Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

fantje in dekleta, dokler bo v Sloveniji sama foušija in da je denar na prvem mestu se zadeve ne bojo nič prmakenle naprej. Žal je danes tko kot je z MOBI KROGOM, domačini se pač v nobeni meri ne strinjajo, delal so sam škodo in pizdarije, zato pa naj že enkrat ta NATO prveče svoje ekološke zverine in jim naj ropota, da jim bojo na hišah okni pokal!!!!!!!:yea1:

par slikic iz mobija

http://www.motosvet.com/album/admin_img.php?cid=2_163

Popravljeno . Popravil GHOST RIDER 46
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
  • 2 let pozneje...

Med vikendom sem se pogovarjal z lokalcem, ki pravi da naj bi potekali pogovori o ponovnem odprtju mobikroga.. V času ko je le ta obratoval naj bi hrup motil okoliške prebivalce v bistvu pa naj bi šlo samo za enega. Če je stvar resnična in ni le ena izmed čenč lahko odgovornim samo zaploskamo  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med vikendom sem se pogovarjal z lokalcem, ki pravi da naj bi potekali pogovori o ponovnem odprtju mobikroga.. V času ko je le ta obratoval naj bi hrup motil okoliške prebivalce v bistvu pa naj bi šlo samo za enega. Če je stvar resnična in ni le ena izmed čenč lahko odgovornim samo zaploskamo  :OK:

HAHAHAHAHAH Sorty da se ti besede uresničjo, pa da spet začnemo ropotat ko včasih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj se premika, bomo videli kaj bo iz tega :P

 

http://www.brezice.si/organi_obcine/obcinski_svet/zapisniki_in_sklepi_sej_os/2014122912463720/

 

Vprašanje ali pobuda: Iz pisne priloge:
Vprašanje je vezano na nekdanji tako imenovani »Mobikrog« na lokacije Črešnjice – Hrastje, za katerega je MORS letos poleti podpisal petletno najemno pogodbo z Avto moto klubom AŠ 2005. Zanima me, ali je Občina Brežice seznanjena z aktivnostmi, katere naj bi se tam izvajale.
- Darko Udovič (SMC) 29.12.2014

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Da je blo vsaj že pred desetimi leti...

 

#ghost rider 46... to si dal slike in video iz leta 2007 september.. če se ne motim? :P  se spomnem ko si reko da je olje... kak dan prej pa še vozli gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa TO! Očitno smo končno dočakal konkretno dirkališče v sloveniji. Kar je še bolš je pa to, da sem bliz doma :) Že gledamo fibrce na netu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa TO! Očitno smo končno dočakal konkretno dirkališče v sloveniji. Kar je še bolš je pa to, da sem bliz doma :) Že gledamo fibrce na netu ;)

 

Ocitno bo samo ko ga bom videl oz vozil po njem. Ker teh ocitno samo napovedanih primerov kjer je blo treba sam se za lopato prjet pa se gremo vozt je blo ze veliko. Letos bi recimo moral bit gp v pomurju (Petrolija)...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je bilo res nekaj omenjeno po radiu glede na to dirkališče, jaz pa samo  :kva1: . Skoz nekaj pumpajo. Kot pravi bentley. Dokler ne bo na novo položenega asfalta, škoda zgubljat besede :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo omenjeno ja....da je nekdo spet veze potegnil in dobil zastonj zemljo v najem....tko da bo zihr kej iz tega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Prav tako zahtevajo ponovno presojo vplivov dirkališča na okolje, saj si ne želijo dodatnega hrupa"

 

 

in tu se ponavadi zatakne....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Prav tako zahtevajo ponovno presojo vplivov dirkališča na okolje, saj si ne želijo dodatnega hrupa"

 

 

in tu se ponavadi zatakne....

....ne zatakne se ker nekdo na "položaju" ne dobi dovolj denarja .....oz. ker ima premalo oz. nič od tega

Popravljeno . Popravil TOMCAT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važno da se je gospod Raceland že začel pritoževat in pisat ovadbe :) Poveča naj malo progo, pa je.
Upam da bo kaj s tega, sem mel pred leti ko je proga bila še delno odprta priliko gor pelat z motorjem, in se nebi branu mal obujanja spominov :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa TO! Očitno smo končno dočakal konkretno dirkališče v sloveniji. Kar je še bolš je pa to, da sem bliz doma :) Že gledamo fibrce na netu ;)

si bo treba vizo za na kranjsko zrihtat :kva2: , tak ko si je mogu NX650 za na štajersko :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo na koncu tako kot z Vranskim, kjer se dogaja vse mogoče, sam vozit se ne da... Zanimivo bo tudi opazovati, v kakšnem času jim bo ta državni vložek uspelo prihvatizirati...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na predvideno dolžino kroga 3.5km je skoraj enako velika zadeva kot pannonia-ring, kar je pa za vse drugo kot dirkanje preveliko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na predvideno dolžino kroga 3.5km je skoraj enako velika zadeva kot pannonia-ring, kar je pa za vse drugo kot dirkanje preveliko :)

Mogoče se bodo učili šleperje voziti. V JNA smo s kamioni na dirkališču v Požegi trenirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zdaj se spomnim, kako sem sanjaril, da tam vozim z motorjem... Tako pa, Dajc pa 5t havbico zadaj in gasa s celih 20km/h. Meni je bilo še v redu, tisti, ki niso delali tudi za E, so v tem času na prašičji farmi gnoj kidali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!