Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

Včeraj sm bil tudi jaz na Mobikrogu. Res je bilo zaklenjeno, ampak ni bilo nobenega problema notr pridet. Sam mal si počaku, da je šel kter ven al pa da te je kdo vidu un so ti sami ponudil če greš notr. Tako da včeraj ni bilo res nobenih problemov. Bilo pa je kr nekaj motorjev. Eni nažigal na polno, eni mal manj, pa tud mislim da je bila ena dečva med njimi. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se zapeljal do mobikroga in seveda dobil standarden odgovor da je nekaj ljudi zbralo denar oz je mobikrog zaprt ker se na njem izvaja privat fešta. Saj se ni prišel nihče silit na pisto ampak samo pogledat kakšne mašine se gor vozijo. V primeru da se drugič to zgodi vam ne jamrat okol da vas niso spustili not. :angry2:

če bi malo počakal bi tudi ti lahko pilu kolene za povrh vsega bi lahko spil še kakšno pivo.zato ne tle gor neki grozit z naslednič.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi malo počakal bi tudi ti lahko pilu kolene za povrh vsega bi lahko spil še kakšno pivo.zato ne tle gor neki grozit z naslednič.......

Sem počakal pred vhodom, je nekdo prišel odpret ker je nekdo čakal za noter pa sem lepo povprašal če se gre lahko malo noter pogledat pa sem dobil odgovor da ne. Sicer pa lahko verjameš da me s skuterjem niti ne mika da bi si šel kolena brusit, sicer pa te ni bilo tam in ne nisem grozil nikomur sicer pa če bi mel konkreten motor mi ne bi bilo težko dat 5k za vožnjo po pisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je, pista je, samo enkrat se moram odpravit da vidim kako izgleda...

Okol 10.7 bo kej dol ?

Da je to sigurno ker bom si sposodu kombi pa pršu gor, pa zdej če je zaprto...

Pa če bo kdo od MS gor naj ma malo volje da mi kej pokaze .. Pa ne prehitro, ker s tem nebom dobro končal..Postopoma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je, pista je, samo enkrat se moram odpravit da vidim kako izgleda...

Okol 10.7 bo kej dol ?

Da je to sigurno ker bom si sposodu kombi pa pršu gor, pa zdej če je zaprto...

Pa če bo kdo od MS gor naj ma malo volje da mi kej pokaze .. Pa ne prehitro, ker s tem nebom dobro končal..Postopoma

Preden boš šel, mal poglej sem na forum in boš videl, če se bo kaj dogajalo. Pred 14imi dnevi je bilo kar pestro.

Pokažem ti pa lahko jaz kaj. :grim Ni problema.... je kr neki gostiln okol. Vsako ti pokažem :whistle: In ne prehitro.... postopoma.... od šanka do šanka.

Pa varno vožnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gostilne pridejo na vrsto na koncu, prej pa osnove usedanja na motor..

Sej nisi napisu, kaj bi rad da se ti pokaže. Jaz sm ti ponudu gostilne......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na pobudo avto kluba Lamko se je na dolenjskem dirkališču Mobikrog pri Cerkljah ob Krki uredila nova velika ter varna izletna površina ob koncu najdaljše ravnine, kjer so hitrosti dirkalnikov najvišje in pogosto prihaja do napak pri zaviranju ter posledično izletov v ogrado. Po novem je sedaj na voljo dovolj prostora, da se lahko vsaka krizna situacija med priganjanjem avtomobila (lahko dodam še motocikla) :grim še reši pred trdim poljubom z odbojno ograjo.

vir: avto.over.net

Pohvalno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo ta vikend kaj na Mobikrogu? Ali ima kdo kakšno informacijo o rezervaciji dirkališča?

V tej temi je blo nekje ze govora o rezervaciji in tud stevilka lastnika,....

drugace je pa mislim da 22.7 al tam nekje dirka z avti dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj bo zej kej možnosti za kak krog odpeljat? Bi se raje novega motorja tam navadil, kot pa na cesti.

Bos prej skoz prso ce bos so na novi marof,ker na mobi krogu je bol slabo vse skup glede organizacije,pa se bolsa proga je na novem marofu(kaj se tice asfalta)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

MOGOCE ZA POZDRAVIT NOVICO KI SEM JO SLISAL

Baje da je mobikrog prevzel Kostak in da hocejo iz tega zrihtat oreng pisto, "baje"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOGOCE ZA POZDRAVIT NOVICO KI SEM JO SLISAL

Baje da je mobikrog prevzel Kostak in da hocejo iz tega zrihtat oreng pisto, "baje"

Iz tvojih ust v božja ušesa :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOGOCE ZA POZDRAVIT NOVICO KI SEM JO SLISAL

Baje da je mobikrog prevzel Kostak in da hocejo iz tega zrihtat oreng pisto, "baje"

jaz sem žal slišal drugače. :(

baje je Tomljetu potekla pogodba in bo mobikrog padel pod letališče, ki se bo širilo.

žalostna usoda mobikroga :? upam, da so podatki napačni ali pa vsaj ne dokončni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem žal slišal drugače. :(

baje je Tomljetu potekla pogodba in bo mobikrog padel pod letališče, ki se bo širilo.

žalostna usoda mobikroga :? upam, da so podatki napačni ali pa vsaj ne dokončni.

... ni daleč od resnice ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!