Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

Uceraj smo se vozil po mobikrogu pa se mi ni zdela pista tuk u ku... kukr nekateri praute se kr da solidno pelat pa po moje je se vseen bol varno kot po cest cena je bla pa tut solidna :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, dajte malo več napisat kako ste se meli, kdo vse je bil, kakoi so časi če ste merili in predvsem kdaj se bo s5 dalo it. mene je odvrnilo vreme ta vikend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, dajte malo več napisat kako ste se meli, kdo vse je bil, kakoi so časi če ste merili in predvsem kdaj se bo s5 dalo it. mene je odvrnilo vreme ta vikend.

Zjutraj je bilo oblačno, kasneje pa se je razjasnilo in tudi sonce smo imeli občasno. Na pisti jih sicer ni bilo veliko, zato upam, da jih bo naslednjič več. Kdaj naslednjič??? stvar dogovora oz. interesa in ali je pista takrat prosta. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom velik pisal,bom par slik gor vrgu,če kter rabi kej naj pove pa bom poslal.

še ene par!

post-64-1148382458_thumb.jpg

post-64-1148382517_thumb.jpg

post-64-1148382550_thumb.jpg

post-64-1148382584_thumb.jpg

post-64-1148382662_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš kašno sliko rdeče 125ke bi je bil vesel :)

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sori Dolenc si glih manjku ko sem mel fotosession,mnde si šel tankat,pa drugič! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Casi so bili tam nekje od 1.12 pa do 1.08 merjeno na mobitel. Ce bo pa se odprta pista pa tut mene zanimapa se neki ce se pista zakupi a dobimo kaksen uraden racun al je kr na crno kes na roko ( zarat sponzorstva me zanima ) ce mi lahko kdo pove. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Casi so bili tam nekje od 1.12 pa do 1.08 merjeno na mobitel. Ce bo pa se odprta pista pa tut mene zanimapa se neki ce se pista zakupi a dobimo kaksen uraden racun al je kr na crno kes na roko ( zarat sponzorstva me zanima ) ce mi lahko kdo pove. Hvala

mislim, da bo pista še odprta... ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem meru tistga megana, ki je prvi krog jelene strelu, 1.09 je vozu proti koncu, mislem da bi znal še bolš it :). Kdo pa je na tej pisti hitrejši avto al motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bi znal bit kak dober motorist hitrejs odvisen tut kak bi bil avto :hmm: Naj mi se kdo pove kako je z zakupom piste :?

To tudi mene zanima :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In mene! Nas je kar ene par kanidatov v okolici, ki bi šli odpeljat kakšen krog :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In mene! Nas je kar ene par kanidatov v okolici, ki bi šli odpeljat kakšen krog :)

lahko se naslednjič pridružite, ko bo organizirano...drugače pa je najem 120.000,00 SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pista sploh ni tok zjebana, ko nekteri pišete, se da kr fino pelat. Jasno pa je, da previdnost ni nikoli odveč, kar pa velja tudi za vse ostale piste. MOBIKROG je v vsakem primeru še vedno brezkompromisna alternativa našim cestam, ki iz meseca v mesec ubijajo. Rajš dam tisti par jurjov, pa se znorim koliko mi paše, kot pa da plačam z življenjem na cesti!!!

Pa dejmo čimprej spet organizirat dan za trening, komaj čakam! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pista sploh ni tok zjebana, ko nekteri pišete, se da kr fino pelat. Jasno pa je, da previdnost ni nikoli odveč, kar pa velja tudi za vse ostale piste. MOBIKROG je v vsakem primeru še vedno brezkompromisna alternativa našim cestam, ki iz meseca v mesec ubijajo. Rajš dam tisti par jurjov, pa se znorim koliko mi paše, kot pa da plačam z življenjem na cesti!!!

Pa dejmo čimprej spet organizirat dan za trening, komaj čakam! :worship:

A bi se lahko bol"švoh"motor priklopil zravn ko bo ta trening?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mors vrjet, bol je sfukana pista, drazji je najem... :OK:

nihče te ne sili, da se moraš vozit po njej...vsak odloča za sebe... :P

A bi se lahko bol"švoh"motor priklopil zravn ko bo ta trening?

prejšnjič je bil dolenc zraven z cagivo mito...(vsaj mislim, da je bil ta motor)...zato ni problema glede tega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko se naslednjič pridružite, ko bo organizirano...drugače pa je najem 120.000,00 SIT

Se priporočamo! :OK: :OK: Sej pride kej objavljeno v tej temi kdaj pa kako a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se priporočamo! :OK: :OK: Sej pride kej objavljeno v tej temi kdaj pa kako a ne?

jaz bom objavil...tako, da boste vsi željni vožnje na mobikrogu izvedeli...mislim, da bo naslednji termin sredi junija (okvirno) pred dopusti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ce se kej dugaja ta vikend na Mobikrogu :? Fajn bi blo ku je lep vikend . Pa se neki kuk je vs frajerju da se zmenmo pa zakupmo pisto ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!