Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

jaz sem žal slišal drugače. :(

baje je Tomljetu potekla pogodba in bo mobikrog padel pod letališče, ki se bo širilo.

žalostna usoda mobikroga :? upam, da so podatki napačni ali pa vsaj ne dokončni.

tud jaz sem isto slišu od nekga vojaka iz Cerkelj.ŽAL :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lan se je dal pelat, mislem da se bo tud letos dal, ker le morjo neki pokasirat. Ludi je blo dost, se mi zdi da so tud neki pekel :). Men so lepi spomini ostal, k so me tko atraktivno prehiteval :D

Se splača mal pogledat it :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons pa nekje v Zagrebu oz. njegovi okolici vozta old timer prikoličarje Edo Dolenc (voznik) in Silvo Habat (sovoznik) :D

Po zadnjih podatkih sta na uradnem treningu dosegla pole position :OK: Kako pa se je (če se je že) rezpletla dirka, pa še nimam informacij.

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da tudi med tednom it kej pelat na mobikrog, je kdo tam? Ali se lahko gre samo kadar je kaj organizirano, oz. steza zakupljena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da tudi med tednom it kej pelat na mobikrog, je kdo tam? Ali se lahko gre samo kadar je kaj organizirano, oz. steza zakupljena?

najbols da poklices lastnika...je nekje v temi stevilka ko sem jaz spraseval za njo.....

ce vas bo nekaj pa ce bote dobro placali se bo ziher dalo kaj zmenit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da tudi med tednom it kej pelat na mobikrog, je kdo tam? Ali se lahko gre samo kadar je kaj organizirano, oz. steza zakupljena?

Sam težko. Zakupit moraš stezo; 10-15 motoristov baje, da se splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bil na Mobikrogu...popravli so ovinke (pokrpali luknje)...bomo videli koliko časa bo zdržalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!