Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

Blo je odlično. Še sedaj mi je vroče od tiste vročine...

Čestitke in hvala organizatorju, ki nam je omogočil fenomenalno nedeljo za uničevanje gum :naughty:

Upam, da bomo kmalu ponovili.

Burnout, si že popravil okvaro na uplinjaču?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je odlično. Še sedaj mi je vroče od tiste vročine...

Čestitke in hvala organizatorju, ki nam je omogočil fenomenalno nedeljo za uničevanje gum :naughty:

Upam, da bomo kmalu ponovili.

Burnout, si že popravil okvaro na uplinjaču?

ja kuga si pa tko navijal tist gas?? moraš tekoče vozit pa bojo gume dalj držale :lol: ..sam k je tak filing odpret pa te noben ne more štrafat a ne :naughty: pršparaš za 2 kompleta če te slučajn ta modr dobi na muho..

ja če se bo dal bomo ponovil a ne..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednjic se vam jaz tudi pridruzim....sem pa dans bil gor par krogov pa me zanima kak ste vceraj cel dan zdrzali...meni je blo ob pol 8 po 10 min vroce :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bila organizirana tudi kakšna dirka?

naslednjič je tudi ALEN pripravil precenečenje za mobija upam da bo šlo pod 1:04 O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sm rit boli :D, slike so res dobre. Defenitivno treba to ponovit.

O ponovitvi sploh ni dvoma...tako kot ne o bolečinah katere premagujem...

......

post-12378-1184599016_thumb.jpg Tale :D

Ja ja...tale...zaka pa ne prideš bližje??da te bolje vidim in spoznam...sj nism kanibal tko da se nimaš kj bat ;)

naslednjic se vam jaz tudi pridruzim....sem pa dans bil gor par krogov pa me zanima kak ste vceraj cel dan zdrzali...meni je blo ob pol 8 po 10 min vroce :D

Vroče je blo še predn sm šu na pisto...na pisti pa ni blo časa mislt na vročino :whistle:

Hvala Dex in biker77 za organizacijo...

PS: @Dex:boš pol zamenjal svoj bombnik za suzukija al kaj?? :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burnout, si že popravil okvaro na uplinjaču?

Ni še čisto popravljeno.. še malo pa bo :)

Drugič si moram mal poštopat čas... preden me motor izneveri :slap:

Hvala Dex in biker77 za organizacijo...

P.S. Kdor me je videl pa me ni prepoznal... jst sem bil tisti k je v gatah :kva2: okrog motorja skakal pa ga probaval nekaj popravit :doze: :slap:

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en album z nedeljskega Mobikroga (Moto dogodki / MOBIKROG 15.7.2007) :whistle:

Naajssss slikce :evilgrin: .... za naslednjič pa naprošam kerga starga mačka, da mi mal idealne linije pokaže, da se bom mal lepš pelu, pa da se bom tisti lukni izognu....sem skor u hangar letu :headbang:

Hvala

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drug tedn pa še kak filmček vržem iz kamere dol, par posnetkov je zgledalo kar ok :naughty:

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Dex in biker77 za organizacijo...

PS: @Dex:boš pol zamenjal svoj bombnik za suzukija al kaj?? :naughty: :evilgrin:

Ni problema, samo da vam je bilo ql. Hehe, voznja s Suzukijem je bila zakon, samo nisem vajen stirih valjev. Je bilo kar cudno ker ni nic treslo, skatlalo pa ropotalo. Naslednjic bom s svojim, me zanima kaksen bo cas :)

Ni še čisto popravljeno.. še malo pa bo :)

Drugič si moram mal poštopat čas... preden me motor izneveri :slap:

Hvala Dex in biker77 za organizacijo...

P.S. Kdor me je videl pa me ni prepoznal... jst sem bil tisti k je v gatah :kva2: okrog motorja skakal pa ga probaval nekaj popravit :doze: :slap:

Lp Burnout

Skoda no, ker se ti je to zgodilo ravno v nedeljo.. Pa naslednjic, se bomo potrudli, da ponovimo :D Ampak tudi jaz nisem bil nic na boljsem kot si videl, sem bil primoran prit z avtom :cry:

Samo se en komentar.. Udelezbo mi je potrdilo tudi nekaj motosvetovcev, ki jih potem ni bilo. Ne bom pisal poimensko kdo, ker v bistvu nima veze, pa tudi neka tragedija ni to, se zgodi da ne mores prit.. Ampak dajte drugic vsaj sporocit, da ne morete prit, pa tudi ce isti dan zjutraj, lahko tudi samo preko sms..

Za organizatorja je namrec neprijetno, ker racuna na neko st. predhodno prijavljenih udelezencev in v ta namen doloci ceno in vnaprej placa zakup, potem pa udelezba ni taka, kot predvideno, noben pa niti sporoci ne, da ne more.. Kot sem rekel, tudi isti dan zjutraj naslednjic sprocite, ce pride kaj nepredvidenega.. Da se lahko vsaj ponovno zracuna ceno na posameznika, da se pokrije zakup. Ok, v tem primeru mislim, da se je vse pokrilo, ker je prislo se nekaj nenajavljenih, ampak lahko se nebi.

LP, Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo se en komentar.. Udelezbo mi je potrdilo tudi nekaj motosvetovcev, ki jih potem ni bilo. Ne bom pisal poimensko kdo, ker v bistvu nima veze, pa tudi neka tragedija ni to, se zgodi da ne mores prit.. Ampak dajte drugic vsaj sporocit, da ne morete prit, pa tudi ce isti dan zjutraj, lahko tudi samo preko sms..

LP, Jure

Evo, posipam se s pepelom, potrdila udeležbo, vendar je prišlo v nedeljo zjutraj do nečesa nezaželjenega & nepreložljivega ter zato udeležba žal/ali pa na srečo za vas ni bila mogoča. Biker77 je s tem že seznanjen.

Glavno, da ste se meli fajn. Če bo naslednjič mam 15% dražjo prijavnino, vela? :unsure:

Mi je pa fejst žal, da se mi ni shodlo prit. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tudi jaz sem eden med njimi. Pač umes je nekaj prišlo da je oče potreboval nujno pomoč pa sem mogu it. Se opravičujem, velja enako kot za greenninja zame. Lepo da ste vsaj vi uživali !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, posipam se s pepelom, potrdila udeležbo, vendar je prišlo v nedeljo zjutraj do nečesa nezaželjenega & nepreložljivega ter zato udeležba žal/ali pa na srečo za vas ni bila mogoča. Biker77 je s tem že seznanjen.

Glavno, da ste se meli fajn. Če bo naslednjič mam 15% dražjo prijavnino, vela? :unsure:

Mi je pa fejst žal, da se mi ni shodlo prit. :cry:

Ni hudega :) Vsakemu se lahko zgodi, da ne more prit. Hotel sem le povedat, da ce se ze zgodi kaj takega se lahko poslje sms, da je organizator s tem seznanjen in ne racuna na toliksno st. ljudi, ker je od tega odvisna cena, ki se jo postavi. Uglavnem ne sekiraj se, prijavnina bo pa kar ista kot za vse ostale. Itak pa so potem prisli nekateri nenajavljeni, tako da nas je bilo dovolj, da se je cena spustila na 20eur, pa se par eur je ostalo, kar se bo porabilo v obliki energy drinkov na cetrtkovem zboru na ridah :) tako da vsi udelezenci nedeljskega eventa vablejni v cetrtek ob 18h na kacje ride. Se bo "letelo" :)

Ja tudi jaz sem eden med njimi. Pač umes je nekaj prišlo da je oče potreboval nujno pomoč pa sem mogu it. Se opravičujem, velja enako kot za greenninja zame. Lepo da ste vsaj vi uživali !

Beri zgoraj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tut od mene letijo vse pohvale na DeX-u in pa biker77. :OK:

Upam da mi ob naslednjem zakupu steze sporočita kdaj bo al eden al pa drugi.

Slike so super in vse pohvale tudi usem fotograferjem.

DeX naj te uprašam a si že porihtu svojo makino?

Biker77 pa :worship: za tvojo vožnjo.

Pohvale pa tudi vozniku modre r6,in pa usem ostalim udeležencem,da ne bo kakšne zamire.

S svojo sem pa tut zadovoljen glede nato,da sem bil prvič na kakršnikoli progi.

Popravljeno . Popravil danixxx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danixxx, si mel slučajno parkirano modro cbr1000 čis v začetku boksov? zraven biker77 pa unga majstra z opel corso? poleg pa še ena xt660r pa 125-ke :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tut od mene letijo vse pohvale na DeX-u in pa biker77. :OK:

Upam da mi ob naslednjem zakupu steze sporočita kdaj bo al eden al pa drugi.

Slike so super in vse pohvale tudi usem fotograferjem.

DeX naj te uprašam a si že porihtu svojo makino?

Biker77 pa :worship: za tvojo vožnjo.

Pohvale pa tudi vozniku modre r6,in pa usem ostalim udeležencem,da ne bo kakšne zamire.

S svojo sem pa tut zadovoljen glede nato,da sem bil prvič na kakršnikoli progi.

kr počas..k sm bil jest lansko leto prvič na mobikrogu...jaoooo...sej mamo še nekje posnetke..ko sveča skos ciljni ovinek..

nikamor se ne mudi..noben od nas ne bo rossi tko da je važn da se mamo fajn pa da se tut kej naučimo..

pa hvala..plava r6 je pa misty

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naajssss slikce :evilgrin: .... za naslednjič pa naprošam kerga starga mačka, da mi mal idealne linije pokaže, da se bom mal lepš pelu, pa da se bom tisti lukni izognu....sem skor u hangar letu :headbang:

Hvala

:whistle:

joj...kolkrat je šlo pa ta dan naravnost v ovinku...to sploh ni res, tolkrat nisem s proge zletu vsega skup, kar hodim na mobija...je pa res, da je tud ratalo "nekaj" več krogov kot ponavadi (okolpetdesetpress :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tut od mene letijo vse pohvale na DeX-u in pa biker77. :OK:

Upam da mi ob naslednjem zakupu steze sporočita kdaj bo al eden al pa drugi.

Slike so super in vse pohvale tudi usem fotograferjem.

DeX naj te uprašam a si že porihtu svojo makino?

Biker77 pa :worship: za tvojo vožnjo.

Pohvale pa tudi vozniku modre r6,in pa usem ostalim udeležencem,da ne bo kakšne zamire.

S svojo sem pa tut zadovoljen glede nato,da sem bil prvič na kakršnikoli progi.

Sporocimo, ko bo spet kaj, brez skrbi :)

Makine se nisem porihtal, upam pa, da bo drug teden ze laufala :)

Voznik modre r6 je pa Motosvetovec Misty :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bla moja honda.

Glede mojga časa pa takole:kolega z xtr660 štopal ene 5 krogov in sm vozu od 1.14 do 1.17 ampak to je blo merjeno z štoparco.

DeX ko zrihtaš in ko boš kej na štajerskem koncu sporoč,da gremo na marija reko kot sma se pogovarjala.

Če bom pa sam kej po vaših koncih dirju pa sporočim. .)

Popravljeno . Popravil danixxx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje in dekleta, kje so pa se kaksne fotke od nedelje? :) Vem da vas je blo en kup k ste slikal pa so sam 3je albumi :) in jst sm sam na eni sliki :(

ma se kdo fotke?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje in dekleta, kje so pa se kaksne fotke od nedelje? :) Vem da vas je blo en kup k ste slikal pa so sam 3je albumi :) in jst sm sam na eni sliki :(

ma se kdo fotke?

lp

Jaz imam cca 450 slik, samo mi nikoli časovno ne znese da bi vse poštimal, bom do petka :rolleyes:

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmenjeno :) Se tudi jaz priporocam za kaksno fotko, ce si me kaj ujel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak peljat te pa sploh nism vidu :hmm: :unsure:

No vsaj kako sliko mam zdej. :worship: :worship: Drugac sm pa tud vozu kar precej (mislm da sm naredu ene 100km :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!