Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

jaz bom objavil...tako, da boste vsi željni vožnje na mobikrogu izvedeli...mislim, da bo naslednji termin sredi junija (okvirno) pred dopusti

Kolk pa pride kej okvirna cena na osebo, če se vam tako pridružimo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn bi blo ku je lep vikend . Pa se neki kuk je vs frajerju da se zmenmo pa zakupmo pisto ???

Če vam bo kateri manjkal me štejte zraven. :OK:

LP GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko se naslednjič pridružite, ko bo organizirano...drugače pa je najem 120.000,00 SIT

Te bom kontaktiral, da mi poveš malo tole okoli najema, smo se nekaj menili in bi verjetno vzeli :OK: :OK:

Če vam bo kateri manjkal me štejte zraven. :OK:

LP GREENNINJA

Te lahko tudi mi štejemo zraven + še kakšnega kandidata iz vaših koncev :?

LP, Decaf!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te bom kontaktiral, da mi poveš malo tole okoli najema, smo se nekaj menili in bi verjetno vzeli :OK: :OK:

Te lahko tudi mi štejemo zraven + še kakšnega kandidata iz vaših koncev :?

LP, Decaf!

Nas iz Zasavja bi blo tam okrog 5-6 resnih da se to zakup. Kua pa ta vikend kej dugaja na Mobikrogu ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej, vsak k se bo vozu bo sofinancirov :) (ene 5k lahko zberem, kej več je pa že kriza)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes tam z upanjem,da bom mal brusu kolena,sam so bli eni avtomobilisti dol-zakupljena proga,tako da tud notr nism mogu it pogledat <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo.Mene pa samo zanima na koga bi se lahko obrnil glede treningov na tej progi.

Ali pa če kdo ve kako potekajo vožnje.Nisem na tekočem glede tega ,tako da se opravičujem ker tako neumno sprašujem. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ta vikend kaj dogaja na krogu????

V soboto 10. junija je zakupljeno!! Sicer ne vem v kakšnem številu se bomo udeležel. V primeru, da nas ne bo preveč bomo sigurno spustili nekaj motoristov na pisto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 10. junija je zakupljeno!! Sicer ne vem v kakšnem številu se bomo udeležel. V primeru, da nas ne bo preveč bomo sigurno spustili nekaj motoristov na pisto.

Se pravi naložmo vse skupaj na prikolico, prevozimo 100 km in potem upamo na najboljše? Super :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primeru, da nas ne bo preveč bomo sigurno spustili nekaj motoristov na pisto.

Jaz mam 190 km do tja, a lahko vsaj poveš če mislite not spuščat ali se bo spet pred vrati s ketno moglo stat oz. eventuelno peš it not..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: Z naše strani se ne bo NIČ dogajal, vsaj na MOBIKROGU NE!! Imamo pa spet rezervacijo v avgustu, vikend paket. samo datum bi moral preverit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: Z naše strani se ne bo NIČ dogajal, vsaj na MOBIKROGU NE!! Imamo pa spet rezervacijo v avgustu, vikend paket. samo datum bi moral preverit.

Ja pa bote se koga gor pustil vozit ce se zmenmo pa kolk bote pobiral denarja ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal :smoke: , da bodo v nedeljo na mobikrogu motorji.

Zakup naj bi bil s strani ljubiteljev brzine iz Bele krajine.

Kaj - kako - ali bo zaprtega/odprtega tipa - ne vem....

Sam sem napisal kaj vem, za več informacij se boste morali znajti. :whistle:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kakšen izmed organizatorjev tudi tu na forumu? Bi radi kakšen info, če se da prit kej pogledat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se zapeljal do mobikroga in seveda dobil standarden odgovor da je nekaj ljudi zbralo denar oz je mobikrog zaprt ker se na njem izvaja privat fešta. Saj se ni prišel nihče silit na pisto ampak samo pogledat kakšne mašine se gor vozijo. V primeru da se drugič to zgodi vam ne jamrat okol da vas niso spustili not. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!