Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

naj bi bilo zaprtega tipa...če pa bo kdo imel željo se vozit, pa mislim, da ne bo nobenega problema

Kolk bo pa za placat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk bo pa za placat?

tega ti pa ne znam povedat, ker nisem organizator...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mljubi: ta številka v tvojem profilu je prava ane? 031 319 2**

Ne se sekirat kolk je za plačat, ker nikol ni blo predrago!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji vikend sem se s skuterjem zapeljal do mobikroga in lahko le rečem da je stanje porazno. Vse skupaj zgleda zelo zanemarjeno, nekdo je pred vhodom skipal kup peska in vhod zgleda kot iz kakšnega že pred leti zapuščenega testnega poligona. Škoda je ker nihče nič ne naredi (noče ali pa ne more) da bi se stanje poboljšalo. No če bo v soboto lepo vreme pa upam da boste imeli odprto da vas malo pridem pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mljubi: ta številka v tvojem profilu je prava ane? 031 319 2**

Ne se sekirat kolk je za plačat, ker nikol ni blo predrago!

Na žalost vam sporočam, da bo imel organizator prireditev zaprtega tipa in da so mesta vsa zapolnjena in ne bo sprejemal novih motoristov. Bom pa v začetku junija organiziral tovrstno srečanje (verjetno v soboto 3.6.), o katerem vas še naknadno obvestim. lp (PS: je prava številka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda :(

Gledat pa lahko pridemo?

po moje, da ja...bodo pa vrata zaklenjena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje, da ja...bodo pa vrata zaklenjena...

se pravi da nam nič ne pomaga če pridemo. Razen če mi za 10 minut tank posodjo :kva2: pol se pa zihr vidmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vtisi mobikroga...

Včeraj na povabilo prijatelja šel pogledat pa tudi odpeljat enih pet krogov - pol sem šel pa raj dol, da me ne bi preveč modelov slučajno "lepnl" - bi mi blo pol kar malo nerodno... :P

Uglavnem, veliko boljše kot norenje po cesti, sploh ne tok u riti kot se govori, peljat se da fino, eni fantje k so velik gor žgejo res pošteno, levi ovinek pri mostu "great fun", družba je bla super, na par črnih flikah mal potrese in sklizne ampak baje k najdeš tapravo linjo okoli njih se vse poklopi in je vse ok.

NO - Grobnik - ampak prijeten dan "overall". :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm...

Prišli vse iz daljnjega Prekmurja, z zavedanje m, da sem naaajbrž ne bomo mogli pelat gor- ampak smo vseeno uleteli. Heh, ograja zaprta, obnašanje "ključavničarjev" tako "freh" da glava peče pa še pika na I- lahko grete peš not, motorji ostanejo zunaj. <_< F*ck off in lp. Pa smo se obrnili pa šli. :D Nevem koga od tam prisotnih bi motil kup plastike parkiran za boksi pa oprema gor zmetana!?! Ja... vroče je bilo.

No, upam, da ste se lepo navozli pa vsi celi. :)

Lp,GN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm, nevem brez komentarja sem

bil dol z vso bojno opremo, kot je ze greenninja povedala Z ZAVEDANJEM da se najbrz ne bom vozil ampak vseeno sem bil pristiman ce bi slucajno tist 1 % premagal unih 99%. Sam obnasanje dolocenih :( ...

mahhhh, me je vse minilo, se preden sem koga kaj vprasal

no ja najbrz se bomo zbral to soboto al pa nedeljo in se bomo mal preganjal na mobikrogu tak da so vsi vabljeni tudi organizatorji in prisotni minulega vikenda na mobikrogu so dobro dosli ceprav mi nismo bili zazeljeni z motorji v njihovi druzbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst uletim,če bo le motorka uštimana.

Pa če bo vreme zdržalo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za soboto smo dogovorjeni...za dodatne informacije lahko tudi na PM...začelo pa naj bi se okrog 9h...lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za soboto smo dogovorjeni...za dodatne informacije lahko tudi na PM...začelo pa naj bi se okrog 9h...lp

Se bo dalo not prit? :blink: tudi z mopedi? :blink: Pa z registersko ms? :o <_< :P

Pa, če se te po tel. pokliče se boš javil? :eek: (leti na soboto, ko se nisi) :D

No, smo na vezi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... škoda, da to soboto, ko planiram biti na drugem koncu :( , no pa drugič al pa če bo tam dež in tu ne :D

Lepo se vozte pa brez dežja!!

Decaf!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bo dalo not prit? :blink: tudi z mopedi? :blink: Pa z registersko ms? :o <_< :P

Pa, če se te po tel. pokliče se boš javil? :eek: (leti na soboto, ko se nisi) :D

No, smo na vezi.

v soboto ? ... sem pa nazaj klical na vsak neodgovorjen klic ... vam pa v nobenem primeru ne bi mogel pomagati...

vrata bodo v soboto tudi zaklenjena, verjetno pa bo nekdo pri vratih...v vsakem primeru pa se bo nekdo javil na moji št....vstop bo mogoč tudi z motorji in registrsko ms .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto ? ... sem pa nazaj klical na vsak neodgovorjen klic ... vam pa v nobenem primeru ne bi mogel pomagati...

vrata bodo v soboto tudi zaklenjena, verjetno pa bo nekdo pri vratih...v vsakem primeru pa se bo nekdo javil na moji št....vstop bo mogoč tudi z motorji in registrsko ms .)

To bojo organizirane voznje al se bo lahk vsak ki bo prisel in placal sel vozit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bojo organizirane voznje al se bo lahk vsak ki bo prisel in placal sel vozit?

Ne vem kaj misliš pod organizirane vožnje...

Če bo število udeležencev večje, bi jih razdelili na dve skupini...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj misliš pod organizirane vožnje...

Če bo število udeležencev večje, bi jih razdelili na dve skupini...

Mislo sem kao ce bojo prav dirke,start,nagrade,....

Sam ocitno se bo lahk vozil vsak ki bo prisel al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!