Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

za mobikrog od vsazga drugač slišm...po moje bi blo tud v kakih medijih že kej al pa po drugih forumih...js mislm, da ga ne bodo še hmal zaprl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokal mobikrog, kaj to pomeni ? Za aute ali motorji ? Namreč ne znam razbrati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to je zgleda hotu prlept en pdf fajl o pokalu mobikrog...ja z motorji...samo datum mors pogledat...nazalost

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokal mobikrog, kaj to pomeni ? Za aute ali motorji ? Namreč ne znam razbrati

Nikoli neboš razbral,ker to je vse javna tajnost -tudi pokojni Lovro je tajanstveno imel nesrečo saj je ja menjal stekla v boxih na mobikrogu sicer bi nekdo moral odgovarjat za vožnjo po Mobikrogu brez: dovoljenja za prireditev,raznih zavarovanj tehničnih (slama gume)varnostnikov,redarjev,časomerilcev,zastavice,gasilcev, "prve pomoči"itd.itd.Nekdo kasira vrata pa so "kvazi" zaprta-kdor ne plača.Ko se bo zgodila naslednja nesreča brez dovoljenja za prireditev in nebo ponesrečenec kakšen obrtnik bo sigurno nekdo odgovarjal in takrat bo res prepovedan vstop na Mobikrog. :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spomnim je ene 2 leti nazaj Albreht s Suzukijem Gsxr 1000 peljal cca 1:03

joe1 bi morda tudi kaj več vedel.

Helmut, 1:05 je super odličen čas glede na stanje mobikroga ;)

Če me spomin ne vara,je šel Albreht enkrat pod 1:03,na kvalifikacijah. :hooray: Mislim,da ja.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me spomin ne vara,je šel Albreht enkrat pod 1:03,na kvalifikacijah. :hooray: Mislim,da ja.LP

verjetno misliva iste kvalifikacije. cca 1.03 sem tudi sam napisal po spominu, ne vem točno, tako da čisto možno da je bilo pod 1.03

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem je zaseden cel vikend :whistle:

eni pravjo, da majo memorial lovrotu mervarju, ta vikend na dirki je blo pa slišat, da bo menda še ena dirka, pa slišu sm spet od nekoga, da je najeto zasebno... :hmm:

kar bo pa bo...

aja rekord mobikroga je lani postavil en nemec z mercedesom clk DTM...mislm da je blo 0:57:6 nekej podobnega, letos pa je še drugi voznik, ki je kdajkoli peljal pod minuto postavil čas z audijem TT-jem DTM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z bratom bi tudi rada preizkusli mobikrog, pa me zanima kolk stane da bi se kakšen dan odpeljala kakšna dva kroga, al pa kolk pride cel dan drsanja po progi.

Lp, Sevsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem je zaseden cel vikend :whistle:

eni pravjo, da majo memorial lovrotu mervarju, ta vikend na dirki je blo pa slišat, da bo menda še ena dirka, pa slišu sm spet od nekoga, da je najeto zasebno... :hmm:

kar bo pa bo...

aja rekord mobikroga je lani postavil en nemec z mercedesom clk DTM...mislm da je blo 0:57:6 nekej podobnega, letos pa je še drugi voznik, ki je kdajkoli peljal pod minuto postavil čas z audijem TT-jem DTM

oni so se pogovarjali za case z motorjem...na MKju pa mislim da ne mors primerjat motor vs avto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z bratom bi tudi rada preizkusli mobikrog, pa me zanima kolk stane da bi se kakšen dan odpeljala kakšna dva kroga, al pa kolk pride cel dan drsanja po progi.

Lp, Sevsi

menda, da je blo 500€ na dan, zdaj sem pa slišu, da računajo po komadu, ampak je blo precej ceneje, ne vem točno kolko

ZATO PA: DEJTE TISTI K NAJEMATE NALIMAT PRAVI KONTAKT!!!

oni so se pogovarjali za case z motorjem...na MKju pa mislim da ne mors primerjat motor vs avto

vem, vem...to sm sam tko dau za zanimivost...ker kolk sm js slišu, je biu rekord z avtom 1:11, potem 1:04, ta pa je uraden .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menda, da je blo 500€ na dan, zdaj sem pa slišu, da računajo po komadu, ampak je blo precej ceneje, ne vem točno kolko

okol 20 eurov je na dan za enga

najem za piste pa je cca 500 eurov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak...se pravi, če jas hočem jit gor, dam 20€ in se guram kolk mi paše?

500€ je pa, če je kaka prireditev, dirka ipd ?

prav razumem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak...se pravi, če jas hočem jit gor, dam 20€ in se guram kolk mi paše?

500€ je pa, če je kaka prireditev, dirka ipd ?

prav razumem?

prav razumeš..samo tako lahko tudi ni to..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No banda, kdaj se bo šlo kej na mobikrog? :)

Eni smo že včeraj bli, dons pa kar pot pod noge, da nau prej dneva konc. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helmut, si bil ti ta k je zmagal na dirki s črno sivim gsxr 750? :worship: pa joe1 z belo r1 ga je tut šponu, prav tako ghost rider z r6 in nekim naspidiranim rorom :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!