Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

Hvala mistyju,ker me ni povozil :wacko: ,malo za šalo malo za res...

mal si me prestrašu, priznam, pa ne zaradi drugega ampak ker nisem bil na svojem motorju... in sem le upal da bo motor šel tako kot sem si zamislil.

je bilo pa še toliko slabše ker sem bil čisto za tabo (malo bolj na zunanji strani, ker sem imel drugo linijo, zarad prehitevanja ob izhodu)...

Grem zdej dohtarju,ker me je začelo v zapestju in zadnji strani pljuč neki šponat...

Upam da nč resnga...

lp

sem ti povedal da pejt, ker takoj takrat si bil itak v šoku. jaz pa tudi :S

takrat sem ti rekel da bod pr miru ker te je kar grdo vrglo (sam tolk da bi šel motor ugasnt), pa si bil prec pokonc :rolleyes:

pol bi naju pa še decaf kmal povozu... :unsure: :P

upajmo da ni nč narobe s tabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal si me prestrašu, priznam, pa ne zaradi drugega ampak ker nisem bil na svojem motorju... in sem le upal da bo motor šel tako kot sem si zamislil.

je bilo pa še toliko slabše ker sem bil čisto za tabo (malo bolj na zunanji strani, ker sem imel drugo linijo, zarad prehitevanja ob izhodu)...

sem ti povedal da pejt, ker takoj takrat si bil itak v šoku. jaz pa tudi :S

takrat sem ti rekel da bod pr miru ker te je kar grdo vrglo (sam tolk da bi šel motor ugasnt), pa si bil prec pokonc  :rolleyes:

pol bi naju pa še decaf kmal povozu...  :unsure:  :P

upajmo da ni nč narobe s tabo

Res je,se je kr srečno izteklo tako zate kot zame,pa od šoka sm bil tud ene dve minuti čist :wacko: blesav,no najbolj važno je to,da sva oba cela,jst morm zdej počivat ker imam nategnjene ramenske vezi in pljuča me bolijo pri izdihavanju od udarca...kaj čmo bo pa jutri bolje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem se tud fajn navozu, res pa da so me vsi prehiteval :). Sam da jst še mal bremzanje zgruntam pa vam bom naslednič že konkurenco delov :D

Moram pa res rečt, da večina jih voz k šusov, še posebej sem si zapomnu enga na kawi zx6, 05 letnik men se zdi da je bla modra, k me je prehitu pol pa koleno dol, pa so pred mano iskrce letele, pa Joea k mu je na koncu cilne ravnini zmer motor metalo :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem včeraj prvič vozil po Mobikrogu in sicer nardil okrog 25 krogov. Proga je res zje..na do konca ampak pelješ se pa lahko še vseen kar hitro :whistle: , čeprav kar oreng drsi. Po pisti je res veliko lukenj, ki te včasih kar hitro presenetijo, ampak bilo je noro.

Vreme je zdržalo, čeprav je nas že dol pralo, ampak takšnega vremena smo že pa tak navajeni :xx:

Se še vidimo :yes:

Popravljeno . Popravil yozo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato te na pisti prehitim :lol1:  :lol1:

not fair :angry: to sam zato k sem meu slabšo štartno pozicijo :P

k bom jest velik bom tud jest meu velko štalo pod ritjo :D

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj težav pri dogovarjanju pri samem štartu, misty škoda, da se ni dirka nadaljevala že pri prvem štartu, ki te je boljše uspel kot drugi, yozo, ti se pa nehi razburjat nad asfaltom, vemo, da je mal zmatran .)

post-3259-1124642057_thumb.jpg

post-3259-1124642150_thumb.jpg

post-3259-1124642268_thumb.jpg

post-3259-1124642309_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj težav pri dogovarjanju pri samem štartu, misty škoda, da se ni dirka nadaljevala že pri prvem štartu, ki te je boljše uspel kot drugi, yozo, ti se pa nehi razburjat nad asfaltom, vemo, da je mal zmatran  .)

ni panike glede "slabšega" štarta

dva sta bila direkt pred mano v drugo in ni bilo tolk prostora kot prvič. brezveze se rinit tolk naprej ker itak nisem mogel pozicije z njimi držat.

razen s tistima dvema ki sta mi na začetku ušla, potem pa sem več razkiral in sem jih imel :naughty:

kaj mi je pri tem motor delal se je pa videlo tudi na ciljni ravnini enkrat (še dobr da se je vidlo samo to :xx: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nama z Decafom je bilo fajn. Pista ok. Ni take grozne krize kot se je pisalo. Vreme zdržalo, le na poti v prekmurje sva bila malo mokra.

O organizatorju- ... jah qrc, vsaj bilo je nekaj po dolgem času tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BAD PIT: Čim prej se poštimej-ta.

Misty: Si lahko misliš, kaj je šlo men prvo desetinko po glav, ko se pripeljem v desnega, pa vidm moj motor na taci eno čelado na tleh, par folka okol . . ., no scenarij je bil pol mal drgačen, ampak vseglih ni bilo prijetno, te mal stisne, ker tega nobenmu ne privoščim . . .

Iz slike na štartu vidm, da si pozabu tablco snet :) , al si se pa sam hotu ubogega civilista nardit, da te nebi noben resno jemal .) , pol pa :hooray: (2) :OK:

Čez organizatorja pa nimam pripomb, kvečjemu še takih dni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BAD PIT: Čim prej se poštimej-ta.

Misty: Si lahko misliš, kaj je šlo men prvo desetinko po glav, ko se pripeljem v desnega, pa vidm moj motor na taci eno čelado na tleh, par folka okol . . ., no scenarij je bil pol mal drgačen, ampak vseglih ni bilo prijetno, te mal stisne, ker tega nobenmu ne privoščim . . .

Iz slike na štartu vidm, da si pozabu tablco snet  :) , al si se pa sam hotu ubogega civilista nardit, da te nebi noben resno jemal  .) , pol pa  :hooray: (2)    :OK:

Čez organizatorja pa nimam pripomb, kvečjemu še takih dni  :D

kaj ti je šlo po glav? da boš čist porihtano CBR 600 FS dobu namest svoje? :P :lol1:

ja, tablca je gor ostala, sej važno da sem ogledala dol pobral ;) (novimarofpress)

se vidi da nisem imel ekipe s sabo (ne morem sam za use skrbet :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res lepo. kako to da je steza tako opustošena?? trava sred asvalta ven štrli :( grozno res . to ap res ni težko popucat pa populit, asvalta pa tud ne stane ogromno da ne bi celotne steze obnovili, za 3mio sit po mojem bi se že dlao lepo narest. pa bi raje vsak dan dajali stezo v najem oziroma za prosto vožnjo po njje ib bi ta denar kar hitor obrnili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... za 3mio sit po mojem bi se že dlao lepo narest. ..

e moj, pa ti sploh veš kolk pride en meter vaške ceste??? za 3mio še asfalta po boxi ne morju položt :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...., za 3mio sit po mojem bi se že dlao lepo narest. ....

Si mogoče eno ničlo za trojko pozabu napisat :? Pa še vprašanje če bi blo za ta denar dovolj kvalitetno, da nebi avtomobilisti v dveh nedeljah pustil sledi za sabo.

Če mal nahitro zračunamo:

5cm plast bitodrobirja in 3 cm asfaltbetona je cca 5000 SIT/m2 z dobavo in polaganjem na pripravljeno podlago, kje je še kaka priprava podlage, nekje je vdrt teren . . .

- po podatkih iz neta:

dolžina Mobikroga 2005 m, širina cca 8m = 80 mio SIT

mal velik, lahko da sem se kje uštel, u glavnem za 3 mio SIT bi ti šel kak privatnik edin travco popult pa pokosit.

Evo še cene, sem kar zadel:

http://www.peg-online.net/kjezivis/kz013/tema_01_02_013.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premaknjeno iz: Vtisi z dnevnih vozenj 2005!!

LP, Decaf!

Celje pa do Mobikroga v Cerkljah ob Krškem- tam nekaj krogov

:topic:

Na mobikrogu se dela pravokotnike in ne kroge :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdje vidite vsi tako razmišljate, č ebi vsak dal kej od sebe pa tud država bi dala smao prave je treba prašat pride to bistveno cenej.

samo k ste vsi taki da samo čakate da kdo kaj nrdi pa da kej da ne bo nikol nič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si mogoče eno ničlo za trojko pozabu napisat  :?  Pa še vprašanje če bi blo za ta denar dovolj kvalitetno, da nebi avtomobilisti v dveh nedeljah pustil sledi za sabo.

Če mal nahitro zračunamo:

5cm plast bitodrobirja in 3 cm asfaltbetona je cca 5000 SIT/m2 z dobavo in polaganjem na pripravljeno podlago, kje je še kaka priprava podlage, nekje je vdrt teren . . .

- po podatkih iz neta:

  dolžina Mobikroga 2005 m, širina cca 8m = 80 mio SIT

mal velik, lahko da sem se kje uštel, u glavnem za 3 mio SIT bi ti šel kak privatnik edin travco popult pa pokosit.

Evo še cene, sem kar zadel:

http://www.peg-online.net/kjezivis/kz013/tema_01_02_013.htm

Kaj pa če bi naredili iz betona? Je ceneje :topic: Vem ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Na mobikrogu se dela pravokotnike in ne kroge  :D

Ja, če maš še pravokotast motor. Sicer pa, če je ena linija z mehkimi robovi sklenjena, kot je v tem primeru lahko pravimo, da gre za krog. Kaka je pa potem tvoja strokovna definicija grobnika, pannonie, brna,...? :hmm:

tvoj komentar- absolutno :topic:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"dirka bo dolga deset krogov.."- je po tvoji definiciji kurjenje gum/risanje krogov po boksih?  :hmm: 

"v ciljno ravnino je prvi zapeljal.."- pa je tisti, ki mu po desetih narisanih krogih ni razneslo gume?  :hmm: 

Vidim, da mi še dosti stvari tu ni jasnih. Hvala, da si me razsvetlil.  :worship:

Kar se pa tiče mobiKROGa pa- a se že kaj ve kdaj bo naslednje dogajanje tam?

Lp.

:topic: ehej, ustavi konje... hotel sem samo pripomnit, da je mobikrog zelo anti-moto-dirkališče. Ima namreč nekaj ravnin in nekaj ostrih ovinkov => lik s pravimi koti .)

Z grobnikom, brnom etc. je pa popolnoma brezveze vleči primerjave - .. pa vseeno - mobikrog je z njima v primerjavi vaško dirkališče. Da o kakšnih izletnih conah brna ne govorim... že grobnik je slab v tej primerjavi... kaj šele mobikrog :eek:

post-4556-1124789612.gif

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ehej, ustavi konje... hotel sem samo pripomnit, da je mobikrog zelo anti-moto-dirkališče. Ima namreč nekaj ravnin in nekaj ostrih ovinkov => lik s pravimi koti  .)

Z grobnikom, brnom etc. je pa popolnoma brezveze vleči primerjave - .. pa vseeno - mobikrog je z njima v primerjavi vaško dirkališče. Da o kakšnih izletnih conah brna ne govorim... že grobnik je slab v tej primerjavi... kaj šele mobikrog  :eek:

Ok ok, saj sem vzela tvoj post kot pripombo, daj mi pa povej, kje imamo v naši državi kaj vsaj približno podobnega dirkališču? Mislim, da je MKrog še najboljši približek.

Nihče pa ti ni napisal, da primerjaj z njim grobnik ali bog ne daj brno. Zanimala me je samo tvoja interpretacija vožnje po pisti. V pogovornem jeziku se na pisti vozi kroge, jaz za pravokotnike še nisem nikogar slišala, kaj šele, da bi sama uporabila to besedno zvezo.

O izletnih conah MKroga pa je že bilo preveč govora in je nenehno jamranje zaradi njih popolnoma odveč, kot kaže se pa še nekaj časa ne bo zgodilo nič v zvezi z njimi.

Lp, pa brez pravokotnih ovinkov! :yes: Nikjer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!