Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

brez komentarja

vi sam cekincke pokazite pa bo

Kdor bo pobral cekinčke bo moral še odgovornost prevzet.Nebom več pisal ,ker drugače bo res nekdo odgovarjal.Vaščani Cerkelj vas komaj pričakujejo,da sprožijo ALARM!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor bo pobral cekinčke bo moral še odgovornost prevzet.Nebom več pisal ,ker drugače bo res nekdo odgovarjal.Vaščani Cerkelj vas komaj pričakujejo,da sprožijo ALARM!!!! :OK:

Morala bi kopirati še tvoj prejšnji post. Pa se mi ne da. Mislim, da si z obema malo v temo brcnil, še posebej z omembo pokojnega pa jezo cerkljanov.

Po tragičnem dogodku smo se lani še lepo vozili. Sicer res popolnoma na lastno odgovornost, brez rešilca in podobnega kar si ti napisal da se rabi. Res je da se hvalabogu ni nič zgodilo, ampak vsak ki se šel pelat pod takimi "pogoji" se je zavedal kake posledice bo nosil ob eventuelnem padcu. Lepo smo bili zaklenjeni na MK in se imeli čisto ok. Glede cerkljanov pa- vsepovsod se najdejo nergaške izjeme, ki rahlo zamajejo "idealen" teren, nekaterim je všeč da prihajajo (-mo), nekaterim pa gledko vseeno. Pa naj ropota traktor ali pa hihg-tech-developed denfer na ceveh.

Pametovati o "urejenosti" toliko in toliko metrih razritega in z rastlinskimi vložki zapolnjenega asfalta pa je brezpomensko. Meni tudi ni všeč da gledamo, kako stvar propada ampak toliko pa me spet ne moti da nebi mela želje it tja..

No, toliko za intermezzo z moje strani..

@jeo1: cekini perajt :krneki:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametovati o "urejenosti" toliko in toliko metrih razritega in z rastlinskimi vložki zapolnjenega asfalta pa je brezpomensko. Meni tudi ni všeč da gledamo, kako stvar propada ampak toliko pa me spet ne moti da nebi mela želje it tja..

@jeo1: cekini perajt :krneki:

In v čem je potem užitek. :? Morda v tem ,da pokosiš malo trave z motorjem po pisti. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v čem je potem užitek. :? Morda v tem ,da pokosiš malo trave z motorjem po pisti. :BUA:

Hmmm... Saj nevem kaj ti naj nazaj napišem.. :P Užitek se je vozit. Če ni boljše lokacije magari tam. sicer pa.. učinek košenje trave je tebi znan tudi če ta ni za dekoracijo med asfaltom temveč elegantno rastoča ob njem.. .) :hmm: :) ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O mobi krogu pa tole :verjetno nebo dost,da se vas 10 zbere,namreč kolikor jaz vem bo treba trening ali vožnje prijaviti ,poskrbeti za varnost (redarji ,Rudeč križ,zdravnik zaščitne bale itd.) pa še kakšne davke bo treba plačat( vstopnina, gostinske storitve, najemnina itd). V nasprotnem primeru se zna zgodit,da bo še kdo odgovarjal za Mervarjevo smrt. :devil: :devil: :OK:

Malo se skuliraj prosim z izjavami. :nono: :nono:

Na cesti smo jih žal letos že izgubili okrog 10 in se ne moremo upret nikomur.Mislim, da bi z Mobikrogom pripomoglo k večji varnosti na cesti ali pa vsaj omejili norenje na cestah. Vsak, ki pa gre tišat na pisto mislim , da mora sam prevzet odgovornost v kaj se spušča od Rosija naprej, ker mislim, da na nobenem dirkališču ni garancije, da nebo nič narobe.

V Nurmberg ringu v Nemčiji jih tedensko pokopavajo na pisti seveda z lastnim podpisom morda bi pa še žal na cestah bila številka bistveno večja.

RAZMISLI :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAJ TEMA mobikrog 2005 NE POSTANE KRAJ ZA NABIJANJE KOMENTARJEV POSTA ENEGA MOTOSVETOVCA .

ČE KOMU MOBIKROG NE DIŠI NAJ ODPRE TEMO "AVTOCESTA TEPANJE-DRAMLJE" ALI PA "OKROG TNP-A".

malo odšlo off-topic.

lp, GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi začel s temo: MOBI KROG 2006

-ALI PA SAMO LETNOST ZBRISALI??? stanje je tako ali tako identično lanskemu. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce koga zanima kej z zvezi z mobikrogom in kakšno organizacijo se lahko zmenimo. mam vlke veze tam tak da bi potegenlo bi naredli kot kak piknik ki bi se organiziral in nebitrebalo rešilca in zdravnika ter gasilcov tak da bi blo vlk cenej. tak da če ste zainteresirani se zberte pa mi pište.

LP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce koga zanima kej z zvezi z mobikrogom in kakšno organizacijo se lahko zmenimo. mam vlke veze tam tak da bi potegenlo bi naredli kot kak piknik ki bi se organiziral in nebitrebalo rešilca in zdravnika ter gasilcov tak da bi blo vlk cenej. tak da če ste zainteresirani se zberte pa mi pište.

Kaj če bi najprej zrihtal, da bi preplastil asfalt pa kakšno izletno cono več nardil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA se strinjam. Tiste betonske ograje bi malenkost bol stran od proge postavl, pa bi blo super.

Sem pripravlen celo pomagat. Sam betonske ograje nebom premikal sam :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA se strinjam. Tiste betonske ograje bi malenkost bol stran od proge postavl, pa bi blo super.

Sem pripravlen celo pomagat. Sam betonske ograje nebom premikal sam :grrr

Tisto ne smeš premikat brez dovoljenja lastnika, mimgrede, mobikrog je pa tudi izgubil licenco za enosledna vozila in dvomim, da ga bo kmalu pridobil nazaj, malo bolj bi moral poskrbeti za varnost, ograja stran, pa pesek in to, mal spucat asfalt, ker ni za motocikle primeren, ne priporočam za kake hude brzine, za skuterje še mogoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si to slišu da je zgubu licenco? Ker par dni nazaj so bli neki Nemci dol in so se kar fajn pelal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si to slišu da je zgubu licenco? Ker par dni nazaj so bli neki Nemci dol in so se kar fajn pelal.

Sam lastnik mi je povedu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej nism mislu da bomo mi kr tam neki premikal. Jasno, da mora biti vse v interesu lastnika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nabijanje se mi ne da vključevat, tako kot nekaterim, tisti zainteresirani pa javte če se bo dalo kaj zmeit in pridemo dol, če le nismo drugje... :OK:

Decaf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo se skuliraj prosim z izjavami. :nono: :nono:

Na cesti smo jih žal letos že izgubili okrog 10 in se ne moremo upret nikomur.Mislim, da bi z Mobikrogom pripomoglo k večji varnosti na cesti ali pa vsaj omejili norenje na cestah. Vsak, ki pa gre tišat na pisto mislim , da mora sam prevzet odgovornost v kaj se spušča od Rosija naprej, ker mislim, da na nobenem dirkališču ni garancije, da nebo nič narobe.

V Nurmberg ringu v Nemčiji jih tedensko pokopavajo na pisti seveda z lastnim podpisom morda bi pa še žal na cestah bila številka bistveno večja.

RAZMISLI :slap: :slap:

morda pa ne bi bila - pomisli, kaj je populariziralo superšportne motocikle pri 'civilistih'? Dirke in hitrost ... Ergo bi lahko kak norc (recimo jaz tukaj) rekel, da je motošport kriv za mrtve na cesti - tiste, ki prehitro vozijo itd... ;)

ampak tega na glas ne upa nihče rečt, a ne. ... vsi pa takoj prbijete "dajte nam dirkališče, da bo manj mrtvih na cesti"... japajade.

malo objektivnosti in odgovornosti ne škodi.

PS: da se ne bomo prepucavali, prosim moderatorja, da po potrebi tole premakne v kako obstoječo temo o teh zadevah...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem vam sam ponudo da če se kdu hoče not vozt da lahk zrihtam.. (za en dan-plačilo seveda) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni se nekdo menil da se bojo vozil v sobotu na mobikrogu

nekje sem to slisal

v soboto in nedeljo se bodo vozili motoristi (albreht tud pride)

oglasi se...če ne z motorjem, pa na p...bomo kakšno z atom rekli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da sam pokličem, ko pridem pred vrata :OK:

naj bi bilo zaprtega tipa...če pa bo kdo imel željo se vozit, pa mislim, da ne bo nobenega problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!