Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

potem se pa niso dolgo vozili....ker sem bil dol ob 16.30, in ker ni blo nobenga sem šel do raceland-a in ob 17.30 prišel nazaj na mobikrog pogledat pa spet ni blo nobenga :?

si bil ocitno prehiter,ker jaz sem ob pol 7 srecal kolega ko sta glih sla iz MKja,...v tem casu ko sta se onadva vozla je pa prso se un z repsolko,ko je bil tam se takrat ko sem jaz prso....pa isti cajt ko jaz sta una dva z suzukiji prsla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob pol 7 se je en z repsolko vozo pred tem 2 moja kolega pa ko sem jaz priso sta se 2 prisla na suzukijih,moski z 1000ko k6 in pa zenska z 750ko k6,....jaz sem se 2 kroga odvozo pol je pa se rave razstelal pa sem se obrno pa so domov

Ka si mogu kaj plačat, al je blo zastonj? :?

Jst sm razmišlju, da bi po moped skoču a mi žal ni uspelo. :BUA: :cry:

Popravljeno . Popravil pavlin666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka si mogu kaj plačat, al je blo zastonj? :?

Jst sm razmišlju, da bi po moped skoču a mi žal ni uspelo. :BUA: :cry:

nic ni treba placat,....samo malo levo gres pogledat pa se ze pelas,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka ni več ograje? Prej je bla ograja in nasip, tak da se ni dal z mopedom not pridet.

sej se vedno je,.....neb rad napisal tle kak se gre,....sej ce nimas dalec pojd pogledat al pa pm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... danes sem v časopisu Dnevnik prečital, da se Mobikrog po vsej vrjetnosti dokončno zapira v mesecu juniju 2007 ...

... ga hoče naša ljuba vojska nazaj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kaj to pomeni ne vem, vojska pač želi svoje nazaj ...

... podrobnosti v današnjem časopisu Dnevnik ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem glihkar hoto link sem nalepit pa sem vido da si že ti včeraj......

če bo v gaju je to čist pred mojim nosom...

se pa že dogovarjajo nekaj let da bi zgradili nekaj novih objektov ala hoteli, bazeni, tenis center, novi paintball poligon...tak da še eno dirkališče sploh nebi blo odveč :D

za tiste ko ne vete kje je to, se tukaj dogaja vsako leto svetovno prvenstvo v streljanju na glinaste golobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kako je sedaj z mobikrogom? Obratuje pista? Kdaj se da it z motorjem gor pa koliko je za plačat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

citiram: "Če v Avtošportu z ministrstvom za obrambo ne bodo našli skupnega jezika, bodo dirkališče najverjetneje preselili v Gaj pri Pragerskem" :eek: :hmm: :rolleyes: :slap:

gaj pri pragerskem ima asfaltirano samo glavno cesto in mogoče še kako stransko ulico. ima še 3 gostilne in delujočo deponijo za odpadke, o kaki pisti prvič slišim, sedaj je sigurno ni, pa glede na to da ni v nobenih prostorski aktih občine še tudi ne bo vsaj v letu - dveh!

zakaj pa rabi vojska poligon? za učit tovornjakarje? :slap:

sem šel gledat datum če ni 1. april :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa rabi vojska poligon? za učit tovornjakarje? :slap:

Ma jok!

Sem slišal, da bo Kahel Ehjavec vojaške šoferje učil slajdat s Patrijami :lol1:

:yea1:

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, ali bo možno jutri, v soboto vozit z motorjem po mobikrogu?

jaz sem danes bil,....je blo treba na novi rski tud treba sprobat ce gre na koleno :D

drugace se pa mogoc oglasim pogledat ce bo zanimivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A si rabu kdaj gas spustit?

Kdaj se bo še kj dogajal, pridem mal s fotoaparatom, lahko na pm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in v enem ovinku sem celo vn zletu :slap: dobr, da je dost trave okol, pizda v ene dveh so rumeni, taki visoki robniki, pa sm nagazu na enga me je mal zrukalo, sm šou sm naravnost :cry:

dogaja se pa skos kej, zdej je bol kot ne privat zasedeno, pol poleti bodo ene dve krožne dirke z avti, za motoriste pa nč ne vem...

mi gremo definitivno še pogledat, če ne prej, drug vikend, sam da bo vreme, pa prazno...če so same 125-ke gor je dobr, kr če so stroji pol kurac, k sam v napoto delaš, pa še nagaz te kje lahko :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah sej to gre tko hiter čes, da ga skor ne videš :D

Med ovinki ko se navadeš, pa da je SS motor, ti pa nč ne morjo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!