Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

No, mogoče kje kaj piše pa sem spregledal; kako je s pisto; je načeloma zaprta, odprta pa samo po posebni najavi in dogovoru, ali se lahko turistično popelješ po njej tudi kakšen drug dan? A kdo kaj (za)računa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še velja to kar piše na začetku teme, bo nasledni termin 10.09.

Bom probov v tem času saj ene hlače nabavit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ehej, ustavi konje... hotel sem samo pripomnit, da je mobikrog zelo anti-moto-dirkališče. Ima namreč nekaj ravnin in nekaj ostrih ovinkov => lik s pravimi koti  .)

Z grobnikom, brnom etc. je pa popolnoma brezveze vleči primerjave - .. pa vseeno - mobikrog je z njima v primerjavi vaško dirkališče. Da o kakšnih izletnih conah brna ne govorim... že grobnik je slab v tej primerjavi... kaj šele mobikrog  :eek:

Ja sej k je tuk pamtnga in razvajenga folka :oops: , k niste ama z ničem zadovoljni in sam jamrate- imamo to kar mamo- se prav pravokotnike. sam je prav vsak ta pravokotnik bol varen kukr cesta.

Vprašaj se raje, kako bi za dobro vseh nas iz pravokotnikov naredil kroge! :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej k je tuk pamtnga in razvajenga folka :oops: , k niste ama z ničem zadovoljni in sam jamrate- imamo to kar mamo- se prav pravokotnike. sam je prav vsak ta pravokotnik bol varen kukr cesta.

Vprašaj se raje, kako bi za dobro vseh nas iz pravokotnikov naredil kroge!  :yea1:  :yea1:

:worship: končno en somišljenik, ki je nekaj naglas povedal. :OK: ..pa še popolnoma prav imaš.

Mobikrog res ni najbolj varen, vsekakor pa ni verjetnosti, da bi ti kdo priletel kontra po tvojem pasu, minimalna verjetnost uleta divjadi, ni kamionđij,... Saj se me zastopi kaj hočem povedat, ne? .)

10.09. torej? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..

drzavno  18. 09 pa drzi sam da se bojo lahko vozili  tisti soferi ko se bojo prijavili za dirko in imeli zdraviski pregled  in zavarovanje zrihtano

kje se pa prijaviš za dirko, zdravniški predvidevam da opraviš v domačem zdravstvenem domu, minimalni zneski za zavarovanje so kakšni?

oz. kje bi dobil te informacije zbrane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravnisko naredis v ljubljani placas okol tri cuke zavarovanje za dva dni pa placas pri triglavu

pokic na amz pa ti bojo tocno povedal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že našel odgovor!

26.08.2005 - Sprememba koledarja

18 septembra bi morali potekati na Mobikrogu zadnji dve dirki DP starodobnikov in zadnji dve dirki pokalnega prvenstva v hitrostnem motociklizmu Pokal Mobikrog. Prizorišče zadnjih dirk je prestavljeno na Letališče Portorož, prav tako je spremenjen termin in sicer bo prireditev izvedena 1. oktobra s tem, da bosta izpeljani v vsaki kategoriji ena dirka, namesto predvidenih dveh. Sprememba je že vnešena v koledar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he he

pa naj se kr vozijo

mene nece biti dol, ma ko ga jebe

bomo kr starga poklical in se zbral sami od sebe kdo bo hotel naj pride na mobikrog se bomo ze peljal

stari na veliko ponuja pisto

jst pa dol ziher ne grem

od gotovine pravit veresiju ...

se mi zdi mal bedasto

a to je najbrz zato ker amzs neplacuje za pisto in tomlje vec ne do na crtice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj nas mora bit da bi stari prisel iz dolenjskih saj kakih 7-8

seveda od viska glava ne boli

vec ko nas bo bolj bo zanimivo

sem bil včeraj dol...naredil par krogov...šel bom pa tudi v soboto...če boste imeli interes...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo za kako voznjo na mobikrogu

bom starega poklical in se probal zmenit za naslednji vikend za soboto ali pa nedeljo

Fajn ....to nedeljo bi se pridružil, v soboto mi ne gre.....pa itak se moramo srečat :whistle:

A za 17. ali 18. bi se ti lahko dogovoril, če bo frej in ta vikend ne znese...??

Pridobim še kakšnega kandidata, pa se dogovoriš, Joe1 O:-) ....če bo volja in vsi ostali pogoji pretežno ugodni :grim.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjo soboto (17.9.) je ponovno rezervirana pista za motoriste. Vabljeni pa ste tudi že to soboto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!