Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

Jest bi ob vsem tem dodal sam tole;v tej državi je cel kup premožnih ljudi,ki ogromno dnara zmečejo v dirkanje,pa se gonjo po Grobniku,imajo super duper zrihtane motorje,tud sam Mirko Tuš kot najbogatejši v Slo je med njimi,al pa vsaj bil,pa da tej biseri ne morjo al pa nočjo kaj nardit v tej smeri da bi se nardilo eno pametno dirkališče,pol pa res ne vem! Tist Tomlje je pa tko al tko ena tema,mislim da ves problem okoli mobikroga je v tem ,ker bi on moral vrnit dirkališče v upravljanje občini Brežice,on pa izslijuje to z ne vem kakšnimi vložki pa stroški,ki da jih je imel z Mobikrogom. Lahko da se motim,a tu tiči glavni problem.Občini ni interes da bi to zaprla,sam dokler nima od tega nobene koristi,razen jeze lokalnih kmetov,ki jih kao moti hrup...

Se pravi rešitev je na dlani-skenslat je treba Tomljeta,dat v upravljanje nekomu ki bo to pametno pelu pa tud kej investiru,pa verjamem da bi to laufal 100 na uro.Dejte se mal po Racelandu pogledat,pa bo vse jasno.

Točno ! BRAVO SE PODPIŠEM ! Enga ki nasprotuje je treba skenslat pa je.

NE NE NE sej investitorjev bi se sigurno našlo, samo če bi dobili dovoljenje namreč to je problem.

Tu bi bilo veliko veliko zaslužka če naredijo eno tako stvar ala Grobnik, saj vidiš koliko denarja pomečemo drugje okoli, kot si sam djau. Tu v tej smeri je treba nekaj ukrenit, dobit nekakšno dovoljenje za gradnjo objekta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na grobniku..25.6. si še vprašal kje sm dubu nosilc za auspuh..sej bi se spomnu..

ja,ja zdej se spomnem :rolleyes:

billy se strinjam s tabo, v sloveniji in drugje seveda je veliko ljudi ,če bi imeli denar za pisto in za motor imeli podobne če ne boljše čase.

glede piste pa bi že lahko en naredil nekaj,itak bi bil v končni fazi profit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21., 22.7.2007 KHD, organizira AK Lamko. Bo...bo še en cajt laufalo :D

ves kaj vec...kaj se bo dogajalo gor?

drugac pa fajn da bo se vsaj en cajt odprto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans je mobikrog zakuplen....vsaj tak se mi je zdelo,ker se jih je dosti gor vozlo...pa se kombi je bil not....

nisem pa mel cajta se pozanimat ce se da kaj vozit zravn njih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans je mobikrog zakuplen....vsaj tak se mi je zdelo,ker se jih je dosti gor vozlo...pa se kombi je bil not....

nisem pa mel cajta se pozanimat ce se da kaj vozit zravn njih

baje da so neki nemci tam..vsaj tko sm jest zvedu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ves kaj vec...kaj se bo dogajalo gor?

drugac pa fajn da bo se vsaj en cajt odprto :D

kot ponavadi. je bla že ena dirka v začetku tega mesca se mi zdi (6.? sm že pozabu... ). Sej to je vsako leto. Dve krožnohitrostni dirki čez poletje. vstopnina 5€, ponavadi dirkajo eni in isti, zanimivi so samo DTM avtomobili pa možnost maš kej hudga vidt pred ograjo oz. za boksi. nič posebnega. se pa štejejo določene dirke tudi za državno prvenstvo.

http://www.avtoklub-lamko.si/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot ponavadi. je bla že ena dirka v začetku tega mesca se mi zdi (6.? sm že pozabu... ). Sej to je vsako leto. Dve krožnohitrostni dirki čez poletje. vstopnina 5€, ponavadi dirkajo eni in isti, zanimivi so samo DTM avtomobili pa možnost maš kej hudga vidt pred ograjo oz. za boksi. nič posebnega. se pa štejejo določene dirke tudi za državno prvenstvo.

http://www.avtoklub-lamko.si/

bom so pogledat, ce bom doma....

jutri se oglasim pogledat kak boste vozli,ce me bote notri spustli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je blo...Družba fajn.Zanimivo...Treba ponovit...Sicer pa ka je tist ku*c z avtom gor iskal enkrat sred vožnje?Z Hyundaijem coupe-jem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo bli na mobikrogu pa je bil tam g. Tomlje st. Vprašali smo ga, če se lahko zapeljemo par krogov, pa je reku, da za 100€ se lahko vozimo do večera. blo nas je 5, nabrali smo 100€, mu plačali in se šli vozit. Ob vprašanju o nadaljni usodi mobikroga nam je povedal, da on nič ne ve, prav tako ne upravnik, njegov sin. Res pa je, da država ni hotela podaljšati pogodbe za 5 let, tako kakor je bilo do sedaj. Predlaganih pa je menda 5 idej kaj storit z mobikrogom. Vanj je vloženih cca 2 miljardi bsit (po besedah Tomljeta).

Po vsem tem, js mislm, da se bo nekaj začelo dogajati. Vendar bo mobikrog vsaj še letos celo leto odprt. Ker tega o zaprtju ni še nihče nikjer zasledil v uradnih virih, ampak se samo šušlja. Poleg tega, ko bo stvar prišla v javnost, bo treba izpeljat referendum, ki pa ga folk niti pod razno ne bo podprl.

Po informacijah, že okoliški prebivalci niso za vojaški poligon (ena ideja je menda celo, da bodo naredili poligon za miniranje, bombandiranje) niti nebi radi, da mimo njihovih streh in glav letajo reaktivci (ena izmed idej je tudi vojaško letališče). Torej usoda mobikroga niti približno ni zapečatena in glede tega se bo še dogovarjalo.

Po mojem bo tudi Slovenija bolj za dirkališče kot za vojsko, ker je čedalje več ljubiteljev avto-motošporta, mladi bodo tako raje podprli mobikrog kot vojsko .)

slovenska vojska si ne lasti reaktivcev, temveč turbopropelerske lovce pilatus .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom so pogledat, ce bom doma....

jutri se oglasim pogledat kak boste vozli,ce me bote notri spustli :P

te ni blo... :whistle:

Lepo je blo...Družba fajn.Zanimivo...Treba ponovit...Sicer pa ka je tist ku*c z avtom gor iskal enkrat sred vožnje?Z Hyundaijem coupe-jem...

kje ku*ca si pa bil? lahko bi me pocukal za rokav ;)

ja tisto sta bla pa g. Tomlje st. pa še nekdo...ne vem kva vraga sta čekirala

slovenska vojska si ne lasti reaktivcev, temveč turbopropelerske lovce pilatus .) :D

ravno zato se gre...namreč hočejo povečat letališče iz tega naslova, da bi lahko pristajala tudi letala NATA, kolkr sem js seznanjen

on topic:

ja danes je blo super, sicer ful prevroče, mislm, da tolk nism prešvicu v celem letu :P

evo par slikc:

post-12378-1184519356_thumb.jpg post-12378-1184519404_thumb.jpg

125 power :evilgrin:

post-12378-1184519487_thumb.jpg post-12378-1184519544_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je res super duper zakon :worship: :grupni: , ampak da te pa pista takole zmatra si pa nebi mislil :wacko:

Slikce ter filmčki kmalu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je super :) Sam vroooooooceeeeee!!! Pa se enkrat hvala shark, za gixxerja :kva2: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

C4V4LI3R jst sm bil tam čist na konc tistga box-a virago bil parkiran v miru :trance_33_sleep: pa sigurno si me vidu ko sm šov domov k se mi zdi da si se še mal odmaknu.Mel sm pa še sestro naloženo zravn.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLIKCE

Fotograf ne odgovarja za kvaliteto posnetkov in neznaja uporabe digitalne tehnike, ampak upa da bodo dobre :whistle:

Pa ena slikca modre r6 je šla v retuširanje, tko da bo k nova :D

Pa še ena za probo :)

post-4351-1184524435_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

C4V4LI3R jst sm bil tam čist na konc tistga box-a virago bil parkiran v miru :trance_33_sleep: pa sigurno si me vidu ko sm šov domov k se mi zdi da si se še mal odmaknu.Mel sm pa še sestro naloženo zravn.Lp

ja, sej sm se spomnu zdej. lih tam smo pred boksi stal. drugič, če bo tako, lahko prideš kej okol ;) ne grizem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo zrihtal sam, da domov pridem.

Kakšn se vam je zdel 50cc motorček?

Še kdaj bi blo treba ponovit !

predvsem majhen...pa prekleto hiter in še bolj glasen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji dan na Mobikrogu je bil odličen!!! :grupni:

Hvala Biker 77, da si se odloču zakupit pisto. :yes:

Poleg organizacije je pa bila tvoja vožnja lahko vsem za vzgled!!! :worship:

Za tiste, ki niste bili, prilagam nekaj fotk, da se vam bodo zacedile sline. (Ostale sledijo sčasoma v albumu Motosveta).

post-15771-1184526324_thumb.jpg

post-15771-1184526347_thumb.jpg

post-15771-1184526379_thumb.jpg

post-15771-1184526405_thumb.jpg

post-15771-1184526428_thumb.jpg

post-15771-1184526448_thumb.jpg

post-15771-1184526471_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil, videl, odvozil, zmagal nisem :rolleyes:

Bilo je fajn, od jajc mi je kaplal, noge me še sedaj bolijo :hmm:

Skratka, organizatorju :worship:

Če sem pa koga motil na stezi, se mu pa globoko opravičujem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!