Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

ne vemo nč kr nas dolenci ne jebejo,pa ni informacij,se bo treba za vikend dol potegnt pa pugledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubeci ampak učeri je pa neka ružilo tam v hosti

ak me slučajno sluh ni prevaril?????????

Ja, avti so bli. Menda BMW klub.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vemo nč kr nas dolenci ne jebejo,pa ni informacij,se bo treba za vikend dol potegnt pa pugledat

joe1 je že pred časom napisal kako je dejansko stanje gor: mobikrog je za motoriste trenutno (in do preplastitve, ki jo pa zelo verjetno ne bo) nevozen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No ja hvala :cry:

Jebiga. Zdej se vsaj vid, da smo UPORABNIKI držal Mobikrog pokonc in ne lastnik oz. najemnik. Žal smo moral za to fajn plačevat, nekateri tud z življenjem :cry:, nakonc so nas pa dol vrgl. Kako me to na taščo spominja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je, da ima še zmerej dost posla z avtomobilisti, katerim je pomoje tud bolj naklonjen, ker je bil tud sam. Tko da se mu niti ne splača neki preplastit zarad motoristov. Čeprov jst bi rd vidu da da vseeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Neki so stezo zakupovali motoristi za letos.

Je res tako bolj nevozna kot lansko sezono?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JSt sem bil včerej dol, sem se malo sprehodu, tko da je nisem kaj velik vidu. Zgleda isto kot lani. Narobe je pač to da je nekje na sredi ovinka grob, uničen asvalt, pred tazadnjim ovinkom pa celo majhna jamica, tko da če ne ujameš idealne linije te mal zruka. Pri večji hitrosti pa najbrš padec. Zdej če voziš čist po liniji se da živet, sam fora dirkališča je ravno to da ti ni treba skrbet, tle pa moraš. Da bi pa kaj popravljal pa ne zgleda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo v planu it dol pogledat ali pa ve, če se nas bo kaj spustilo gor? :hmm:

odvisno, če bodo motoristi na pisti...lahko se pa zberete in mi sporočite, pa vam pridem odpret...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nas bo hitro 10+.

greenninja: Sm mislu da kawo vozš, pa vidm da R6 :)

hmmm... a bi se lahko zmenili za tako... hmmm... čimprej? :)

@franci: ja, tudi mene je sram.. :P :slap: zmanjkala financ, da bi nazaj na ninji bila.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja reč da si zraven, ne pa 'mogoče'. Da se nas čim prej nabere. Sem grobnik zamudil, pa da se v cerkljah hitro mal znorim :yea1:

@Greenninja: Sram? Meni je lepša R6 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja reč da si zraven, ne pa 'mogoče'. Da se nas čim prej nabere. Sem grobnik zamudil, pa da se v cerkljah hitro mal znorim :yea1:

@Greenninja: Sram? Meni je lepša R6 :OK:

Mogoce zato,ker za zdaj kolk sem vido se ne vete kdaj bo,in jaz ne morem vedet ce bom mel al ne bom mel cas :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O mobi krogu pa tole :verjetno nebo dost,da se vas 10 zbere,namreč kolikor jaz vem bo treba trening ali vožnje prijaviti ,poskrbeti za varnost (redarji ,Rudeč križ,zdravnik zaščitne bale itd.) pa še kakšne davke bo treba plačat( vstopnina, gostinske storitve, najemnina itd). V nasprotnem primeru se zna zgodit,da bo še kdo odgovarjal za Mervarjevo smrt. :devil: :devil: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O mobi krogu pa tole :verjetno nebo dost,da se vas 10 zbere,namreč kolikor jaz vem bo treba trening ali vožnje prijaviti ,poskrbeti za varnost (redarji ,Rudeč križ,zdravnik zaščitne bale itd.) pa še kakšne davke bo treba plačat( vstopnina, gostinske storitve, najemnina itd). V nasprotnem primeru se zna zgodit,da bo še kdo odgovarjal za Mervarjevo smrt. :devil: :devil: :OK:

brez komentarja

vi sam cekincke pokazite pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!