Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

Silvo Habat po ogorčenem boju v zadnjem ovinku prehitel konkurenco in prvič, po več kot desetletju premora iz tekmovalnih stez, ko je nazadnje peljal DP in AA SBK, zmagu v oldtimerjih do 500ccm :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto 07.10 na mobikrogu bojo fantje organiziral privat zabavo obenem pa vabijo vse motoriste zeljne voznje po mobikrogu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš mogoče kakšno informacijo koliko $$ bo treba odšteti za vožnjo po pisti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš mogoče kakšno informacijo koliko $$ bo treba odšteti za vožnjo po pisti?

:hmm: :hmm: nevem, a je kaj vazno al je 5 al 6 al 7 tisocakov. Nevem ce to igra vlogo ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bo cena 10k SIT,vsaj prejšnji teden je bla tolk ko sem bil jaz gor...,ne glede na to al si ga žgal pet minut,al pa cel dan :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm: nevem, a je kaj vazno al je 5 al 6 al 7 tisocakov. Nevem ce to igra vlogo ....

Ja, zame igra vlogo, 5k mi vsekakor ni enako kot 10k. Če študiraš in si brez rednih prihodkov se pozna vsak tisočak .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kakšne frišne informacije za soboto,

ker vreme mislm da bo zdržalo pa še kakšen krog bi odpeljal...

Po mojih informacijah imajo jutri zakupljeno progo in mislim, da se z njimi ne bo težav dogovoriti če se boš želel odpeljati kakšen krog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zame igra vlogo, 5k mi vsekakor ni enako kot 10k. Če študiraš in si brez rednih prihodkov se pozna vsak tisočak .)

ja no , 5 al pa 10 vsekakor ni isto ce je 5 al pa 6 ne igra veliko vlogo

za v nedeljo je tud odprto

Popravljeno . Popravil joe1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haloo... kje ste tisti, ki ste kolena brusil ta vikend na Mobikrogu??? Matr.... dobri ste eni... še boljše so bile pa ene pri boksih.... pa na svojih motorjih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haloo... kje ste tisti, ki ste kolena brusil ta vikend na Mobikrogu??? Matr.... dobri ste eni... še boljše so bile pa ene pri boksih.... pa na svojih motorjih...

si bil ti tut dol? mi smo se meli noro dol, 1. liga... si odpelu kakšen krog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

bil danes na krogu pa so se eni modeli vozl.blo je pa zaprto. a kdo ve kdo je imel zakupljeno?a se mogoč jutr v nedeljo kej dogaja?če se naj kdo napiše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil danes na krogu pa so se eni modeli vozl.blo je pa zaprto. a kdo ve kdo je imel zakupljeno?a se mogoč jutr v nedeljo kej dogaja?če se naj kdo napiše.

Mislim,da se za jutri dogovarjajo za nekakšen zaključek sezone,nisem se zanimal,da bi kaj več izvedel ker imam motorje že odjavljene-mogoče se še kdo oglasi,sicer zaradi sigurnosti še malo potelefoniraj. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

MOTORIST LP MISLIM DA SE BO SEZONA LETOST KR KMALU ZAČELA!!!!!!!!!!! :OK:

ZANIMA ME PREDVSEM KAJ SE BO LETOS DOGAJALO MA MOBIKROGU IN ČE BO SPLOH MOŽNO KAJ NORETI :kva2:

ČE MA KDO KAK RAZPORED GA PROSIM ČE GA LAHKO OJAVI, DOBI ZA :beer2:

post-14136-1170520068_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOTORIST LP MISLIM DA SE BO SEZONA LETOST KR KMALU ZAČELA!!!!!!!!!!! :OK:

ZANIMA ME PREDVSEM KAJ SE BO LETOS DOGAJALO MA MOBIKROGU IN ČE BO SPLOH MOŽNO KAJ NORETI :kva2:

ČE MA KDO KAK RAZPORED GA PROSIM ČE GA LAHKO OJAVI, DOBI ZA :beer2:

Treba se bo na obrambnega ministra obrnt :devil: najbrž bo vse skupaj NATO vzel. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

v soboto se bomo spet vozili na mobikrogu od 10h naprej kdor ma cajt pa voljo ....

Za kolko para $$$ pa ...

Lp,rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto se bomo spet vozili na mobikrogu od 10h naprej kdor ma cajt pa voljo ....

si ti nabavil kaj novega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!