Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

ok no...v mislih sem meu 125 4T, pa tud če so 125cc 2T gor, če lepo en za drugim štartamo, bi se lahko sm vozil in neb noben nobenga ovirov .) (sta bla še koci pa justaboy dons zraven)

Ah sej to gre tko hiter čes, da ga skor ne videš :D

ja gre ja, slišš ga tud ne, dok do tebe ne pride, pol pa k zarul mimo, se kr ustrašš :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GHOST RIDER...ti si bil včeraj na mobikrogu ne :? k smo se vozil gor pa sem se ti potem opravičeval če sem te zaprl slučajno :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je biu ja...poglej www stran, je taprav :D

mater, tisto ziher ni original avspuh, vsaj navznot ne :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
sobota, 19.5.2007

In kle je tok posebnega kaj? Raj napiš kaj se je kej dogajal, al pa kok so kej vozil.

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej lahko vidiš kaj je posebnega...najeto so mel ljudje s stroji...časi okoli 1:05-1:06...upam, da v kratkem pride filmček, mislm, da je posneto, kako tale mašinca 'drifta' :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej lahko vidiš kaj je posebnega...najeto so mel ljudje s stroji...časi okoli 1:05-1:06...upam, da v kratkem pride filmček, mislm, da je posneto, kako tale mašinca 'drifta'

Jah to da majo stroje ne pomeni nič. Na hepeningu so bli italjani z zrihtanimi duleti 1098, cajti so bli pa smešni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo jo je zakupil in kaj se bo dogajalo? Mogoče priletim mimo pogledat, bom najbrž naredil eno dolenjsko štajersko furco... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj je prost dan na grobniku bi šel malo se razdirkat ? Za to soboto sem bil prepričan da grem potem pa sem prebral da je zakupljeno :(. Aja pa še nekaj, če gre kdo na grobnik pa ima še en fraj plac bi prosil da mi pove da bi razdelili stroške

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedelo naj bi blo dogajanje, tko da pomojem se bl splača it takrat, bom šu še jst mal poškilit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj bo kej prosto da se gremo drsat ? Kaj ta vikend torej odpade ? Ali bi se dalo prit gor, če se da naj se dogovorimo resno, da ne bom brez veze hodu gor. Pa še nekaj, koliko je to veliko, pa kako se lahko primerja z Grobnikom. Saj ni nujno da se dosega tako visoke hitrosti kot Grobnik, če je enih 170 je že zadosti za se učit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!