Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

Do glavnega dogajanja zvečer bomo tudi udeleženci z Mobikroga lahko že v KP. :grim

Popravljeno . Popravil SONCE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do glavnega dogajanja zvečer bomo tudi udeleženci z Mobikroga lahko že v KP. :grim

ej pa veš d bi res šlo :kva2:

če bo dost ljudi za najem potem pridem, bom pa še sam povprašal okoli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: bi bil velik finančni zalogaj za vse skupaj...zdaj en za drugim na mobija, v nedeljo pa še v ilirsko...ne bo zneslo...mogoče pridem pogledat, kako furate ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce mi bo ratalo sestavit motor do sobote zagotovo pridem.. Kaksna je pa predvidena cena?

Ce rabis folk, bi jih jaz verjetno lahko se par nasel od klape s katero smo bili zadnjic dol..

LP, DeX

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo organizirana dirka in če bo vreme pol sem ZRAVEN

samo povejte kakšna po price?

Dirko lahko organiziramo brez problemov. Samo glej, da ne boš delal prevelike razlike in nam zbijal voljo. :whistle:

Ce mi bo ratalo sestavit motor do sobote zagotovo pridem.. Kaksna je pa predvidena cena?

Ce rabis folk, bi jih jaz verjetno lahko se par nasel od klape s katero smo bili zadnjic dol..

LP, DeX

Cena je pa povsem odvisna od števila udeležencev.

Ne računam na nikakršen profit.

Do sedaj je udeležbo potrdilo 9 motoristov.

Predvidevam, da bo cena pod 20€ na motor.

Več kot nas bo, nižja bo cena.

Zbrati je potrebno 500€.

Sproti vam bom javljal, koliko vas je potrdilo udeležbo, pa si sami izračunajte ceno.

Jaz sem tu le za zbiranje prijav. Pisto bomo pa najeli skupaj.

Če ima kdo še kakšen predlog, ga bom zelo vesel.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da ste mene zraven šteli

drugače pa glede časov-vsak se pelje za sebe najbolje, samo dirka more bit :naughty: da je malo pravega adrenalina

to se pravi sobota začetek predvidevam nekje ob 9.00?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začetek je v soboto ob 9:00.

Za dirko sem tudi jaz. Vedno imam pred seboj boljšega, da se lahko od njega še kaj naučim. :grim

Se vidimo v soboto. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena dobra novica.

Vsa trava okoli mobikroga je pokošena in je proga sedaj veliko bolj pregledna za voznike in gledalce. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena dobra novica.

Vsa trava okoli mobikroga je pokošena in je proga sedaj veliko bolj pregledna za voznike in gledalce. :yea1:

to je bilo ze prejsni teden v sredo.....prvo v torek en mali del....potem me je pa v sredo presenetilo,ko je bilo vse pokoseno....

verjemi pa da ne bi bilo,ce neb blo ta tedn avtov gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da so v sredo imeli kakšno dirkalno kosilnico, da jim je uspela košnja tako velike trave v tako kratkem času. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, posipam se s pepelom, potrdila udeležbo, vendar je prišlo v nedeljo zjutraj do nečesa nezaželjenega & nepreložljivega ter zato udeležba žal/ali pa na srečo za vas ni bila mogoča. Biker77 je s tem že seznanjen.

Glavno, da ste se meli fajn. Če bo naslednjič mam 15% dražjo prijavnino, vela? :unsure:

Mi je pa fejst žal, da se mi ni shodlo prit. :cry:

Ja tudi jaz sem eden med njimi. Pač umes je nekaj prišlo da je oče potreboval nujno pomoč pa sem mogu it. Se opravičujem, velja enako kot za greenninja zame. Lepo da ste vsaj vi uživali !

Kako vama zgleda za to soboto?

Seveda brez podražitve. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da so v sredo imeli kakšno dirkalno kosilnico, da jim je uspela košnja tako velike trave v tako kratkem času. :grim

sej je v torek bil en dokaj velik del pokosen....drugace so pa v sredo tak meli cel dan cajta,...sem bil okol 8 zvecer komaj tam....

Mi lahko kdo na PM posle kontaktno stevilko za zakup mobikroga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da so v sredo imeli kakšno dirkalno kosilnico, da jim je uspela košnja tako velike trave v tako kratkem času. :grim

ni bla dirkalna, navadna BCS (bičeska) je bla :rolleyes:

smo bli tam ko smo se hotel it pelat pa so nas nagnal :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako vama zgleda za to soboto?

Seveda brez podražitve. .)

JAZ SEM V SOBOTO V ROVINJU TAKO DA OPROSTITE VENDAR NE BOM MOGU PRITI, PRIDEM ŠELE ZVEČER VENDAR BO TAKRAT OB 9 URI CIRKA NAJBRŽ PREPOZNO.ŽAL, DRUGIČ, ŠE VEDNO PA VELJA 15% VEČ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAZ SEM V SOBOTO V ROVINJU TAKO DA OPROSTITE VENDAR NE BOM MOGU PRITI, PRIDEM ŠELE ZVEČER VENDAR BO TAKRAT OB 9 URI CIRKA NAJBRŽ PREPOZNO.ŽAL, DRUGIČ, ŠE VEDNO PA VELJA 15% VEČ.

:topic: ej zakaj v vsaki temi nekam naglas komentiraš :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega bi pršu s KTM EXC 125 :worship: tut mau vozt, bi se dalo kako zment, glede na to d je motor hard enduro'

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega bi pršu s KTM EXC 125 :worship: tut mau vozt, bi se dalo kako zment, glede na to d je motor hard enduro'

lp

ni vazno kaksen je motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto bo!!! :yea1:

Nekaj je že 100% prijavljenih, nekaj jih pa pravi da bodo prišli, vendar niso potrdili prijave.

Če je še kakšen interesent, naj se prijavi sedaj, ker na dan dogodka bo prijavnina višja. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto bo!!! :yea1:

Nekaj je že 100% prijavljenih, nekaj jih pa pravi da bodo prišli, vendar niso potrdili prijave.

Če je še kakšen interesent, naj se prijavi sedaj, ker na dan dogodka bo prijavnina višja. :yes:

to si dobr povedal..no se vidimo..100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tud interesent, samo me zanima kolko je prijavljenih, zaradi stroskov...

glavni je SONCE..kontaktiraj njega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!