Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

Naj bi mel neki štajerci zakupleno, tko da najbrš se ne bo problem zment za vozit :)

aha sam to pol tko proti plačilu seveda :D

Kdaj bo kej prosto da se gremo drsat ? Kaj ta vikend torej odpade ? Ali bi se dalo prit gor, če se da naj se dogovorimo resno, da ne bom brez veze hodu gor. Pa še nekaj, koliko je to veliko, pa kako se lahko primerja z Grobnikom. Saj ni nujno da se dosega tako visoke hitrosti kot Grobnik, če je enih 170 je že zadosti za se učit.

steza je dolga 2km, naj bi se dalo doseči prek 200km/h

evo tloris proge:

post-9362-1180031560.jpg

post-9362-1180031546.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci ti si zlat, pa se ti opravičujem ker sem napisal blesarijo kar sem hotel napisat v temo GROBNIK.

Torej, koga naj kontaktiram za vožnjo po pisti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: to je tisto vprašanje, ki se še vedno poraja med vsemi nami :hmm:

najbolš je, če trofiš, da ma kdo najeto, pa njih vprašaš, kako so pršli do tega...nekaj se je govorilo, da je to v državni lasti in da ma v najemu en bivši dirkač (ki se nikakor ne morem spomnit imena :slap: ). menda je na dan za plačat 500€

proga je dokaj hitra...ampak je bolj kot ne neprimerna za motoriste, ker ni nobenih izletnih con in si takoj v ograji...vsekakor pa je boljše kot vsakdanja cesta :doze:

asfalt je bol tako...so plošče med katerimi raste trava in nekateri ovinki so mal jamasti...

@koci:

kje si dobu to taprvo sliko? tadrugo si najdu na GERK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele sm se spomnu, kdo ma to :P :

pa še tele podatke sm najdu na netu

Address:

Mobitrack - Circuit Cerklje ob Kirki

Novo Mesto

Contact: Matjaz Tomlje, Auto Sport Slovenia

Tel. +386-611-339538, fax +386-612-301562 predvidevam, da telefonska ni prava :glare:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pridemo pogledat v soboto in nedeljo ka dogaja na mobiju!! :worship:

Popravljeno . Popravil GHOST RIDER 46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja danes je blo kr lepo na mobiju tak, da bo teba kej ponovit :yea1:

Če ma kdo kake fotke bi prosu če mi lahk pošlje na mail!!!!!!!!!!! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

citiram od bikez:

Čestitam. Dobro si peljal, ni kej worship.gif . Zanimivo je videti to, da se 1000ccm motorji na tej progi ne morejo kosati z 600ccm in 750ccm motorji. Verjetno proga tega ne omogoča ali pa ni bilo takšnih majstrov na dirki, ki bi pokazali kaj 1000ccm stroji zmorejo. 600ccm dirko je res zmotil dež, tako da je R6 bila druga za cca. 1m. Na suhi stezi bi verjetno bilo drugače. Pa veliko srečnih kilometrov.

v klasi 600 sta bila na koncu res čisto blizu

v 1000 se mi pa zdi da sem pošteno zmagal.nisem ravno mnenja da se 1000 ne more kosati z 750 ali 600, saj je drugi najbolši čas naredu z gsx-r jem 1000 takoj za mano, pa tut ko sva se kosala se mi je iz ovinka v ravnino malenkost oddaljil se pozna da imam stock 750.razmišljam da bom nabavil power comander in kakšen zob manj :evilgrin:

vesel sem da ni nihče odnesel s kakšnimi hujšimi poškodbami,ker padcev je bilo kar nekaj :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najhitrejši čas je mel Helmut 1.05 Suzuki GSX-R 750!

Popravljeno . Popravil GHOST RIDER 46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fantje, zdej ko ste bli organizirano gor, lahko poveste pravi kontakt do lastnika/najemnika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1:23:3 :D :D :OK: :kva2: (p.s. s 125cc 4T)

dan bla proga mal mokra...je blo treba pazit na lužce... :whistle: pol nas je hudič pa še ujelo na poti domov...

ne vem kaj naj pogruntam s tačkami...moram nekak na pant narest, drugač me bo sam obrnil enkrat... :headbang: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super ste bili klapa, res super preživet dan. Malo me je motilo do Kopra saj me je ujel močan močan dež.

Kaj so kakšne slike ? se priporočam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!