Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

OK.

Ker se tolk mente o tem mobi krogu sem se odloču,da bi pa pršu mal pogledat da vidm kako kaj zgleda ampak ne vem poti.

Pršu bi pa iz smeri Laško.Do Krškega že vem ampak kam pa naprej pa ne.

Zato prosim za informacije kam. :huh:

iz krskega se peljes proti avtocesti,....(da ne bos lutal po ozkih ulicah) gres do prvega kroznega,...gres levo,se peljes par km(ne vem kraja),...prides v kraju do igrisca(na desni strani) zraven igrisca je pa tudi cesta ki pelje proti progi....lahko ti danes pogledam kak se rece tistem kraju....drugac pa se vglavnem drzis Cerkel ob Krki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

greš čez celo krško (mimo btc-ja in pacifika) in zunaj krškega prideš na eno križišče, v katerem stranska cesta seka glavno pod nepravim kotom. tam zaviješ na levo (dol v dolino) in prideš do vasi Brege. se potem pelješ čez cele Brege in na koncu vasi (v bistvu že zunaj vasi) je križišče. tam zaviješ na desno in se pelješ mimo hipodroma, kjer je bil zadnjič moto zbor. potem se pripelješ v vas Drnovo in v prvem križišču zaviješ zopet na levo (pri nekem malem igrišču za nogomet, zaviješ za več kot 90°)

nato se pelješ po glavni cesti skozi tunelček pod avtocesto

po tej cesti se pelješ nato še kak kilometer ....bodi pozoren ker se boš tik pred začetkom naslednje vasi pripeljal na konec letalske piste.......tam poglej desno po pisti in na koncu piste boš videl tablo z napisom walter wolf se mi zdi to je mobikrog

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

greš čez celo krško (mimo btc-ja in pacifika) in zunaj krškega prideš na eno križišče, v katerem stranska cesta seka glavno pod nepravim kotom. tam zaviješ na levo (dol v dolino) in prideš do vasi Brege. se potem pelješ čez cele Brege in na koncu vasi (v bistvu že zunaj vasi) je križišče. tam zaviješ na desno in se pelješ mimo hipodroma, kjer je bil zadnjič moto zbor. potem se pripelješ v vas Drnovo in v prvem križišču zaviješ zopet na levo (pri nekem malem igrišču za nogomet, zaviješ za več kot 90°)

nato se pelješ po glavni cesti skozi tunelček pod avtocesto

po tej cesti se pelješ nato še kak kilometer ....bodi pozoren ker se boš tik pred začetkom naslednje vasi pripeljal na konec letalske piste.......tam poglej desno po pisti in na koncu piste boš videl tablo z napisom walter wolf se mi zdi to je mobikrog

Se ti ne zdi da ga malo okrog riti v žep pelješ?Ne preveč ampak malo pa res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti ne zdi da ga malo okrog riti v žep pelješ?Ne preveč ampak malo pa res.

iz krske smeri je ta pot povsem isto dolga(mogoc par 100m + - razliek) kot katerakoli druga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti ne zdi da ga malo okrog riti v žep pelješ?Ne preveč ampak malo pa res.

ja mogoče res ampak zelo malo pa še to je enostavno za razložit in našel ne bo težko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,sicer bi blo lažje pa enostavneje do dkrožnega prometa.Sicer pa je vseeno,sam da se pride tam.200m gor al pa dol.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa sm pršu iz fure bil sem tudi na mobi krogu in moram priznat,da sem kar razočaran glede vojske ki ni podalšala najemnine za tako dirkališče. :wallbash:

Na njem ni blo nobenga,vrata so pa tut bla zaprta tak da nism mogu it probat asfalta,ampak na prvi pogled mislim da more bit kar vredu sam tiste raspoke umes ne vem kako je kaj z njim.

Zej pa vas sprašujem kako vi pridete notr z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa sm pršu iz fure bil sem tudi na mobi krogu in moram priznat,da sem kar razočaran glede vojske ki ni podalšala najemnine za tako dirkališče. :wallbash:

Na njem ni blo nobenga,vrata so pa tut bla zaprta tak da nism mogu it probat asfalta,ampak na prvi pogled mislim da more bit kar vredu sam tiste raspoke umes ne vem kako je kaj z njim.

Zej pa vas sprašujem kako vi pridete notr z motorjem.

Petnajstga julija prid bo odprto OK!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,sicer bi blo lažje pa enostavneje do dkrožnega prometa.Sicer pa je vseeno,sam da se pride tam.200m gor al pa dol.Lp

se lazja in tudi najkrajsa pot je,...da gres eno krizisce dalje kot je napisal k0ci(sicer je iz smeri krskega dokaj skrito za eno hiso),..je pa ozka cesta in prides v drnovem ven tam ko izposojajo al prodajajo obleke za maturo... in gres levo ter pri kriziscu desno....ta je iz krskega najkrajsa

Evo pa sm pršu iz fure bil sem tudi na mobi krogu in moram priznat,da sem kar razočaran glede vojske ki ni podalšala najemnine za tako dirkališče. :wallbash:

Na njem ni blo nobenga,vrata so pa tut bla zaprta tak da nism mogu it probat asfalta,ampak na prvi pogled mislim da more bit kar vredu sam tiste raspoke umes ne vem kako je kaj z njim.

Zej pa vas sprašujem kako vi pridete notr z motorjem.

ce te zanima lahko zves preko PMja....na javnem forumu ni pametno glih o tem razglablat kaj prevec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer pridem če bom le mel čas in če ne bo deževalo.

A se bo dal tut pelat kej?

Kaj se pa odvija ta dan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer pridem če bom le mel čas in če ne bo deževalo.

A se bo dal tut pelat kej?

Kaj se pa odvija ta dan?

Točno ti nebi vedel povedat,ampak danes seb bil na vožnji z enim kolegom vozi Suzukija 1000 ccm in je vedno tam,če je le odprto rekel je,da bo 15-tega julija tam.-verjetno majo zakupljeno OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@justaboy za tisto pot vem sam ker se po njej redno vozim u kk u šolo.Nism pa hotu komplicirat še jst.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo z 125ko pa tudi ne mores konkurirat proti 600cc....ceprav iz lastnih izkusenj sem bil v ovinku hitrejsi od marsikoga...samo ravnica naredi svoje,....pol ga pa tud v ovinki ne mors nazaj.....je blo ene par takih ko v ovinku po jajcih...pol pa ze na pol ravnice bremzal....v ovinku sem se mu pa spet za rit nalepo

v mislih sem imel 600,750,1000...

s 125 se pqa da v ovinkih tudi lepo peljat ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ma ni niti toliko razlike veš. Jaz sem zadnjič mel zaprt motor pomeni 25kw, pa sem pelju samo 2 sekundi za 1000RR katera ima še 100KW več. Je razmislit kajne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu niti ne. Na mobikrogu je recimo Beno s skuterjem marsikoga z veliko več kW dohitel in prehitel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ma ni niti toliko razlike veš. Jaz sem zadnjič mel zaprt motor pomeni 25kw, pa sem pelju samo 2 sekundi za 1000RR katera ima še 100KW več. Je razmislit kajne ?

ja kolk je to 2 sec-mislim končni čas 1:0......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

sicer pa kaj slovenija potrebuje nevemkakšno vojsko? če bi se komu zahotelo, nas vse pospravi v žep, polovica bi jih itak pobegnila drugam. js mislm,d aje to brezpredmetno, sploh zdaj ko smo v evropi in postajamo "ena država". dosedanja vojska bi zadostovala, za ta denar bi pa lahko bolj pomagali gostpodarstvu, bi več pomenilo, kot eno kurčevo letališče, da se bodo lahko spet po prsih tolkli...

ah...brezveze, js sm upam, da ne bo šlo predaleč vse skupaj. če bodo že podrli mobija, bi se lahko najdla vsaj kakšna alternativa. samo kaj, ko država nima interesa, privat jit v tako veliko zadevo, je pa le še malo prevelik zalogaj...

Privat je želel Tomlje investirati, vendar država ni hotela dati iz rok....

Lahko bi se našli pametni ljudje (še vedno sem optimist) in bi naredili vojaško-civilno letališče z dirkališčem. Gradnja bi bila s tem ugodnejša, dobro bi bilo za razvoj gospodarstva in nihče nebi bil prikrajšan od vseh ki zdaj navijamo za vsak svojo različico uporabe zemljišča.

...edino v enem ovinku je precej zjebano, jamasto, drugač je pa čis super proga...

V katerem ovinku pa ni zjebano in jamasto? Jaz imam občutek da je prav v vsakem ovinku najmanj ena jama.

Je pa res najboljša proga za učenje in sposnavanje sebe z motorjem.

Če se dobro pelješ na tej progi, so ti vse ostale dosti lažje.... :)

3. brzine pri takem motorju je kar zadosti, celo preveč. Govorimo za serijski motor.

In-ja, 15.7 se vidimo gor, upam da bodo tudi kake dirke prirejene

Tudi jaz pridem in bom s 600 ccm mičkeno tudi 4. brzino uporabljal. S serijskimi prenosi. :grim

Se je za 15.07. potrebno kje prijavit???? Da ne bom zamudil tako kot sem Grobnik. :(

na mobiju ni važno kakšen motor voziš, važno je kolk maš jajc in pa seveda znanja :winkiss:

Me boš počakal na ravninah? ;)

Popravljeno . Popravil SONCE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kolk je to 2 sec-mislim končni čas 1:0......

kar je pod 1.10 je tako ali drugače dobro na mobikrogu..

je pa res..mobikrog je prava pista za učit se..

tvoj čas.. :worship:

kar ti je pomagalo tudi na grobniku..še enkrat :worship:

je pa res da zelo pogumno pelješ motor..videl na grobniku..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Privat je želel Tomlje investirati, vendar država ni hotela dati iz rok....

Lahko bi se našli pametni ljudje (še vedno sem optimist) in bi naredili vojaško-civilno letališče z dirkališčem. Gradnja bi bila s tem ugodnejša, dobro bi bilo za razvoj gospodarstva in nihče nebi bil prikrajšan od vseh ki zdaj navijamo za vsak svojo različico uporabe zemljišča.

V katerem ovinku pa ni zjebano in jamasto? Jaz imam občutek da je prav v vsakem ovinku najmanj ena jama.

Je pa res najboljša proga za učenje in sposnavanje sebe z motorjem.

Če se dobro pelješ na tej progi, so ti vse ostale dosti lažje.... :)

Tudi jaz pridem in bom s 600 ccm mičkeno tudi 4. brzino uporabljal. S serijskimi prenosi. :grim

Se je za 15.07. potrebno kje prijavit???? Da ne bom zamudil tako kot sem Grobnik. :(

Me boš počakal na ravninah? ;)

Js še vedno mislm, da se naša država preveč trudi nekej dokazovat s stvarmi kot so nevemkakšni vladni avioni pa pi*de materne, v glavnem samo dnar stran mečejo. kaj pa bo f16 v sloveniji. ljudje božji al smo ena boga mala država, kaj nas pa je te dva miljona pa še to ne vsi čistokrvni. tole vojsko čis preveč neki rinejo po mojem. čis nč ne nuca, k če se bo kdo spravu pizdarijo nardit bo tako kot sm že povedu par postov nazaj. če že mora nekej bit, naj nardijo al pa obnovijo al pa kar čjo. sam to, da bodo/bi šli podrt mobikrog je pa največja bedarija, kar jih more bit. namesto da bi 1/4, samo 1/4 tistga dnarja k ga bodo porabil zato, da se bodo lahko po prsih tolkli, namenil obnovi pa še Tomle bi itak kej zravn dau, če je res že hotu kej v to smer, pa bi se zrihtov mobikrog kot se šika, da bi mel vsaj en prostor za bencinske športe in prireditve.

Sej letališče že je al naj pa brnik mal prefukajo pa bo. Dirkališča pa res nimamo nobenga primernga...

Jah...proga je celotna bolj kot ne slaba, asfalt je res na veliko mestih poflikan, sm nism pa nikjer opazu da bi biu kej pretirano zjahan, razen v tistem ovinku pred "tunelčkom", kjer je pa res jama, da te kar razmeče mal.

glede 15.7. ---> PM

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biker77 hvala za komplimente.

zanima me če sva se že pogovarjala, ker ne vem točno kdo si :blush:

ja na grobniku..25.6. si še vprašal kje sm dubu nosilc za auspuh..sej bi se spomnu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja moj čas je slab, prvič v življenju na pisti pa zaprt motor na 25kw pelju sem pa 1:16. S tem da sem po ravnical z eno pospeševal ki motor ni šel nikamor in se dolgočasu gor. Z odprtim pa bi sigurno šlo pod 1:10.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi ob vsem tem dodal sam tole;v tej državi je cel kup premožnih ljudi,ki ogromno dnara zmečejo v dirkanje,pa se gonjo po Grobniku,imajo super duper zrihtane motorje,tud sam Mirko Tuš kot najbogatejši v Slo je med njimi,al pa vsaj bil,pa da tej biseri ne morjo al pa nočjo kaj nardit v tej smeri da bi se nardilo eno pametno dirkališče,pol pa res ne vem! Tist Tomlje je pa tko al tko ena tema,mislim da ves problem okoli mobikroga je v tem ,ker bi on moral vrnit dirkališče v upravljanje občini Brežice,on pa izslijuje to z ne vem kakšnimi vložki pa stroški,ki da jih je imel z Mobikrogom. Lahko da se motim,a tu tiči glavni problem.Občini ni interes da bi to zaprla,sam dokler nima od tega nobene koristi,razen jeze lokalnih kmetov,ki jih kao moti hrup...

Se pravi rešitev je na dlani-skenslat je treba Tomljeta,dat v upravljanje nekomu ki bo to pametno pelu pa tud kej investiru,pa verjamem da bi to laufal 100 na uro.Dejte se mal po Racelandu pogledat,pa bo vse jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!