, da lahko vozimo motorje :)

 

Sej to je ta problem ker velik teh kamikaz samo govori kako bi dirkali oz vozili na dirkališčih ampak sej veš kako pravjo pes ki laja ne grize..se pa strinjam da bi blo vrhunsko če bi blo manj nesreč zarad tega ;)

 

 

Haha pa kdo govori o motogp pa formuli1, zdej smo pa mal že preveč optimistični.

 

Progo v smislu naprimer Adria v Italiji je tuki govora če jo poznata ,,,,, vrjetno bi jo tujci pokupil kot je to v progah okoli nas mal je treba pogledat kolk dni je zakupljena na leto naprimer Pannonia al pa Adria in to večinova zakupjo Avstrici, Nemci in Italjani.

 

Če pa črto potegnemo brezveze razglabljamo ker iz te moke itak ne bo kruha oz. dirkališča :OK:

 

PS.

 

Če pa je kdo iz tistih koncov nej pa le skoči pogledat če res sekajo ..... upanje umre zadnje :blush:

 

Maš prou, nism pomislu da jo lohk zakupš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni nekaj takega res manjka. Se pa ne pustim nasankati, ker je bilo že veliko takšnih načrtov, pa nič iz njih.

 

Sicer mi je to vse predaleč (sem iz LJ), ker sem ravno toliko len ... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na hrup avijončkov se pa noben ne buni  :kva2:  :music4:

 

eh tile naši frčoplani so samo nadležni prdci proti Orlom iz osemdesetih...

 

Ko je orel pristajal se 5 minut nisi nič pogovarjal :grrr  samo z znaki si se sporazumeval...

 

https://www.youtube.com/watch?v=p4twcfUeJT8&feature=player_detailpage#t=13

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!