Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

Bomo pogledali, ce te je kdo ujel?

Vendar ne obljubim, da bo to ze danes.

Bo pa v cim krajsem casu.... :photo:

ok,hvala....lahko javis na PM(bela rs pa modra hornet)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak drugac pove....drugac je pa se en cajt odprt,...ker v pon ma od brata sef zakupleno(piknik od firme)

P.S. je bil kdo od tu dans na mobiju?!!!bi se priporoco za par slik

Se lahko pozanimaš kdaj najaksneje se še da zakupit? Nas je full interesentov za dol.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se lahko pozanimaš kdaj najaksneje se še da zakupit? Nas je full interesentov za dol.

LP, DeX

uh....niti ne vem kje bi se to pozanimal....meni je vglavnem ata povedal da je v pon zakupleno...(mogoc se bom se legalno lahko pelo :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak drugac pove....drugac je pa se en cajt odprt,...ker v pon ma od brata sef zakupleno(piknik od firme)

P.S. je bil kdo od tu dans na mobiju?!!!bi se priporoco za par slik

da se popravim....vceraj zvedo da ni zakuplen mobikrog v pon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes k0ci v akciji :D

naj. čas je bil 1:11:09, je pa res da sem bil prvič tam odkar imam ninjo (4 dni :blush: )

post-9362-1182802829_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes k0ci v akciji :D

naj. čas je bil 1:11:09, je pa res da sem bil prvič tam odkar imam ninjo (4 dni :blush: )

post-9362-1182802829_thumb.jpg

jaz sem z 125ko prso pod 1.20 :D ....cakam slike zdaj,ce me je ker od fotografov trofo :P

drugac pa vredi slika.....ker ovinek je to

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je un ovink tam na koncu najdalše ravnine, ko se noter v hosto pelješ

aja vem d se da pod 1:20 z 125, sam sem mel najboljši čas 1:17 z mitotom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol se da še vozit na Mobikrogu? Ni bilo rečeno, da ni več možno, da je že vojska vzela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo kontakt od Mobikroga? Sem nekaj iskal po tej temi, pa nič našel..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol se da še vozit na Mobikrogu? Ni bilo rečeno, da ni več možno, da je že vojska vzela?

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil in poklical že.. Ampak je vse še v zraku, mi je bilo rečeno naj pokličem jutri, da se bo jutri vedelo ali bo še mogoče zakupit progo ali ne. Bom poročal kako pa kaj, ko zvem

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu danes na mobikrogu prvič. na prvi pogled mi je delvalo bol kot ne zapuščena jeseniška železnarna glede podlage, ampak po dve treh krogih sm se prepriču da drži super! uglavnem ta poligon je za trenirat odličen! pa še zastonj je :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje sm že vprašu, pa bom še enkrat, kako priti do mobi kroga iz smeri Lj? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje sm že vprašu, pa bom še enkrat, kako priti do mobi kroga iz smeri Lj? :blink:

na cestninski postaji drnovo gres dol in gres proti smeri kostanjevica....pred kostanjevico na kroznem toku gres levo(Cerklje) ko prides v Cerklje gledas na levo...in je en tak odcep(pred gostilno)...skoraj malo skrit....potem se pelas kaki km...in gres na desnem ovinku levo(kot da bi se ravno pelo) na stransko cesto,...potem bi mogo pridit do vzletne steze in se ozres na levo,ter vidis progo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo bli na mobikrogu pa je bil tam g. Tomlje st. Vprašali smo ga, če se lahko zapeljemo par krogov, pa je reku, da za 100€ se lahko vozimo do večera. blo nas je 5, nabrali smo 100€, mu plačali in se šli vozit. Ob vprašanju o nadaljni usodi mobikroga nam je povedal, da on nič ne ve, prav tako ne upravnik, njegov sin. Res pa je, da država ni hotela podaljšati pogodbe za 5 let, tako kakor je bilo do sedaj. Predlaganih pa je menda 5 idej kaj storit z mobikrogom. Vanj je vloženih cca 2 miljardi bsit (po besedah Tomljeta).

Po vsem tem, js mislm, da se bo nekaj začelo dogajati. Vendar bo mobikrog vsaj še letos celo leto odprt. Ker tega o zaprtju ni še nihče nikjer zasledil v uradnih virih, ampak se samo šušlja. Poleg tega, ko bo stvar prišla v javnost, bo treba izpeljat referendum, ki pa ga folk niti pod razno ne bo podprl.

Po informacijah, že okoliški prebivalci niso za vojaški poligon (ena ideja je menda celo, da bodo naredili poligon za miniranje, bombandiranje) niti nebi radi, da mimo njihovih streh in glav letajo reaktivci (ena izmed idej je tudi vojaško letališče). Torej usoda mobikroga niti približno ni zapečatena in glede tega se bo še dogovarjalo.

Po mojem bo tudi Slovenija bolj za dirkališče kot za vojsko, ker je čedalje več ljubiteljev avto-motošporta, mladi bodo tako raje podprli mobikrog kot vojsko .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo bli na mobikrogu pa je bil tam g. Tomlje st. Vprašali smo ga, če se lahko zapeljemo par krogov, pa je reku, da za 100€ se lahko vozimo do večera. blo nas je 5, nabrali smo 100€, mu plačali in se šli vozit. Ob vprašanju o nadaljni usodi mobikroga nam je povedal, da on nič ne ve, prav tako ne upravnik, njegov sin. Res pa je, da država ni hotela podaljšati pogodbe za 5 let, tako kakor je bilo do sedaj. Predlaganih pa je menda 5 idej kaj storit z mobikrogom. Vanj je vloženih cca 2 miljardi bsit (po besedah Tomljeta).

Po vsem tem, js mislm, da se bo nekaj začelo dogajati. Vendar bo mobikrog vsaj še letos celo leto odprt. Ker tega o zaprtju ni še nihče nikjer zasledil v uradnih virih, ampak se samo šušlja. Poleg tega, ko bo stvar prišla v javnost, bo treba izpeljat referendum, ki pa ga folk niti pod razno ne bo podprl.

Po informacijah, že okoliški prebivalci niso za vojaški poligon (ena ideja je menda celo, da bodo naredili poligon za miniranje, bombandiranje) niti nebi radi, da mimo njihovih streh in glav letajo reaktivci (ena izmed idej je tudi vojaško letališče). Torej usoda mobikroga niti približno ni zapečatena in glede tega se bo še dogovarjalo.

Po mojem bo tudi Slovenija bolj za dirkališče kot za vojsko, ker je čedalje več ljubiteljev avto-motošporta, mladi bodo tako raje podprli mobikrog kot vojsko .)

pa mas kako stevilko do tega gospoda....da bi se se kdaj dalo tak zmenit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na cestninski postaji drnovo gres dol in gres proti smeri kostanjevica....pred kostanjevico na kroznem toku gres levo(Cerklje) ko prides v Cerklje gledas na levo...in je en tak odcep(pred gostilno)...skoraj malo skrit....potem se pelas kaki km...in gres na desnem ovinku levo(kot da bi se ravno pelo) na stransko cesto,...potem bi mogo pridit do vzletne steze in se ozres na levo,ter vidis progo.....

si pa zakompliciru. ko greš na cestninski dol, greš v krožnem prvi odcep desno. se pelješ po nadvozu nad avtocesto proti kostanjevici. na ravnini boš na levi opazil eno avtobusno postajališče in tablo za cerklje ob krki. greš mimo ene drevesnice al kaj, polno cipres okol posajenih. in samo pelješ skos po glavni cesti naravnost. nimaš kej falit. greš se mi zdi, čez ene 2 al 3 vasi (bolj kratke) in na koncu vasi ko se pelješ čez polja, prideš do križišča z "vzletno stezo" potem zaviješ desno na to stezo in se pripelješ direkt do vrat.

če si pa v drnovem potem se držiš desno, je tud tabla pr enem igrišču, pred njim je en parking kao, neasfaltiran. potem se pa skos pelješ proti naslednji vasi. ko prideš na levi do neke ograde si že pri tej vojaški bazi in spet zaviješ desno na to stezo. samo zdej zaviješ čisto na vrhu, tisto ko sm ti pa prej razlagu, prideš pa nekje na sredini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mas kako stevilko do tega gospoda....da bi se se kdaj dalo tak zmenit

am...js nimam. včeraj smo ga glih presenetli, ko je neki pospravlju po tistih barakah, pa nam je tako reku. drugač pa mislm, da je nekdo zapisu številko. bom probu dobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pa zakompliciru. ko greš na cestninski dol, greš v krožnem prvi odcep desno. se pelješ po nadvozu nad avtocesto proti kostanjevici. na ravnini boš na levi opazil eno avtobusno postajališče in tablo za cerklje ob krki. greš mimo ene drevesnice al kaj, polno cipres okol posajenih. in samo pelješ skos po glavni cesti naravnost. nimaš kej falit. greš se mi zdi, čez ene 2 al 3 vasi (bolj kratke) in na koncu vasi ko se pelješ čez polja, prideš do križišča z "vzletno stezo" potem zaviješ desno na to stezo in se pripelješ direkt do vrat.

če si pa v drnovem potem se držiš desno, je tud tabla pr enem igrišču, pred njim je en parking kao, neasfaltiran. potem se pa skos pelješ proti naslednji vasi. ko prideš na levi do neke ograde si že pri tej vojaški bazi in spet zaviješ desno na to stezo. samo zdej zaviješ čisto na vrhu, tisto ko sm ti pa prej razlagu, prideš pa nekje na sredini.

ma ja....sem pozabo,da sem 1x tam lutal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!